Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie buty/kapcie do przedszkola??

Polecane posty

Gość gość

Witam, moje dziecko pójdzie w tym roku do przedszkola. POdpowiedzcie jakie buty mają wasze dzieci w przedszkolu? czy sandały czy pełne? no i jaka firma? Befado, Zetpol czy może jakieś NEXt, H&M, Bartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-ma...
Mój ma Befado, pełne zapinane na zapinki. Większość dzieci ma właśnie taki typ, niektóre mają też takie profilaktyczne Daniel itp, a niektóre zwykłe takie zwykłe trampki lub tenisówki na rzepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje miały do niedawna zetpol, teraz kupuje sandały są trwalsze a równie wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno wygodne dla dziecka , i latwe w ubieraniu polecam albo na rzepy albo na gumce befado ma dosyc dobry asortyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja też befado i takie wsuwane z pietą żeby sama ubrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-ma...
Jeśli chodzi o trwałość to Befado są i ładne i trwałe, mój synek nosi Befado od zawsze pierwsze miał nr 18, teraz nosi 26 i zawsze odsprzedaję, bo naprawdę dobrze wyglądają, lepsze od Zetpoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tylko Zetpol kosztują 13-16zł max 20 a Befado to min 50zł a bliżej 79 :D biorąc pod uwagę tempo wzrostu stopy 3latka to wolę tańsze bo i tak trzeba nowe wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takie zapinki metalowe też są super a moja córeczka radzi sobie znakomicie z zapinaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że chyba najwięcej jest Befado, dzieki dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a takie basenowe moga byc? typu crocs? moj po domu w takich lubi chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość nie takie nie dzieci biegaja tańczą i buty muszą byc wygodnwe i stabilne a w takich typu crocs łatwo o kontuzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-ma...
Mimo ceny wolę Befado, mają usztywnioną pietę no i teraz te oddychające podeszwy są gites. A koszt? U mnie w sklepach są po 39.90 max. 42 zł, te po ponad 70 zł to sandały, a są też bardzo podobne kapcie i cena "kapciowa", a na Allegro są po 32 zł z wysyłką za 38 można kupić. Ostrzegam, że mają złą numerację i tak zawsze kupuję Befado nr mniejsze niż inne buciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za befado to nie powyzej 50zl bo placilam kilka dni temu 43zl za kapcie sandalowe na rzepy, a takie na zapinke byly tansze o kilka zlotych. Kupilam teraz nowe na lato a poprzednie nosil od wrzesnia i dopiero teraz zrobily się w sam raz, ale wygladaja jak nowe wiec dla mlodszego synka beda za jakis czas jak znalazl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja chodzi w takich wsuwanych papciach na gumke z pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy ekoTuptusie ;) O dokładnie takie jak tutaj - https://www.fiorino.eu/sklep/ W sumie odkąd synek skończył 2 lata zawsze ma buty tej marki i się sprawdzają. Po domu mega wygodnie, a teraz w przedszkolu to tym bardziej się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka miała takie - https://www.merg.pl/product-pol-61699-BUCIKI-DOMOWE-W-GROCHY-HERTA.html Tzn. nadal ma. A jeśli się zniszczą, to kupimy kolejne, w podobnym stylu. Nie widzę powodów, do wydania więcej na buty do przedszkola, bo to strata kasy. Dzieci się bawią, wiadomo, że buty będą się stopniowo niszczyć, bo jak inaczej? Nie ma po co wydawać na to po kilka stówek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKinga34
Ja polecam buciki Memo. Moje obie pociechy w nich chodzą i według mnie to był idealny zakup, zwłaszcza, że buty te pomagają stopie zdrowo rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsze kapcie do szkoły to te z Bartka, Daniela czy od Mrugały. Producenci Ci używają wysokiej jakości materiałów, obuwie te spełnia swoją profilaktyczną rolę, a także występuje w wielu modelach i kolorach. Sprawdźcie sobie ofertę w naszym sklepie www.wesołebuciki.plMamy tysiące zadowolonych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tutaj o kilka kwestii

Higienę - sama wrzucam do pralki buty dziecka co jakieś 2-3 tygodnie bo wole je przeprać.Jest to zdrowsze dla jego stópki
O podłoże w przedszkolu . Często ciemna guma robi kreski na panelach czy wykladzinie i potem bardzo trudno jest to doczyścić.

Polecam zajrzeć sobie tutaj https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/dzieciece/buty-dzieciece/buty-dzieciece-kapcie.cat W sklepie jest spory wybór porządnych kapci dla dziecka. 

Dziecięca stópka rośnie dość szybko tak wiec kuszące pewnie będzie kupienie większych butów jednak moim zdaniem buty powinny być jedynie nieznacznie większe . Najwazniejsza dla dziecka jest wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×