Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Gość gaba102
Hej Dobrze że Wasze dzieciaczki rosną sobie zdrowo:-) Doris co do wyjazdu , zapytaj się swojego lekarza , niech on wypowie się czy powinnaś jechać , czy nie , no i czy Ty sama dobrze się czujesz , prawda do Chorwacji strasznie daleko i samochodem mordęga , musielibyście wykupić sobie dobre ubezpieczenie , nie takie standardowe , tylko takie które obejmuje dłuższy pobyt w szpitalu i dodatkowe zabiegi , ale myślę że lekarz ma tu decydujące zdanie , i zabierz M na wizytę , niech posłucha , to może inaczej będzie reagował , my w tamtym roku zrezygnowaliśmy z wakacji z uwagi na moją ciążę , ale ja faktycznie nie dałabym radę nigdzie pojechać:-) W tym roku też wybieramy sie do Chorwacji , bo fakt pięknie tam jest:-) Milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Gaba miłego pobytu w Chorwacji,jest tam uroczo i cieplutko. W końcu podjęliśmy decyzję że w tym roku będą polskie góry,a może za rok( zależy co i jak z dzieckiem)wybierzemy się dalej. Mąż przemyślał temat i przyznał mi rację. Dziewczyny co tu taka cisza ? Większość przeniosła się na FB,a ja jednak wolę tutaj. Jak mam o coś Was zapytać to zdecydowanie wolę kafeterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie staraczki. Jeśli któraś ma uczulenie na luteinę, albo nie chce drogiego lutinusu, to zostały mi 4 opakowania utrogestanu, albo potrzebuje utrogestan piszcie: mamuska1401@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia111
Ostatnio przeglądałam sobie internet w poszukiwaniu nowych informacji na temat ciąży i opieki nad dzieckiem. Natrafiłam na bardzo fajny wynalazek czyli http://lovi.pl/pl/produkty/7/Dynamiczny+smoczek+uspokajaj%C4%85cy Co o tym sądzicie ? Czy takie coś ma szansę się przyjąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna mandarynka
Witam dziewczyny Co słychać??? U mnie młoda rośnie jak na drożdzach i psotnik z niej straszny.Ruchliwa jest niebywale i trzeba mieć przy niej oczy naokoło głowy;) Co jeszcze to moze to że wpadałam niczym nastolatka.Jestem w 11tc .Antykoncepcja zawiodła.Uwierzycie o wcześniejsze ciąże starałąm się długo,musiałąm brać leki,łazić po lekarzach a teraz coś takiego.Powoli przyzwyczajam się do myśli o 3 dziecku. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze dwa tygodnie do terminy ale odszedł mi już czopek ciekawie czy szybko urodzę teraz nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matula 73
No kwaśna mandarynko dajesz czadu powodzenia w tej ciąży i dużo siły bo na pewno będziesz tego potrzebowała a jakaż to antykoncepcja cię zawiodła ostrzeż nas hi ,hi żartowałam, ja się boję kolejnej ciązy trójka mi wystarczy .Pozdrawiam oczekujące mamusie a reszta to już chyba na wakacjach bo jak zaczął się temat wakacji to forum zamarło . Żyjecie kobitki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu pamiętaj, że zło wraca w zdwojonej postaci, nie wiem jak można być tak podłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA70
A ja Ci zazdroszczę, Kwaśna Mandarynko. Mój synek ma 2 lata. Macierzyństwo wg. mnie jest cudowne. Chciałabym jeszcze jedno urodzić. Jeśli całe Twoje życie jest w tej chwili nastawione na wychowanie małego dziecka, to drugie maleństwo wcale nie będzie jakimś strasznym obciążeniem. Mam wrażenie, że mój entuzjazm się marnuje i spokojnie starczyłoby go dla jeszcze jednego dziecka. (A mam już dwoje starszych-17 i 12 lat). Pozdrawiam też bardzo Izę70- szukałam Cię. Życzę Ci szczęśliwego porodu, który już pewnie lada dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka42
Witaj Mandarynko! Gratulacje i powodzenia w drodze do finału. Los tak chciał i będzie wszystko dobrze. Trudno mi powiedziec jak to będzie z dwójką tak małych dzieci, bo brak doświadczenia, ale wiem jak jest z bliźniakami. Patrząc na dzieci w rodzinie, nie wiem, czy taka różnica nie jest lepsza. Żona mojego kuzyna, tez ok 40, rodziła w styczniu 2014 i teraz ma termin na lipiec. To jej czwarte dziecko. Jest przerażona! U nas Antek rządzi całym naszym światem. Jest niesamowity, daje tak dużo radości, że brak słów aby to wyrazić. Juz niebawem skończy 17 miesięcy. Pozdrawiam wszystkie towarzyszki tych pięknych , dla mnie , dni. Dziewczyny napiszcie co Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandarynko gratulacje. Ja jestem w 12 tc. Na kiedy masz termin i jak sie czujesz? Ja nadal jestem nieżywa, mdlosci, wymioty. Czekam na poprawę. Taida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupie duphaston i luteine maryjalimanska@yahoo.com email pisany razem bez odstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie fala downów stare mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu a co tobie do tego? nie ty wychowasz! daj im spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden down już tu jest , pisze głupoty i wpieprza się w nieswoje spawy , gościu nie twoja dupa to s-p-i-e-p-r-z-a-j!