Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolorowe kredki Łódź

Polecane posty

Gość przedszkole tragedia
Najgorsze jakie jest w łodzi. Moje dziecko tam chodziło i jak tylko miałam możliwość zaraz je zabrałam. Panie zupełnie nie powinny pracować z dziećmi bo przeszkadza im ze dziecko jest wesołe ze rozmawia ze jest żywe .... przedszkole to pomyłka totalna . Pani dyrektor to pomyłka totalna jak i to całe miejsce . Dzieci nie są edukowanie a szkolone , Panie robią co chcą tylko mają im dzieci nie przeszkadzać. Odradzam zupełnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy konkurencji za zainteresowanie naszym przedszkolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko akurat chodzi do www.kids-club.pl w Łodzi i to był naprawdę dobry wybór, przedszkole czyste, przystosowane dla dziec****ersonel naprawdę wykorzystuje kreatywne różnostki :) także warto spróbować, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama skarba z Kolorowych
Powiem tak , przedszkole w samo sobie nie jest złe, jest bezpieczne , jest dużo fajnych zajęć dodatkowych i różnych atrakcji ostatnim czasem. Mnie tylko martwi i denerwuje fakt że Panie mojego skarba ciągle chorują , ciągle ich niema- nawet występ na którym ostatnio byłam - był słaby , nie wiem co jest tego przyczyną - dziecko naprawdę więcej śpiewało , mówiło wierszy - nie wiem czym jest to spowodowane - ja rozumie ze jednej z Pań może być ciężko gdy druga choruje ale zauważyć można że jak jedna choruje Pani to za chwile pójdzie ta Druga i tak na zmianę i wiem niestety, ze nie tylko moje jest takie zdanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja zapisałam dziecko do www.kids-club.pl i jestem zadowolona, kilka razy sprawdzilam przedszkole pod kazdym wzgledem i uwazam, ze nie powinno byc zadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, z tego co mi wiadomo to miała miejsce sytuacja że dziecko samo opuściło teren przedszkola i błąkało się po osiedlu, oczywiście nikt nie poniósł żadnych konsekwencji. Poza tym przedszkole nastawione jest tylko na pieniądze, dziecko znajduje się na drugim planie. W innych przedszkolach wszystkie prace dzieci są przekazywane rodzicom, a tutaj potrafią być sprzedawane na różnych piknikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do ostatniego postu, jak ktoś nie zna sytuacji to niech się nie wypowiada. Jest domofon, elektromagnes - dzieci nie otworzą samodzielnie drzwi, są odprowadzane przez Panie do szatni. Moja dziecko przedszkole skończyło po dwóch latach, w tym czasie bardzo się rozwinęło i otworzyło. Zapewne zapiszę tam również swoje drugie dziecko. W różnych grupach nie jest tak samo, ale o Paniach, które prowadziły grupę mojego dziecka mogę napisać tylko pozytwy, dużo energii, serca dla dzieci, fajne przedstawienia i prace, indywidualne podejście. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem ile dzieci uczęszcza do tego przedszkola - ile jest dzieci w grupie. Wybór przedszkola czeka mnie dopiero w przyszłym roku, ale teraz chcę wiedzieć czy lepsze sa małe czy duże przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczebność grup jest taka sama jak w przedszkolu miejskim - 25 osób w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale wazne jest czy jest 10 grup czy np. 3. Myślę ,że większy bałagan i gorzej dopilnowane dzieci jak jest 250 dzieci niż 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem, że wcale tak nie jest. W "Kolorowych" jest 5 grup, w miejskim, do którego chodzi teraz moje dziecko" ponad 10 grup i w miejskim jest o niebo lepiej. Wszystko to kwestia organizacji i profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam Aniołkowo z Łodzi - i jestem bardzo zadowolona, z jedzenia i z zajęć. Myślę, że warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś z Was szukałby dodatkowych zajęć dla swoich dzieciaków, warto zapoznać się ze stroną http://www.bystrzak-lodz.pl/ - zajęcia organizowane są w centrum Łodzi, odbywają się w soboty dla grupy 5 latków od 9.00 do 10.30 a dla grupy maluchów od 13.30 do 15.00. Są ogólnorozwojowe z elementami technik pamięciowych, globalnego czytania, technik relaksacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z przedszkola Albercik :) Jest na ulicy Św. Brata Alberta Chmielowskiego, bardzo miła obsługa, podejście do dzieci ekstra :) I mają dużo zajęć dodatkowych co sobie bardzo chwalę. Na stronie http://www.przedszkolealbercik.com.pl/ mają sporo zdjęc, sale maja fajnie wyposażone i ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie polecam tego przedszkola. Nastawione jest tylko i wyłącznie na zysk. Gdzie są olbrzymie pieniądze pozyskane z U.E. na utworzenie i prowadzenie tego przedszkola? Próba otworzenia filii w pasażu handlowym na Opolczyka jest tego potwierdzeniem! W pasażu handlowym przedszkole...nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , czy ktoś coś wie konkretnego na temat Filii Kolorowych kredek , co tam bedzie ? i na jakich zasadach?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumie co Pani przeszkadza otwarcie Filii w pasażu jak to Pani ujęła??! Teraz to normalne wszędzie są otwierane przedszkola nawet w ,,pasażach" , nie będzie to pierwsze przedszkole w takim miejscu- mało Pani widziała albo słyszała:) Ja i moje koleżanki jesteśmy zaa ,tym bardziej że mamy nadzieje ze nasze pociechy będą miały okazję tam przebywać:) ps. A skad ma Pani takie dziwne informacje - ciekawe- czyżby była Pani z konkurencji a może zazdrość Panią zżera ze komuś się udało coś otworzyć a Pani nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem zadowolona z przedszkola Albercik :) Przede wszystkim czesne nie jest wysokie a bądzmy szczerzy to mega wazne, a do tego płaci się tylko za te obiady na których dziecko jest. :) Mają sporo fajnych zajęc a opiekunki mają super podejście do dzieci. To ic strona http://www.przedszkolealbercik.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem. Konkurencja ale z domowa kuchnia a nie cateringiem. Z wlasnym wkladem a now unijnym watpliwie zagospodarowanym. A ogrodek na Opolczyka to bedzie chyba w sklepie z zabawkami zamiast na swiezym powietrzu. O to kolezanki no Pani ze wszystkiego ciagnie zyski. Byla I jest Pani agresywna. Duzo widzialam I wiem. Zazdrosna tum bardziej now jestem no nie ma o co. Przedszkole budzi wiele kontrowersji w osiedlu. P.S. Zagladam na forum I kwestionuje woody szczegolnie te nieprawdziwe. Sama sobie Pani pisze pozytywne komentarze a na negatywne histerycznie reaguje. Gratuluje Pani dyrektor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.34 - a które przedszkole na Olechowie ma własną kuchnię zamiast cateringu? Szukam takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość jedna wielka ZAZDROŚĆ!!-PANI Z,, DOMOWĄ KUCHNIA", HE HE HE- CIEKAWE??:p aż się czytać nie chce Pani głupot .....bo nie dość że głupoty to z błędami ?:) ps a co wszystkie dzieci od Pani po uciekały do kolorowych:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o filie to jedna wielka porażka. dzieciaki się smażą zza tych wielkich szyb. sale nie są wyposażone dobrze ,ze krzesła przynajmniej są. Zajęć żadnych nie będzie. Kuratorium oświaty zostanie poinformowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektor przedszkola
Drodzy Państwo,jestem na tym forum po raz pierwszy i ostatni.To niesamowite co tu zastałam,nienawiść to mało powiedziane.Myślałam,że na takich forach ludzie dzielą się WŁASNYMI,podkreślam WŁASNYMI opiniami a nie uprawiają najgorzej pojęte plotkarstwo,czemu to ma służyć?Osoby,które prowadzą przedszkola,dyrektorzy placówek oświatowych powinni cechować się wysoką kulturą osobistą ,dbać o jak najlepsze funkcjonowanie swoich placówek,dobro dzieci,które mają pod swoją pieczą,a nie zajmować się pyskówkami i obarczać innych za swoje niepowodzenia.A może ta jak sądzę pani dyrektor,która jak Państwo piszecie "robi tyle błędów"podpisałaby się pod tym co napisała,a nie atakowała mnie z ukrycia. Jeżeli rodzice piszą,że przepisali dzieci do mojego przedszkola,to może warto byłoby się przyjrzeć sobie a nie atakować mnie.Nie będę komentowała tego co napisała pani o mnie w tonie nienawiści,bo nie funkcjonuję na tym samym poziomie.Rodzice,którzy mnie znają dobrze o tym wiedzą i byliby mocno zaskoczeni gdybym włączyła się do tej pyskówki na pani zasadach.Jak każda placówka mamy