Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Julijanko trzymaj sie juz niedlugo ;) A nocami mozemy popisac - mnie udalo sie dzis pospac od okolo 2:30 do 4. i 5:45 do 7 . Jejku jak sie ciesze , ze obecnie nie musze do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam dzis badanie beta HCG ale niestety tylko jeden raz i tak sie ciesze ze w ogole udalo mi sie to zalatwic bo tutaj trudno sie doprosic o jakiekolwiek badania a niestety prywatnie nie ma mozliwosci zrobic.Mam nadzieje ze to jednorazowe chociaz cos wyjasni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja do mnie zadzwonic jak beda wyniki.Jutro mam spotkanie z polozna ,bo tutaj prowadzenie ciazy nieco inaczej wyglada .Sa wyznaczane spotkania z polozna i 2 scany w szpitalu w 12 i 20 tygodniu i tyle.Bylam dzis w przychodni i pytalam czy powinnam pojsc na ta wizyte czy moze ja skasowac ale lekarka powiedziala ze mam normalnie przyjsc ,moze to i dobrze,przynajmniej porozmawiam z ta polozna,zobacze jaki jest jej punkt widzenia,ona napewno z roznymi przypadkami miala do czynienia,narazie wciaz mam jakas nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja beta 12526 wiec chyba dosc niska ,chociaz nie mam zadnego odnosnika wiec trudno cos powiedziec,w piatek ide do szpitala na dokladny scan wiec sie wszystko wyjasni,odezwe sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja nie chcę wprowadzać Cie w bląd ale z tego co się orientuję to jak na 10 tydz. masz prawidłową bete :) ale najllepiej sama się przekonasz jak pojdziesz do lekarza . W każdym bądź razie trymaj się i myśł pozytywnie :) bo beta jest wysoka.pozdrowiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfffffffffd
Czy mężowie chcą Was jeszcze penetrować w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do edfffffffd
Ty żałosne ludzkie łajno ....odp......się od tych dziewczyn.Jakiego grzyba tu szukasz?Czyżby samotność dokuczała i wyżywasz się tu ? Hiena !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normy HCG Poziom HCG w zależności od zawansowania ciąży, liczonego od pierwszego dnia ostatniej miesiączki mają bardzo szeroki zakres, przykładowo: 3 tydzień ciąży: 5,8-71,2 4 tydzień ciąży: 9,5-750 5 tydzień ciąży: 217-7138 6 tydzień ciąży: 158-31 795 7 tydzień ciąży: 3697-163 563 8 tydzień ciąży: 32 065-149 571 9 tydzień ciąży: 63 803-151 410 10 tydzień ciąży: 46 509-186 977 12 tydzień ciąży: 27 832-210 612 14 tydzień ciąży: 13 950-62 530 15 tydzień ciąży: 12 039-70 971 16 tydzień ciąży: 9040-56 451 17 tydzień ciąży: 8175-55 868 18 tydzień ciąży: 8099-58 176 podaję to za http://parenting.pl/portal/co-to-jest-beta-hcg-cz-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edfffffffffd seks w tym wieku to dopiero jest przyjemność!!!!! ŻAL???? Jak nie masz co pisać to spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka42 to ja znalazlam jakies inne normy ale i tak wg nich moja byla mala a wg tych co ty podalas to juz w ogole daleko ponizej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja! Ciąża może być młodsza niż sie spodziewasz. Wszak organizm ludzki jest nie odkrytą wyspą. Moja koleżanka zaszła w ciążę 3 dni przed planowaną miesiączką. ktos powie niemożliwe??? Ona wie dokładnie, bo jej mąż jest za granicą i nawet nie myślała, że może wtedy zajść. Czekaj na dokładne badanie z nadzieją, ze wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki z radością informuję, że w dniu 02.09 przyszła na świat nasza wyczekana, ukochana córeczka :-) Jesteśmy przeszczęśliwi i od dziś już w domku ;-) * Więcej napiszę kiedy się troszkę ogarniemy :-D * Pozdrawiamy cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka serdeczne gratulacje.trzymajcie się cieplo i cieszcie sobą nawzajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje 🌼 i ciepłe pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka73 moje gratulacje ! :) napisz jak Ci poszło :) jak poród i jak się czujecie z malutką :) jakie imię wybralaś dla swojego szczęścia :) Anastazja nie trać wiary beta jest wysoka także nie ma co się martwić ja wiem że tak latwo powiedzieć ale trzymaj się dzielnie ! pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anka naprawde szczere kondolencje dla coreczki ze w takim wieku bedzie miec dziadkow a nie rodzicow. pomodle sie za was w czestochowie zeby nie czula nigdy wstydu za takich rodzicow i za ich glupote:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia ktory zadawal pytanie powyzej! oczywiscie ze z wiekiem kobieta ma mniej sluzu w sobie bo w koncu menopauza idzie. dlatego zapewne te starsze kobietki tutaj stosuja zel durex do nawilzenia i dlatego penetracja wydaje sie lepsza. wyobrazasz sobie jazde po suchej tarce? ja nie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trociny to u ciebie w czaszce sa,gosciu powyzej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tupolew 154
Jak można być tak podłym człowiekiem,zeby takie pobozne zyczenia skladac matce i jej dziecku.To okropne i wstrętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy teraz ludzie są,dobrze ,że choć jeszcze część społeczeństwa ma jakiś kręgosłup moralny i wrażliwość!moja mama rodziła jak miała 41lat,mam piękną i już dorosłą siostrę,która jest dla mniej najważniejsza na świecie,uczestniczyłam w jej wychowywaniu,i bycie "rodzicem' to nie lada wyzwanie,ale bywają piękne chwile,które wynagradzają każdy trud,dla Ani j Jej pociechy wszystkiego naj :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakim debilem trzeba byc zeby w nicku wpisac "tupolew"...debilizm do potegi. oczywiscie ze jak idzie starsza matka z dzieckiem to wyglada jak babcia! co do tego nie ma watpliwosci. dla mnie kretynizm myslec o dziecku po 40. co innego gdy ma sie problemy z plodnoscia i dopiero kolo 40 uda sie zajsc w ciaze. w innym przypadku jest to po prostu snobizm takiej matki ktora mysli ze dziecko w zyciu nie bedzie wstydzic sie wieku swoich rodzicow. pieprzycie strasznie z tym. mam taka znajoma ktora jest co prawda mlodziutka bo ma 21 lat i do tego rodzenstwo przed 40. jej rodzice obecnie sa kolo 70. nawet nie wiem czy jej ojciec jeszcze zyje bo zaczal ciezko chorowac. taka przyszlosc chcecie zgotowac swoim dzieciom? moja bliska przyjaciolka ma 22 lata i siostre 21 lat a jej matka jest w wieku mojej babci. ojciec umarl na wylew, a do matki ciagle musza co tydzien jezdzic bo sobie nie radzi w wielkim domu, a jej dwie starsze corki przed 40 maja w nosie matke. przyjaciolka czasami zalila sie ze mama moglaby byc troche mlodsza ale co poradzic? nie jej wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na marginesie napiszę, że adopcję można przeprowadzić u par maksymalnie do 40 r.ż. O czymś to świadczy. To takie małe stwierdzenie, żeby co niektórym dało do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×