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Taido i Kwaśna mandaryno ogromne gratulacje!:-) to cudnie , ale z dwoma maluszkami jest ciężko , coś o tym wiem , chłopaki rok po roku , chyba że ma się pomoc jeszcze jednej osoby .... ja nie miałam i to był poligon:-) Piszę tu coraz mniej bo jestem na fejsie , ale Lilka jest cudna i każdy dzień z nią to przygoda , nie zamieniłabym tego na nic innego na śwniecie , i kiedy patrzę na nią to nie mogę wyjść z podziwu jakim cudem mnie to spotkało. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co komu kolejny polski bachor wychowany na mentalu komunizmu ojejku przecie nauczcie tych dzieci kappitalizmu 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz to i analfabeta tu trafił , koszmar ludzie do szkoły a nie tylko na kompie bo tragedia !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna mandarynka
Dziękuję dziewczyny :) Taido termin z om mam na 5.12 a z usg 1.12 więc chyba mamy bardzo podobnie.Oczywiście trzymam za Ciebie kciuki i serdecznie gratuluję. Jestem już po usg genetycznym i ono wyszło ok teraz czekam na wynik pappa.No i chyba chłopak mi sie szykuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka42
Gaba pozdrawiam! Mandarynko to super, że wyniki ok. Antek tez grudniowy i całkiem to fajne, bo na wiosnę już taki fajny był w wózku. Ty wróciłaś juzżdo pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna12
hej mam 42 lata i roczna coreczke chce do was dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka42
Anno dziewczyny pisza tu mniej, bo są na FB. Szkoda, bo ja nie mam fb. Witam i gratuluję i mocno pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1975
Witam Dziewczyny ale super wiadomości, Mandarynko, Taido ogromne gratulacje.Cieszę się że wszystko ok, niech maluszki zdrowo rosną. Nie mam czasu pisać bo Piotruś biega jak szalony pomysły ma zwariowane. Czas szykować się powoli do pracy. Pilnowanie robotników w domu i tak leci dzień za dniem. Pozdrawiam serdecznie stałe bywalczynie i nowe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boroowka
Witajcie! Mogę do Was dołączyć ? Na innych forach same młodziutkie mamy ;) Mam 41 lat i jestem w 9tc z czwartym maluchem i totalną niespodzianką ... Mam już 14- letniego syna, 11-letnia córę i synka prawie 2 latka. O małego staraliśmy się kilka lat, zrobiliśmy kupę badań ... a teraz taka niespodzianka nieplanowana. Na razie wszystko jest ok, serduszko bije, czekam do następnej wizyty, ale obawy o Maluszka mam ... pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, ja tez jestem wciazy o ktorej dowiedziałam się na tydzień przed okrągłymi urodzinami. Bardzo się ciesze, ale troche tez stresuję. Mam już dwie córki, które sa prawie dorosle. Czy wy tez robilyście badania genetyczne? Mnie namówiła siostra bo w naszej rodzinie zdarzały się nowotwory i jest dziecko z zespołem downa. badania udalo się zrobic na nfz w przychodni genom na sląsku www.godulahope.pl i okazało się ze jest wszystko ok. ale jak jesteście w podobnej sytuacji jak ja to tez radze się przebadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon cheri
Taido :) Mandarynko :) czlowiek sie wychoruje , a potem wroci z urlopu , a tu tak piekne wiadomosci :) Serdecznie wam gratuluje i "zazdroszcze" :P x witam nowa uczestniczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Dziewczyny zapraszam na fejsa , nie musicie się fotografować jak nie chcecie , można sobie coś innego wkleić , ale tam nie ma głupaków i fajnie dużo nas się zrobiło bo grupa zamknięta . Dziewczyny pokazują zdjęcia swoich dzieci , cudnie :-) Nikt nie wypisuje bredni i głupich komenarzy , ZAPRASZAM:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne forum padło, a szkoda. Pisały tu super dziewczyny! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×