swoich zwolenników i przeciwników,niestety nie da się wszystkich zadowolić,ale się staramy a dowody wdzięczności dostajemy od szczęśliwych dzieci i zadowolonych Rodziców.Co do filii na Opolczyka-jest miejsce na plac zabaw,który mam nadzieję na wiosnę wyposażymy,w tym momencie skończyły nam się NASZE WŁASNE środki,które włożyliśmy w powstanie tej placówki .Z wyrazami szacunku dyrektor Przedszkola kolorowe kredki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety fala hejtu robi swoje...Ja już swojego dziecka do Kolorowych Kredek nie poślę, bo jeśli ludzie tak piszą o tej placówce to coś musi być na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Anna
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych tym forum.....bardzo dziwi mnie ta ostatnia słowna rozgrywka pań. Brakuje mi w pań wypowiedziach KULTURY, którą powinniśmy wykazywać się szczególnie, że opiekujemy się i naszym przykładem uczymy dzieci. Jestem mamą przedszkolaka przeniesionego z przedszkola miejskiego na Olechowie, w którym nie odpowiadała mi organizacja pracy z dzieckiem, atmosfera i reakcje mojej pociechy na przedszkole. Wybrałam przedszkole Kolorowe Kredki ponieważ wielokrotnie spotykając się na osiedlowych placach zabaw z rodzicami dzieci z Kolorowych Kredek słyszałam dobre opinie i miłe słowa na temat tego przedszkola. Ku mojemu zadowoleniu moje dziecko dostało się do filii na Opolczyka. I może faktycznie sale nie są jeszcze w pełni wyposażone, brakuje placu zabaw, ale nic więcej nie mogę zarzucić tej placówce. Biorę pod uwagę, że mamy początek września, a jest to nowe miejsce i wszystko wymaga czasu. Nie mam problemu z komunikacją z nauczycielami z grupy i jestem na bieżąco informowana o sprawach i sytuacjach dla mnie ważnych, znam plany dydaktyczne grupy do której uczęszcza moje dziecko i wiem jakie zajęcia są oferowane w ramach podstawy programowej. Jednak to co dla mnie najważniejsze to to, że moje dziecko bez problemu zniosło zmianę przedszkola i z entuzjazmem opowiada o pobycie w nim. Ponieważ jestem pracownikiem oświaty (pracuję szkole), wiem, że praca z dziećmi to ciężki "kawałek chleba"dlatego też polecam uzbroić się w cierpliwość w wielu kwestiach biorąc pod uwagę, że jest to początek roku przedszkolnego i wszystko wymaga organizacji. Serdecznie pozdrawiam i polecam bezpośredni kontakt z placówkami, bo strony www, ukazują tylko zarys funkcjonowania, a fora dyskusyjne często skrzywiony obraz przez niedomówienia lub plotki. Małgorzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Kosss
Witam wszystkich! Niestety ja osobiście nie potrafię być taka stonowana i taktowna jak moja poprzedniczka tym bardziej ,że jestem mamą dwójki dzieci i mam doświadczenie z przedszkola miejskiego ze starszą córką i teraz w przedszkolu Kolorowe Kredki mam młodsze dziecko. Pojawiły się kwestie wyposażenia.....cóż kiedy moja starsza pociecha rozpoczęła "przygodę" z przedszkolem miejskim stan wyposażenia pozostawiał wiele do życzenia, zabawki były w śladowych ilościach i większość pamiętały 'wczesnego Gierka", dopiero rzeczowe wsparcie indywidualne rodziców zbudowało zaplecze w zabawkach i pomocach dydaktycznych. A tu na forum jest zaczepka w kierunku wyposażenia sal w przedszkolu które działa kilka dni....cóż brak słów. Dydaktyka jest na bardzo zadowalającym poziomie, gdzie w przedszkolu miejskim dzieci robiły niewiele, a na pewno nic innowacyjnego. Zajęcia bez kosztów dla rodziców są od lat prowadzone dla wszystkich dzieci, co wyrównuje szanse i urozmaica pobyt. Do tego opieka psychologa i logopedy, o którą nie potrzeba prosić, jest po prostu. Nie czeka się miesiącami, jak to się dzieje w innych placówkach, które korzystają z pomocy specjalistów z rejonowych ośrodków psychologiczno-pedagogicznych, którzy nie mają czasu na nic. Catering.... jest ciągle monitorowany, bo Rada Rodziców prężnie działa i w sposób zaawansowany współpracuje z przedszkolem i powiązanymi firmami. Jestem dość zaangażowanym rodzicem nie tylko w życie przedszkola, szkoły , ale też w życie osiedla i wiem że Kolorowe jest dobrze postrzegane i nie dzieje się nic co zasługiwałoby na takie karcenie. A i jeszcze jedno, żeby nie było...nie