Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy tak bardzo zazdroszcza rodaczkom powodzenia?

Polecane posty

widzę zainteresowanie moją osobą :) weźcie się do diabła podpisujcie. poprzednie forum było lepsze bo trzeba się było podpisać. więc tak: ' 17.06.13 Bo ja tu wszedłem udowodnić że tak nie jest. Sam jestem tego przykładem, wiele zagranicznych kobiet dzięki mnie ma świetne zdanie o Polakach. ' 17.06.13 pudło ' 17.06.13 w sumie to racja, ale przecież sam się nie podkabluję :D zresztą co mam robić jak nie ma co robić ? :P ' 17.06.13 pewnie tak samo jak Anglia i Francja zrealizowała sojusz z Polską w 1939. pójdą jak im się to będzie kalkulować. ' 17.06.13 nie mam smutnego życia. miałem bardzo zły okres jesienno-zimowy, teraz jest już dobrze. kocham kobiety. jak byłem (krótko) bezrobotny to wchodziłem faktycznie, ale co miałem robić mając całe dnie wolne? ' 17.06.13 właściwie to masz rację, sam nie wiem co ja tu robię. temat o Syrii chyba utknął, więc idę stąd do następnego dyżuru (albo na zawsze bo prawdopodobnie czeka mnie wyjazd z Polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klemenendynaa- ja tu nawet swojego e-maila nie wrzucę , a co dopiero fotki. zresztą jestem tylko Polakiem, więc nic specjalnego :) lepiej bierz się za obcokrajowców :) lecę, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są może dwie , trzy osoby, które piszą z sensem, ale do niektórych osiołków i tak nic nie dojdzie USA istnieć będzie tylko tak długo jak długo utrzyma $ jako walutę rozliczeniową za nośniki energii. Państwa chcąc nabyć nośniki energii zabiegają o $, a USA wypuszcza mnówsto $ bez pokrycia, ale za $ zaopatruje się na całej ziemi - za darmo, za pusty tj. sfałszowany pieniądz. Z chwilą odejścia od rozliczeń w $ za nośniki energii USA jest kaput, bo będzie zmuszone za nabywane towary płacić swoją pracą, wyrobami, a nie pustym bez żadnego pokrycia $. Najwyższa Rada Galaktyczna zaleca Ludzkości o niekorzystanie z $ jako waluty rozliczeniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie dolar to wydmuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dave Gahan zostan, czytam cie z zaainteresowaniem, a ze jakis p*****elec nie nadaza za toba, olej toto i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta we wspanialym stylu olales Ror i to ona tak biega za toba jak suka w rui :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave a gdzie wyjeżdżasz???
na zmywaka pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuchomoRr
Ciekawy temat..Chciałbym zwrócić uwagę, że atak na Libię, również sponsorował zbrodniarz i obłudnik, który ma na swoich rękach krew tysięcy ludzi - Cameron. A wszyscy doskonale wiedzą panie Cameron, że jedyną przyczyna interwencji w Libii była ropa. Myślicie, że USrael i Anglia byłaby w Iraku czy Libii, gdyby te państwa eksportowały tylko brokuły? Muammar chciał sprzedwać rope w zamian za czyste złoto. Takie rzeczy jak zmiane waluty w eksporce ropy, należy planować w całkowitej tajemnicy. Ponieważ jeśli tylko się wyda ze chcesz przejść z dolara USraelskiego na inną walute - będziesz na celowniku. Odbyły się dwie konferencje na ten temat. Jedna w 1996 roku, a druga w 2000. Wszyscy były zainteresowani kupowaniem ropy z Libii w zamian za złoto, większość krajów w Afryce była zainteresowana. Muammar apelował do krajów afrykańskich i muzułmańskich aby wspólnie stworzyć nową walute, która konkurowałaby z euro i dolarem. Kraje te miały sprzedwać rope tylko za czyste złoto. Ten pomysł mógłby zmienić układ sił na świecie. Bogactwo krajów zależałoby od ilości złota w skarbcach a nie od ilości USra dolarów na koncie. A Libia, zanim nie została rozkradziona przez zbrodniarzy - posiadała AŻ 144 tony złota. Anglia ma dwa razy tyle, ale też 10 razy wiecej mieszkańców. Taki ruch jak zmiana waluty delikatnie mówiąc nie był mile widziany przez elitę konrolującą banki centralne na świecie. Ten ruch spowodował usunięcie Muammara Kadafiego I DOKŁADNIE TO SAMO JEST W SYRII i BEDYIE W PERSJI. I dokładnie tak samo było w 2000roku w przypadku Sadama Husajna. Dlatego aby nie dopuścić do transferu sprzedaży ropy za euro a nie za dolary przez OPEC. Wiele krajów zachodnich nie miało tyle złota co Libia, a złoto dałoby potężną władzę krajom w Afryce i na Bliskim Wschodzie, dlatego te kraje są tak cały czas niszczone. UWAGA: TO USarael i Isra HELL łącznie z Brytanią stosują prawdziwy dżihad. Nie w imieniu allaha, a dolara DOLAR AKBAR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawno nie czytałam żadnego tematu na kafe który by mnie zmobilizował do myślenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuchomoRr
To, że USrael z Isra HELLEM i Angolami pieprznie w Iran jest praktycznie pewne. Iran posiada 902 tony czystego złota, w porównaniu do Aglii która posiada około 280 - wystarczy przeliczyć. Jeśli Iran zacznie handlować ropą w zamian za czyste złoto z innymi krajami , dojdzie do zmiany układu sił. W takiej sytuacji bogactwo państw będzie zależne od ilości złota w skarbach, a nie USArael dolarów. Ponieważ Syria stoi na drodze do Iranu, to trzeba ją zniszczyć. Co z tego, że jest niepodległym państwem, członkiem ONZ i innych organizacji międzynarodowych. Jest republiką rządzoną przez legalnie wybranego w wyborach powszechnych prezydenta. Od stycznia 2011r. Asad zmaga się z AL KAIDĄ oficjalnie finansowaną przez innych członków ONZ a zbrodniarz Obama i ludobójca Netaniahu oficjalnie grożą już nie wojną tylko jej eskalacją. Równolegle w "demokratycznych" zachodnich mediach toczy się debata jak obalić legalny rząd Syrii, za pomocą wspieranej finansowo, militarnie i politycznie Al Kaidy DOLAR AKBAR !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDETATA
To, że USrael z Isra HELLEM i Angolami pieprznie w Iran jest praktycznie pewne. Iran posiada 902 tony czystego złota, w porównaniu do Aglii która posiada około 280 - wystarczy przeliczyć. // Co do Libii i waluty to 1000%zgoda, to że dojdzie do wojny z Iranem jest pewne, ale niekoniecznie USA do niej oficjalnie przystąpi. USA znalazło się między młotem a kowadłem. Nie może zaatakować Syrii przez rezolucje ONZ, a bez zdestabilizowanej Syrii USA z IZraelem nie poradzi sobie z Iranem. Tymczasem Izrael coraz silniej naciska na Ameryke by ta podjęła interwencję na Iran. Wydaje się być możliwe, że nie USa a samm Izrael dokona ataku na Iran, bo jak wiadomo żydowskie państwo nigdy nie nauczy sie wyciagac wniosków z historii-wywalaja ich drzwiami,wlaza oknem.Ich marzenia o dominacji nad swiatem sa ich chorobą. Dla USA taka i nterwencja ze strony żydow byłaby najlepszym rozwiązaniem: USA odzyskałoby walute bez oficjalneego angażowania się w konflikt i nie musiałoby się wdawać w wojne z Rosją i Chinami Oczywiście ludzie dostaliby wyraźną informację, że powodem ataku na Iran była obawa Izraela o własne bezpieczeństwo ze strony Iranu, bo Holokaust i antysemityzm, itp. ba bla bal Krótko mówiąc żydzi posrod narodow swiata,chociaz opanowali finanse,to nadal maja wielki problem z ogolnoswiatowa akceptacja swoich poczynan,i znowu beda z tobolkami na plaecach szukac nowej ojczyzny,kiedy dostaną mega wp*****l.Polski nie dostana na wlasnosc,chociaz tak bardzo o to zabiegaja.I badz tu czlowieku do takich przyjaznie nastawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR- Twoje 2 ostatnie wpisy (jak zresztą 99% twych 'dokonań' na kafe) faktycznie dużo wniosły