Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy tak bardzo zazdroszcza rodaczkom powodzenia?

Polecane posty

Gość bemussea
hahaha terenia to Ci sie udalo ;) dokladnie tak jest! Wystarczy na fb nawet popatrzec na zdjecia przypadkowych Polaczkow za granica, same foty buraczanych geb, czesto bez paneli z przodu, do tego obowiazkow z flaszka w lapie na jakiejs imprezce....albo jak lezy nawalony i obzygany pod krzakiem...no ewentualnie fota na ulicy przy jakims wypasionym samochodzie, zeby sie pokazac jaki to krol z niego buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście żałosne, plujecie na naszych Rodaków. Reprezentujecie poziom rynsztoka, nie wyobrażam związac się np. z Niemcem, z potomkiem ludzi, którzy nas w latach 1939-45 prześladowali i uważali za "podludzi" dla nich zawsze bedziemy "Polnische Schweine". Jest mnóstwo przystojnych i wykształconych Polaków, nie wiem z kim wy się zadajecie, chyba z taką samą patologią jaką wy..stąd wasze poglądy. Mój narzeczony jest oczywiście Polakiem, jest swietnym i jednocześnie przystojnym facetem i jestem z niego dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bemussea
a kto mowi, ze masz sie wiazac z Niemcem? Ile jest krajow na swiecie? Setki, wiec ograniczenie sie do Niemiec jest zalosne. Jestes w kraju czy na emigracji? Masz pojecie jakie typki przebywaja za granica? To w wiekszosci kryminal i niewyksztalcone buraki, ktore nawet po 8 latach pobytu w obcym kraju potrafia jedynie wydukac pare slow w obcym jezyku i to w wiekszosci sa same przeklenstwa. Polki jak nawet zaczynaja od kawiarni czy baru to szybko sie ksztalca i ida w gore, a polscy faceci? Zenada! Do tego ich podejscie do kobiet to na poziomie tak tu krytykowanych murzynow i muslimow, baba do garow i sluzyc panu. A do tego ma wygladac jak z zurnala a sam soba taki knur co reprezentuje? Owszem jest pare fajnych okazow jak wszedzie, ale tacy Polacy sa juz dawno zajeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyłam na emigracji 5 lat bo studiowałam za granicą, teraz po studiach wróciłam do Polski. Jestesmy oboje Polakami i z ciekawoscia czytam wszystkie posty niniejszego tematu... Ale przy ostatnich przedmowcach nie wytrzymalam.. Ta nienawisc do mężczyzn z wlasnego kraju..taka postawa jest godna pożałowania.. Jak można kalać własne gniazdo :o Szczerze? Nie znam Arabów czy Pakistańczyków którzy najeżdżaliby na swoje Rodaczki, nie znam Żydówek, które wyzywałyby Żydów, Nie znam Niemek, które obrażałyby Niemców, itd itd. Jesteście żałośni..ten kraj wygląda jak wygląda, przez takich ludzi jak Wy..:o Macie jakies chore animozje osobiste do Polaków. Zrównujecie całe społeczeństwo polskie (facetów polskich) z niektórymi polskimi emigrantami dziś w Europie. Jesteście żałośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze poczytac komentarze na gl stronie o brutalnym g****ie I co mysla na ten temat faceci I jak nienawidza kobiet. takich mamy wspanialych panow.....zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bemussea
Zalosni? tak owszem, ale to Polscy faceci sa zalosni, skoro czytasz ine posty to pewnei zauwazylas jak jada po polskich kobietach, wyzywaja je od worow na sperme, k***w, szmat, dziwek....i tylko dlatego bo sie wiaza z mezczyznami z innych krajow. Czy to jest normalne zachowanie? I czy my mamy takich facetow porzadac? Przeciez to niewychowana swolocz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Zalosni? tak owszem, ale to Polscy faceci sa zalosni, skoro czytasz ine posty to pewnei zauwazylas jak jada po polskich kobietach, wyzywaja je od worow na sperme, k***w, szmat, dziwek....i tylko dlatego bo sie wiaza z mezczyznami z innych krajow. Czy to jest normalne zachowanie? I czy my mamy takich facetow porzadac? Przeciez to niewychowana swolocz! " Jakbyś nie zauważyła, że to pisze jedna i ta sama osoba, ukrywająca się pod różnymi pseudonimami. Chcesz zrównywać wszystkich Polaków z jednym idiotą z forum, który przesiaduje tutaj 24/h 7dni w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....I dlatego my jestesmy zadowolone I szcezsliwe, a ONI sflustrowani I sami....hahah. Jeszcze duzo bedzie musialo czasu uplynac zanim ta dzicz nauczy sie szanowac I dobrze traktowac kobiety.....no I partnerstwa, a nie wyzysku......poki co, my mamy w czym wybierac, a piszac ze to tylko kolorowi, chca sobie jakos wytlumaczyc.....tylko co? Uwielbiam bialych, nie polskich facetow. Nasze ogry I'm do piet nie dorastaja....oczywiscie nie pisze o jakichs niziznach spolecznych, bo to to samo prawie....hahahha A niech waz zolc I jad zaleje ze zlosci....haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goraca Zuzia - znow ominelas sesje w szpitalu psychaitrycznym?? mieli ci odlaczyc internet, wracja na sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietowa Karla