piszę tego, bo muszę, piszę bo nie zgadzam się na wykrzykiwanie bzdur. I tak jak wspomniała, któraś z poprzedniczek , nie da się zadowolić wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to i ja dopiszę coś od siebie. Uważam, że hejt nie jest dobrym zjawiskiem, zgadzam się z tym. Niestety czasem nie można inaczej ostrzec ludzi jak wyżej dokonane negatywne wpisy na temat tego przedszkola. Pani dyrektor naprodukowała tu sama najwięcej pozytywnych wpisów na temat swojego przedszkola do których oczywiście uporczywie nie przyznaje się. Zresztą nie dziwię się, tonący brzytwy się chwyta. Jeśli chodzi o kulturę osobistą osób prowadzących przedszkola, dyrektorów placówek to owszem, powinni się nią cechować. A ja to jest u pani? Czy spogląda pani w lustro? Czy może pani uderzyć się w pierś i powiedzieć tak o sobie? Nie sądzę… Nikt tu na forum nie obarcza pani za swoje niepowodzenia bo niepowodzeniem to pani sama jest. Zieje pani nienawiścią i doskonale o tym wie a o poziomie to już nie wspomnę. Zresztą…prawda sama się rozsiewa. Ludzie ludziom. Niekiedy nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego jak szybko zatacza ona koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani pozwyzej piszaca tekst , jestem Rodzicem nie mająca tam dziecka , ale Pani jest okropna i Pani teksty mowia wiele - ale niestety negatywnie ------ brak slow na takie Osoby jak Pani ..........Pani niech sie puknie w serce i powie jaka jest chamska bo inaczej sie tego nie da okreslić !!!!Zero wychowania, najpierw niech Pani zacznie siebie wychowywać i krytykować a pożniej inne osoby!!!! Zero szacunku ps .musi Pania bardzo boleć że powstało to przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agresywna pani z kolorowych jak to pani ujęła…proszę nie podszywać się pod rodziców dzieci i nie pisać „mamy nadzieję, że nasze pociechy będą miały okazje tam przebywać”. Wszystko to to pani sama pisze co widać po wątpliwym stylu i języku. Dalej pisze pani, że to „normalne, że wszędzie….”. Tak jest. U pani dużo rzeczy jest normalnych a jednak nienormalnych i nie do przyjęcia dla ogółu społeczeństwa, no ale cóż…taka pani mentalność ;-). Czy mnie zżera zazdrość??? Na pewno nie!!! Jedynie żal mi pani i pani podobnych kobiet a właściwie nie żal tylko obrzydzenie mnie bierze. Całe osiedle huczy od „plotek”;-) a pani udaje że deszcz pada. Hahaha . A z błędami to pani pisze – „pouciekały” pisze się razem a nie osobno pani przedszkolanko ;-) z „bożej łaski”. Głupoty też pani pisze mydląc oczy ludziom z chęci zysku i chytrości. Wstyd! A błędy we wpisie wynikały z urządzenia, więc specjalnie dla pani powtórzę go: „Owszem. Konkurencja ale z domową kuchnią a nie cateringiem. Z własnym wkładem a nie unijnym wątpliwie zagospodarowanym. A ogródek na Opolczyka to będzie chyba w sklepie z zabawkami zamiast na świeżym powietrzu. U koleżanki Pani bo ze wszystkiego Pani ciągnie zyski. Była i jest Pani agresywna. Dużo widziałam i wiem. Zazdrosna tym bardziej nie jestem bo nie mam o co. Przedszkole budzi wiele kontrowersji w osiedlu. P.S. Zaglądam na forum i kwestionuję wpisy szczególnie te nieprawdziwe. Sama sobie Pani pisze pozytywne komentarze a na negatywne histerycznie reaguje. Gratuluje Pani dyrektor”. Nikt chyba nie uwierzył że pani jest na forum pierwszy i ostatni raz, nawet chyba sama pani w to nie uwierzyła . Gwarantuję pani, że jeszcze trochę a wszystkie dzieci z kolorowych jak to pani pisze, uciekną może i do mnie, bo kolorowo to pani żyje….hahaha że aż wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Piotra
Nie chcę być niesprawiedliwa ale dla mnie to przechowalnia a nie przedszkole, nie polecam, nic się tam nie dzieje, nauczycielki ciągle chore, o spacerach nie ma co marzyć. Wyposażenie skąpe, a dzieciom i Paniom najwyraźniej siedzenie w pomieszczeniu z klimatyzacją, bez dostępu świeżego powietrza nie służy. Dzieci coraz mniej, pewnie każdy kto ma jakąś alternatywę ucieka ale czego innego spodziewać się po przedszkolu w centrum handlowym? Chętnie poczytam dobre opinie, byle prawdziwe, może przekonam się do tego miejsca, bo jak na razie nie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×