do dyskusji" x twoja subiektywna opinia na moj temat lata mi kolo nosa;-) zsamiecasz topik piszac swoje dywagacje na moj temat, zkladam ze nie masz nic innego do powiedzenia;-) x Musiał ci jakiś przystojny Polak mocno zajść na skórę. To zakrawa o rasizm. x nie rozumiesz zanczenia slowa rasizm a poza tym mierzysz mnie wlasna miarka na zasdzie zeby miec opinie musze miec "powod", uwazam ze to bardzo infantylne oraz zabawne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rasizm czy glupote...? to że ona jest głupia to każdy wie, ale jest również rasistką (przeciwko białej rasie) to dopiero niedawno zauważyłam " x widze ze moja psycho-fanka wiernie za mna chodzi - w sumie co ma innego do roboty?;-) wsezlkie opinie na moj temat to zasmiecanie topiku i sa wyrazane przez osobe ktora najwyrazniej nie rowumie czego topik dotyczy, as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] gość Zreszta we wspanialym stylu olales Ror i to ona tak biega za toba jak suka w rui " x a glupiemu radosc;-) moja psycho-fanka dalej nadaje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiście ludzie dostaliby wyraźną informację, że powodem ataku na Iran była obawa Izraela o własne bezpieczeństwo ze strony Iranu, bo Holokaust i antysemityzm, itp. ba bla bal" x swietnie powiedziane;-) i ten "argument" holokaustu;-) przypomina mi to wyswiechtany slogan pt "obraza uczuc religijnych', tyle tylko ze w tym przypadku ma bardziej niebezpieczny wydzwiek;/ co do reszty scenariusza tez mi sie wydaje najbardziej prawdopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty za ror,z idiotyzmami o tej porze dnia wyskakujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o ty za ror,z idiotyzmami o tej porze dnia wyskakujesz!" x jaaaasne ;-) masz racje - pani w szkole na geografii cie oklamala mowiac ze istnieja rozne strefy czsaowe ;-) ;-) ;-) ;-) jest jedna ! ;-) a wszyscy ktorzu pisz a wsrodku twojej nocy - to normalnie zobie budziki na 3.30 am nastawiaja ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) poza tym jak zwykle moja psycho-fanka nie ma nic do dodanie w temacie, poza liczeniem moich postow, i zwyczajnie zasmieca;-) bo twoja subiektywna opinia na moj temat to mi lata kolo nosa,zasmieciaro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ror Jeśli jedna osoba mówi ci że jesteś koniem, wyśmiej ją. Jeśli druga osoba mówi ci że jesteś koniem, olej ją. Ale jeśli trzecia osoba mówi ci że jesteś koniem, to zacznij zbierać na siodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR jest z Bagdadu (sprzedaje tam na targu bomby i hidżaby), więc dzień zaczyna 2 godziny prędzej niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR jest z Bagdadu (sprzedaje tam na targu bomby i hidżaby), więc dzień zaczyna 2 godziny prędzej niż w Polsce" x co ty ;-) na swiecie jest tylko jedna strefa czasowa - tFFoja;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ror Jeśli jedna osoba mówi ci że jesteś koniem, wyśmiej ją. Jeśli druga osoba mówi ci że jesteś koniem, olej ją. Ale jeśli trzecia osoba mówi ci że jesteś koniem, to zacznij zbierać na siodło" x generalnie masz racje - z tym ze w tym przypadku to na ogol jedna i ta sama osoba, to po pierwsze ;-) A po drugie - dla mnie to zdane "argument" - bo ktos mi napisze: jestes glupia, czy inne wulgaryzmy. wychodze z zalozenia ze kazdy ma prawo do walsnej opinii jednak nie rozumiem skad kompulsywnosc dzielenia sie nia? ja tez czsaem uwazam ze ludzie pisza glupi - ale nie smaruje postow pt " ty jestes taki i taki" - co to kogo obchodzi? ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym ze w tym przypadku to na ogol jedna i ta sama osoba, to po pierwsze xxx po drugie, pisze to wiekszosc, nie ludz sie ze jedna osoba, po prostu jestes nieznosnie upierdliwa i kazdy ma tego dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po drugie, pisze to wiekszosc, nie ludz sie ze jedna osoba, po prostu jestes nieznosnie upierdliwa i kazdy ma tego dosyc" x tiiiiiaaa;-) jaaaasne;-) poza tym nie pytalam o twoja opinie bo mnie ona nie interesuje (skoro nie dotyczy topiku) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta ROR niekumata :) Napisałam o Bagdadzie bo tam jest GMT +3 (że niby dlatego wcześnie się loguje na kafe) a ta oczywiście nie zajarzyła :D polewa :) nie ma jak się nauczyć jednego powiedzonka po angielsku na pamięć i udawać że się zna ten język :D as easy as ROR's brain :) ciekawe tylko kto jej płaci za internet i czynsz, pewnie biedni rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ci sie znowu kloca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna wszechmogaca
Propunuje zalozyc 3 osobne tematy 1. temat oryginalny, czyli dlaczego Polacy zazdroszcza rodaczkom powodzenia (jak wchodze na dany watek to chce czytac na ten temat a nie 10 innych nie zwiazanych, to jak kupic ksiazke z przepisami na ciasta, ktora by zawierala instrukcje obslugi pralki, opowiesc erotryczna, plus poradnik mysliwego) 2. temat o sytuacji w Syrii, ktory sam w sobie jest bardzo ciekawy tylko rozwinal sie w zupelnie nie tym watku co trzeba 3. temat o ROR i wszystkie wpisy ROR bo z tego mozna juz 3 tomy encyklopedii nadrukowac.....bzdury nie wnoszace nic do tematu, jakies wklejanie, cytowanie i klotnie miedzy ROR i jej rzekomymi psychofankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powinna zrobić moderatorka (rozdzielić ten temat na 3) , ale pewnie za mało jej płacą żeby jej się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko przez tego Dave, on twierdzi że Polacy mają powodzenie (jaasne), on zaczął o Syrii i on olał ROR przez co ona ze złości zaczęła robić śmietnik w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale ta ROR niekumata" x juz ulzylas sobie?;-) x Napisałam o Bagdadzie bo tam jest GMT +3 (że niby dlatego wcześnie się loguje na kafe) a ta oczywiście nie zajarzyła ' x oczywscie masz racje ;-) i "oczywiscie" czytam twoej wpisy;-) x polewa nie ma jak się nauczyć jednego powiedzonka po angielsku na pamięć i udawać że się zna ten język as easy as ROR's brain" x dobrzez ze jednak sie czegos ode mnie uczysz to ci sie akurat chwali, as easy as it is;-) x ciekawe tylko kto jej płaci za internet i czynsz, pewnie biedni rodzice x jak to kto ?;-) moj 16-sty maz-hindus;-) alez ta moja psycho-fanka za mna teskni;-) x A ci sie znowu kloca x nie maja nic do powiedzenie to sie kloca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"3. temat o ROR i wszystkie wpisy ROR bo z tego mozna juz 3 tomy encyklopedii nadrukowac.....bzdury nie wnoszace nic do tematu, jakies wklejanie, cytowanie i klotnie miedzy ROR i jej rzekomymi psychofankami" x no peoblem w tym ze nie jets to rzekoma psycho-fnaka tylko faktycza, inaczej by nie bylo tego zasmiecania;/// co do reszty zgdaazm sie z Twoim postulatem. x wszystko przez tego Dave, on twierdzi że Polacy mają powodzenie (jaasne), on zaczął o Syrii i on olał ROR przez co ona ze złości zaczęła robić śmietnik w temacie x i nastepna;-) ja nie wiem kto to jest jakis david - i to ty przezywasz juz n-ty raz ze on cos tam do mnie powiedzial - uwazam ze robi sie balagan, ale nie moja wina ze ludzie ciagle pisza do mnie. rozumiem ze moga sie nie zgadzac z wypoeidaizami itd. ale robienie w niekonczonosc topikow gdzie pisza oc oni o mnie sadza , a co to kogo obchodzi? nie maja sie komu wyzalic czy co?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×