Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Gość Tupolew154
Tupolew to model samolotu debilko.Jestes zwykla lajza i smieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tupolew debilko to jest owszem model samolotu ale przede wszystkim model ktory kojarzy sie z tragedia w smolensku. JAK MOZESZ LAJZO WYMYSLAC NICK ZWIAZANY Z TAKA TRAGEDIA? jestes szaraczkiem tluku ktory nie ma ppjecia o bladym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz mogliby usunac ten watek dla swietego spokoju. od poczatku ten temat wzbudzal wiele kontrowersji czy to na starym czy nowym topiku. ile matek jest ktore oburzaja sie takim snobizem tych starych kobit jak ktos wyzej napisal. patologia nie jest podkreslanie poznego wieku ale wasze zachowania. jak jestescie takie dumne jako pozne mamuski to chociaz warto okazac przy tym tez wiecej rozumu a nie pisac jakies glupoty. TUPOLEW kto w ogole taki nick wymyslil? gratuluje inwencji tworczej ktora jest wyjatkowo plytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tupolew154
Dla scislosci kretynko tym nickiem posluguje się zanim katastrofa smolenska miała miejsce.A topik niech sobie istnieje zebys miała gdzie pisać sama do siebie.Bardzo proszę wyladowuj się na moim nicku bo dowalasz się do każdego słowa napisanego tutaj.Lepsze to niż masz dokuczać dziewczynom.Niedlugo a może już zostalas tutaj calkiem sama.Gratuluje znakomitego samopoczucia biedaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znowu ta wariatka! w kazdym wpisie musi sie pojawic cos o jej "znajomych" :D DNO DNO DNO DNO DNO DNA i bedzie tak tu pisac menda jedna sama ze soba no chyba, ze ja wczesniej jej wlasna zolc zaleje :P wanca jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gowno cie to obchodzi, kto kiedy rodzi dzieci! idz stad i zajmij sie swoim marnym zywotem! wracaj do twojej bylejakosci i wyimaginowanych "znajomych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nia nie ma sily wraca jak bumerang.Taka kreatura jest gorsza od sraczki.Nawet zyczen matce i dziecku nie pozwala spokojnie zlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmelindaa
a jakas ciotowata mamusia pisze sama do siebie po godz 15 :D:D:D a tupolew moja droga to moglabys zostawic ten nick dla swietego spokoju i dla szacunku wobec tych osob, ktore stracily rodzine. jestes zalosna a przypieprzasz sie do goscia powyzej. sraczki to ja dostaje za kazdym razem jak tutaj wchodze a te miernoty zyciowe planuja sobie dopiero zycie po 40 jakby wczesniej nie bylo na to czasu. koszmar! topik juz dawno temu powinien byc zamkniety, bo zamiast byc tutaj wzajemna pomoc, to te matki ciagle podkreslaly, ze maja lepiej od niejednej mlodej dziewczyny. i co z tego ze ja moge miec np. wsrod znajomych, czy wsrod rodziny przypadki starszych matek? dlaczego kogos ponizacie, ze ma takich a nie innych znajomych skoro same nie jestescie lepsze w swojej glupocie i w planiowaniu zycia po 40? "wspanialomyslne" jest to, ze tak naprawde jest troche ludzi na swiecie, ktorzy decyduja sie na pozne zostanie rodzicem i nic w tym zlego, ze ktos moze znac osobiscie takie osoby. za to jakbym WAS znala, to wstydzilabym sie w ogole poruszac wasz temat i wasze zycie bo jestescie dnem- NIE DNEM SA CI CO PISZA WCZESNIEJ ALE WLASNIE WY! bardzo pasuja tutaj dwa powiedzenia: zapomnial wol jak cieleciem byl i z przodu muzeum z tylu liceum. wchodze tutaj raz na ruski rok, jak to sie mowi, ale jest coraz gorzej, bo coraz wieksze kretynki pisza albo stale bywalczynie w rzeczywistosci sa kretynkami. moze glupota zaraza. wezcie sie za robienie rodzenstwa dla swojego najmlodszego, bo miec bardzo duzo starsze rodzenstwo, to tak naprawde to jest bycie jedynakiem i samotnikiem, bo starsze rodzenstwo ma juz swoje zycie a to najmlodsze musi uzerac sie ze starymi rodzicami, ktorzy maja stare poglady. ot cala prawda, jak zauwazylam bedac tutaj czasami. wali mnie, ze mozecie mowic, ze jestem kims tam- dla mnie jestem soba i mam swoje zdanie na pewne sprawy. wspolczuje takiego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmelindaa
a w ogole was to chyba zazdrosc zzera, ze ktos moze miec tylu znajomych z roznymi historiami zycia. tez znam osobiscie kilka par, ktore zdecydowaly sie na dzieci baardzo pozno, a jedna znam najblizej, bo to kolezanka mojego meza. ma 38 lat i sama mowi, ze to jest ostatni dzwonek na bycie matka, bo pozniej jest o wiele za pozno. czy to zle ze kazdy ma swoje zdanie? uszanujcie, ze nikt nie jest wami i kazdy ma prawo komentowac, bo to jest w koncu forum. zyczen nikomu nie bede skladac z powodu urodzenia dziecka, bo to dziecko jest przecietne, jak kazde inne, a nie jakies swiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama się wal i wypad stad a o zyczenia nikt cie nie prosi,a ty to jesteś ponadprzecietna ale w swojej totalnej głupocie.jak ty się musisz strasznie spalac w i gotowac jak piszesz te wszystkie bzdury.A ja mam dzięki temu niezla zabawe i nie tylko ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmelindaa
wez ty sobie snuj dalej te teorie kim moge byc. zebys mendo nie zdziwila sie, jak caly czas tutaj bede:-D mozesz tylko gdybac, czy pisze tutaj caly czas, czy tylko teraz. polewke to jak widac maja wszyscy ci, ktorzy was oceniaja i to oni najwiekszy ubaw maja. teraz ja do nich dolaczylam. widze, ze awansowalas z tupolewa na goscia:-) miernotka z ciebie, oj miernotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare a jakie glupie!!! byle te dzieci ktore urodzily sie nie odziedziczyly glupoty po swoich niedorobionych matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale smieszne jak bezsilność przez kogos przemawia.Oczywiscie,ze tu będziesz ale calkiem sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale smieszne, jak stare pipska produkuja sie, ale na szczescie nie jestescie same- jest z wami rowniez wasza glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do melindy vel mendy vel wancy
zeby ci wypolerowac ten wszystkowiedzacy ryjek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmelindaa
zaraz pewnie mnie posadza o to, ze po kilka razy pisze jako gosc, ale w d***e to mam:-) przeczytaj sobie uwaznie to miernoto: ten watek jest i tak juz stracony przez takie idiotyczne dialogi starych dewot z mlodszymi siksami. czasami pisaly do was normalne osoby, ale widzac po waszych reakcjach nie jestescie warte chociazby paru zdan. ciaza w pozniejszym wieku cofnela wam logike, a porod odebral resztke madrosci. chociaz z tymi porodami tez bym zastanowila sie, bo podobno liczne porody oglupiaja, a jak widac pelno jest tutaj wielodzietnych rodzin. wasze docinki lataja mi kolo nosa i jak napisalam wczesniej to z was smieja sie, a nie ze mnie, czy z jakiegos goscia. dla mnie to jest smieszne, ze stoi jakis zandarm i nawala jako gosc, a wiadomo, ze jestes jedna z tych bab z tego topiku. nie dosc, ze tchorz, to jeszcze zachowujesz sie, jak gowniarz, a nie dorosla kobieta. zal mi ciebie. widac, ze kazda docinka w wasza strone bardzo cie boli. boli to, co jest prawda kochana:-) mysl sobie co chcesz, bo ja mam to w d***e, czy nazwiesz mnie kolejnym gosciem, czy pomaranczowa suka- wali mnie to!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmelindaa
czesc to znowu ja,poszlam na lawke przed monopolowym,popilam troche gorzaly i teraz mi glupio ze tak na was najechalam,ale zrozumcie mnie jestem bardzo gruba nie mam meza a o dzieciach moge pomarzyc,mam pryszcze na d***e i nawet Zenek bez zebow nie chce mnie:-( czasem tu popisze to sie lepiej poczuje,zazdroszcze was,nie da sie tego ukryc i tak czasem was obsmaruje,moje zycie jest dnem,dlatego chodze po topikach i dosrywam jak komus lepiej,narazie ide jeszcze troche sie napic bo chlopaki kupili winko w karonie za 2zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmelindaa
wiem ze to widac odrazu jak komus zle w zyciu wiec nie bede ukrywac ze mi dobrze,obsrywalam was ale tylko to mi pozostaje,jestem taka beznadziejna ze to widac slychac i czuc no i te pryszcze z ropa :-( mam na calym ciele i jeszcze smierdzi mi spod pachy i mam owlosione nogi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmelindaa
widzicie popilam jabcoczka i odrazu inna gadka,mnie niedurzo w zyciu trzeba,pojde powyciskac pryszcze,moze pozniej znow cos napisze ale pod innym nikiem,jesli bedzie gorzala bede mila a jak sie skonczy znowu troche ponajerzdrzam na was,tylko nie mam pomyslow juz bo stale pisze o wygladzie babci o tym co znajomi moi mowia ale postaram sie i cos wymysle ,to narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niech mnie a mialam niezbyt dobry humor zanim tu zajrzalam hahahaha,usmialam sie do lez melinda do kabaretu pod wyrwigroszem hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmelindaa
i tak wroce i to niedługo moje kochane,ulubione i najwspanialsze staruszki,moja znajoma tez taka kolo 40 powiedziała mi ,za ja tu musze być na tym topiku bo beze mnie ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlop z Mazurskiej wsi
Melindzia rybenko ty moja :-) ja lubie takie fest baby jak ty a owlosienie to mi nie przeszkadza:-) ja bym cie tam chetnie przeswidrowal i to kilka razy a nie chwlaca sie mam czym :-) Ja ci mowie ty juzbys ze mna zostala ,bysmi gotowala ,pomagala w zagrodzie i obejsciu a ja bym c codziennie dogadzal jak to chlop umie >Moglibysmy nawet napedzic bimberu,oj Melindzia zlota dajze jakis znak bo az mnie w portkach swidruje na mysl o tobie skarbenku moj ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmelinda
to dziwne, bo moja znajoma tez mi tak powiedziala.. tzn mialam napisac - powiedziala mi ;) ja tez tu musze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze Melindzie takiego wlasnie chlopa z Mazur potrzeba :D :D :D pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam serdecznie, kilka dni spędziłam na innym topiku Śmieszne , wstydliwe , ale nie tragicznne wpadki na porodówce . Uśmiała się do płaczu, ale widzę że tutaj też całkiem zabawnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlop z Mazurskiej wsi
Melindzia,gdzies polazla?Jak ty tu tak rzucasz obelgi we wszystkich kierunkach to normalnie az we mnie wrze,lubie takie ostre babki:-) Pewnie juz gdzies chlejesz bo tozto piatek,a chodzze jeszcze poobrazaj kogos troche bo to mnie kreci.A ty to jestes niezla lolitka z jednej strony taka torpeda a z drugiej taka wstydliwa i sie chowa pod roznymi nikami :-) A i tak zawladnelas moim sercem Melindus i moim przyrodzeniem tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmelindaa
już jestem. caly czas myslalam jak by tu dowalic tym starym babom ale nie moglam się wcale skupic bo myslalam o twoim wacku chlopie z mazur i tym jak mnie... wiesz. jak mi dogadzasz. pozatym mozgu mam niewiele i nie moge sie tak nadwyrezac zeby dwie mysli na raz przerabiac. u mojej jednej znajomej jest to na porzadku dziennym ze mysli o kilku rzeczach na raz ale jej to wcale na dobre nie wyszło bo zeza od tego dostala i dzieci jej sie teraz wstydzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z Kurpi
Ty z Mazur,jak Mendzi nie podolasz,to przywiez ja do mnie.Ja tez lubie takie zylety.Nic to,ze brudas i krostowata,wazne,ze piesciocha. W koncu wywiedzialaby sie,czego ta Luckowa baba,taka ciagle zadowolona lazi,przeciez juz ma 40.Nasze wiejskie baby nic nie moga wypatrzec,ale widzi mi sie,ze przed nasza Mendzia nic sie nie ukryje.Ona jest jak dawniejsza Wolna Europa-wszystko nam powie..Samogonka czeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest mała róznica między wypowiadaniem własnego zdania a narzucaniem komuś własnych poglądów i obrażaniem! Poza tym jesteście młode i ok cieszcie się tym bo czas szybko leci i nawet nie zdążycie się obejrzeć jak będziecie miały również 40 lat i żadna z was nie wie czy kiedyś same nie staniecie przed faktem ciąży lub nie zapragniecie mieć jeszcze małego szczęścia ! Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia ! Wasze ubliżanie i wasze komentrze i tak nie zmienią niczego więc po co tyle zawiści ? czasy się zminiły i teraz kobiety 40letnie nie wyglądają już jak kiedyś.Teraz to często wysportowane kobiety ,dbające o siebie i o swoje zdrowie.I przeważnie silniejsze.Niestety taka prawda.Moje pracownice maja po 18,19,22,23 i 25 lat i tylko jedna nie ma żylaków, a 2 z nich miały już operacje na nie.Codziennie łykaja jakieś tabletki przeciwbólowe to na głowę to na żołądek nie wspomne o zatokach i innych chorobach.Ja nie twierdzę że tak jest ze wszystkimi ale do cholery nie ubliżajcie kobietom któtych nie znacie tylko dlatego że zapragnęły mieć dziecko.To jest każdego indywidualny wybór! Nikt nie musi się z tym zgadzać, Mowicie że nie szanujemy waszych poglądów a czy wy szanujecie nasze? Lepiej mieć matkę starszą ocha nad życie niż matkę młodą która zakopuje w ogródku lub dusi kocykiem ( Madzia ) No teraz mnie zaatakujecie ale ja przeciez wyraziłam swoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×