Zuzia dobrze pisze, polac jej! Masz dziewczyno swieta racje! Bylam w 3 zwiazkach z Polakami i doswiadczylam roznych rzeczy od maminsynkowania do skerstwa i brutalnosci. Na poczatku dobrze sie maskuja, ale szydlo szybko wychodzi z worka. Mieszkajac w Polsce myslalam, ze tak wlasnie ma byc, ze tak sie traktuje kobiety. Dopiero moj obecny partner (nie Polak - Skandynaw) uswiadomil mi jak bardzo sie mylilam. Wreszcie moge czuc sie jak prawdziwa kobieta i jestem doceniana za to kim jestem, moj partner wyzwolil we mnie wiele uczucia i nauczyl mnie jak isc z podniesiona glowa podczas gdy moi eks traktowali mnie podwladna (glupia bylam, ze sie tak dawalam, ale szukalam milosci i wiele wybaczalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Mietowa Karla - Ja też polecam Skandynawów, Polacy mogą im buty czyścić 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim sensie mają im buty czyścić. To że nie każdy miał równe szanse nie znaczy że ma być śmieciem.Może faktycznie jest u nas tak jak jest.Bo każdy ma każdego w d***e i cieszy się z nieszczęścia innych. Z resztą bydło jest wszędzie przed tym się nie ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Polak nie wie jak dbać o kobietę, nie wie jak być dżentelmenem, wolę Panów z zachodu, mili, kulturalni, opanowani, nie to co polaczki, zwłaszcza emigracyjna patologia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mają takich możliwości, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderz w stół - Polaczki się odezwą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musze się podpisać pod wypowiedziami kobiet. Mam męża, polaka, jestesmy za granicą 2 lata, coraz bardziej mam ochotę go zostawic.Pracuje za grosze, języka nie chce się uczyć, miał kilka szans, zawsze wymówkę znajdzie.Przeklina nawet przy dzieciach, wszystko mu się nie podoba, wiecznie narzeka, na wszystko, ze mało zarabia, ze ma gównianą pracę, że deszcze pada że czasu na nic nie ma.Od rana chodzi z mina jakby mu się kupę chciało...czasami ma chamskie odzywki wobec mnie.Śeks beznadziejny, nie chce mu się mnie rozgrzewać, on chce szybko.Czas wolny spędza wyłącznie przed tv albo na siłowni u kolegi.Pic przestał, bo miał wrzoda.Komplementy przestał mi mówic dawno temu.Nie zbrzydłam od tamtego czasu, to nie to.Mam powodzenie u tutejszych facetów i to nie są bynajmniej Arabowie itp nacje. Nie stosuja chamskich zaczepek, usmiech, rozmowa, nie są nachalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie moje znajome, normalne skromne osoby , które miały prace w polsce , skończone szkoły, teraz w Anglii wystawiają swoje zdjęcia na fb, za przeproszeniem wyglądaja na nich jakby szły na nocke do pracy w agencji towarzyskiej, tandetne kiecki, tona makijażu, buty na metrowych obcasach, tatuaż na nodze, naprawdę tam taka moda panuje. Ja też mieszkam za granica i jak idzie taka lala na ulicy od razu wiem że polka, nikt inny się tak nie tapetuje i nie męczy nóg na codzień na takich obcasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry temat. Są prości. Prostaccy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fa ja jestem po takiej nocy w glowie szumi ze ledwo zyje :/ ... ciezko sie zgodzic z tym ,ze angielki maja nas w doopie. Powiedzialbym ze to sa latwych lotow kobiety nastawione na zabawe ,wiadomo nie generalizuje. Wczoraj bylem na imprezie przetanczylem kilka utworow z jedna angielka troszke rozmawialismy swoj angielski oceniam na dobry.Pozniej juz tylko calowalismy w lozy widzialem ,ze byla napalona chwycilem ja za dlon i wyciagnalem z lokalu ,w drodze do taksowki ona mi mowi ze dwiekolezanki na nia czekaja i nie chce jechac do mnie . Zaciagnela mnie w jakas alejke i dala sie odrazy wygrzmocic :) a byla calkiem ladna i zgrabna mowilem ze lipa warunki zebymy pojechali do mnie ,a ona powiedzial tylko ze wszystkie dziewczyny ktore zna tak robia .Pozniej poszlismy pod mc-a tam czekaly an nia kolezanki kupila sobie cos co jedzenia mi loda wymienilismy sie numerami i pojechalem do domu.Byla to 5 angielka w moim zyciu mam kolegow na poziomie ktorzy tez nie maja problemow z wyrywaniem angielek no ale...wszyscy mamy zeby i nie nosimy dresow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wyrwanie pijanej Angielki w klubie tez mi radocha hahah sproboj wyrwac na trzezwo Angielke na poziomie i wtedy porozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze wyrywam na imprezach cy to polki czy angielki w anglii czy polsce...nie widze zwiazku mam kumpla ktory wyrywa zawsze na trzezwo i w dzien koles jest przytojny ale ogolony wlasnie na lyso pracuje jako ochroniarz obecnie spotyka sie z angielka ktora studiuje medycyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:43 A ty spróbuj wyrwać Anglika, który jest biały i nie nazywa się Ahmad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa polski lysy dresiarz i angielka studiujaca medycyne buhahahaha nie usne ze smiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kumpela też w Polsce chwali sie że studiuje medycyne a naprawde robi kurs pielegniarki w college, nawet nie uni wiec...ludzie lubia koloryzować ;) poza tym przespanie się z pijaną dziewczyną, ależ osiągniecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno jest to większe osiągnięcie niż ciągniecie druta jakiemuś murzynowi albo innemu kozojebcy ze srakistanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszy mnie to, ze jesli jakas pani jest z obcokrajowcem..to wg niektorych zawsze musi to byc jakis ciemnoskory.... albo od razu leci na kase :O szczerze...to czasem mi wstyd za niektorych polakow za granica :( . W tramwaju czasem sa tacy glosni, jakby na dyskotece byli..a co drugie slowo k**** a i tylko w reklamowce jakies butelki slychac... :O a niektore panie..po prostu wygladaja tak jakby zaraz gdzies na nocke dorabiac szly. Solarium, sztuczne, dlugie paznokcie, tapety do skrobania przez godzine... spodniczka ledwo tylek zakrywa... No coz..a potem mamy przyklejone etykietki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filozof88
Kurczę nie rozumiem naprawdę skąd ten jad ta zawiść w was. Dlaczego każdy chce być adwokatem w nie swojej sprawie. Co Ci jednemu z drugim przeszkadza, że nasze kobiety mogą podobać się facetom z innych krajów, w końcu kto ci dał prawo jednemu z drugim do bycia sędzią i oceniania czy dana kobieta powinna czy nie powinna wiązać się z facetem z innego kraju. Tobie ktoś broni wiązać się z Jamajką np. nie!! Nie łapię więc skąd te odzywki o jakichś otworach itp. Zawsze powtarzałem że powinniśmy zajmować się swoim podwórkiem, sąsiad sam da sobie radę a jak nie to o to poprosi. Nic na siłę, nie trzeba być nachalnym. Każdy ma swoje życie, inny los, inne oczekiwania. Nie wszystko jest czarne i białe. Przestańcie w końcu uważać się za chodzące wyrocznie i zacznijcie żyć, ale dajcie też żyć innym a nie plujecie jadem w jedną i drugą stronę co wam to da. O ile mi wiadomo eliksiru na wieczne życie jeszcze nie wymyślono i nasze życie jest ograniczone w czasie po co jeszcze sobie psuć nerwy. Reasumując uważam za zaletę, to że nasze kobiety Polki podobają się innym nacjom, a nie wadę. Ja mam urodę raczej nieciekawą i mogę pomarzyć najwyżej o tym że jakaś Chinka Tajlandka czy Kenijka mogła by mnie chcieć, ale nie upoważnia mnie to do faktu żeby obrażać innych w tym wypadku Polki co objawia się przez zazdrość. Nie generalizuję broń Boże wiem że są kobiety "puste" bo i takie są ale nie wszystkich należy wsadzać do jednego worka bo tak wygodnie. To wszystko co miałem na ten temat do powiedzenia życzę więcej luzu i dystansu do siebie a także odrobiny życzliwości naprawdę nasz kraj nie pomaga nam sami więc przynajmniej nie róbmy sobie krzywdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to sie musi jakoś zaprezentować itp, z tym jest im cieżko w Polsce a co dopiero w innym kraju, z taaaaka konkurencja. Często sie spotkałam z pretensjami polskich facetów w rożnych miejscach czemu ja lub inne polskie kobiety mamy powodzenie a oni nie :D Wygląd wieśniaka , ubytki w uzębieniu , muły lub chudawa sylwetka , nawet jak taki facet ma wykształcenie jakieś, to i tak sie rozpozna na kilometr , ze to Polak, specyficzne cechy, bylejakie ubranie, przemądrzałość a zarazem braki, brak szacunku do kobiet itp. i zdziwienie dlaczego kobiety ich nie lubia ;) Polacy nie maja opinii ciekawych, sexownych itp , to roboty budowlano - fabryczne na Zachodzie :D nie ma sie co przyznawać do narodowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian brody też jest szczupły i kobietom się podoba. Nie każdy ma predyspozycje do bycia kulturystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×