Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Gość gość
Moj syn ma 86 cm i wazy 11kg,skonczyl 15 miesięcy.A ile maja wasze maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) piersze sanki zaliczone:) Rojber ma ok 79 cm i ok 10 kg wazy. wyszedl 10 zab..hurtowo ostatnio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Pierwsze sanki, brawo! I jak mu sie podobalo? Siedzial grzecznie na sankach czy chcial z nich schodzic?:) l Bo zalozmy, ze ciagne Bruna na sankach, jestem do niego odwrocona a ten mi z nich zlazi...sa jakies pasy? Moj wazy 11 kg a ile ma wzrostu teraz to nie wiem, pewnie cos jak Rojberek:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o Bruno. Dosyc ciekawe imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:). Mial byc Piotrus ale maz mial jakies obiekcje a ja za diabla nie chcialam dac mu na imie Wiktor jak chciala tesciowa i m. Poza tym bruno znaczy w jezyku starogermanskim Niedzwiedz a on urodzil sie malutki i watly, wiec silne imie mialo dac mu sile i go chronic:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Az dziwne ale Rojber nie uciekal z sanek:) moze za duzo nowosci na raz i dlatego siedzial:) czy sa jakies pasy nie mam pojecia.... ale pewnie sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej moja coreczka tez jest z wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu- fajnie, jak coreczka ma na imie?:) D82- moze panikuje i Bruno tez grzecznie bedzie siedzial na sankach....:). U mnie poki co odwilz i pada deszcz. Sanek jeszcze i tak nie mamy:(. Dzis caly dziem z uporem uczylam go mowic auto ale wyszlo z tego au a i tak woli mowic brrr. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomnialam napisac, ze zdrapal mnie po nosie, zciagnal skore i jestem teraz oszpecona:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właściwie tez jeszcze sanek nie mamy..ale jak wyszlismy to dzieci sasiadow byly i od razu wziely Rojberka w obroty:) Gosciu to zapraszamy to czestszych odwiedzin:) U mnie wczoraj odwilz...dzis przymrozek poki co i szklanka wszedzie.... Auto Rojber czasem mowi ale zdecydowanie woli brrrrrrrrr Nowym slowem w repertuarze jest paptop (laptop) jeszcze troche a dzieci zamiast mama i tata smartfon beda mowic;P Mamobruna rany wojenne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- hehe, faktycznie wojenne...chodze z czerwonym nosem i musze niezle to tapetowac, gdy wychodze z domu, bo nie lubie, gdy wszyscy sie gapia na moj nos:P. M sie smieje, ze po cholere to zakrywam...pewnie proznosc kobieca;). A jakie buty w koncu kupilas Rojberkowi? Wczoraj u mnie bylo slonce, wiec zrobilismy dluzszy spacer a jak pogoda jest nieciekawa to biore go tylko do pobliskich sklepow, zeby sie przewietrzyl. Ostatnio budze go o 8 rano i dzieki temu chodzi ladnie spac kolo 20.30 a my wieczor mamy dla siebie a nie bawimy sie z nim do 23 :). Czy wasze dziec***ija jeszcze mm? Jesli tak to ile razy dziennie i z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i w koncu nauczylam go poc wody, bo wczesniej nie ruszyl i pil tylko soki i kompoty, wiec sukces!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Rojber mm juz od wrzesnia mniej wiecej nie pije. Od poczatku listopada jest tylko na krowim. Butle odrzucil jakos w sierpniu. teraz to glownie z kubusia waterka pije albo z normalnego kubka probuje. Buty zimowe - elefanteny, dwa rozmiary wieksze niz obecny...zima dluga...no i grubsza skarpetka jakas///w srodku futerko... i duzej roznicy nie ma. Zalapalismy sie na wyprzedaz;) buty wygladaja solidnie. wysokie. szczelne..ze sniegiem i chlapa daja rade:) nogi cieple po spacerze.. a jak Bruno na pobudki reaguje? Hehehe z tym tapetowaniem to trzeba uwazac...niektorych rzeczy i tak nie da sie przykryc...albo jeszcze bardziej rzucaja sie w oczy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rojber z kubka pije tylko jak mu go trzymam...jak sam trzyma to z dwa lyki pociagnie..a pozniej zaczyna machac kubkiem...bo to taka fajna zabawa;) wiec kontrola musi byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili tez pije wode z kubka tylko gdy go trzymam,jak dam jej kubek to probuje sama,ale jak jest malo w kubku to nie umie go mocniej przychylic i sie napic. Jak u waszych pociech jest z tym przychylaja kubek do gory aby dostac sie do dna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Rojber przechyla butelke, czy kubek poki co zdecydowanie wole jak pije z niekapka bo ze zwyklego kubka zbyt duza frajde sprawia mu wylewanie zawartosci na siebie i otoczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) No Bruno pije ze szklanki ale jest przy tym mokry:). Dzis pilismy soszek z kartonika przez rurke i znow kupe zabawy w przyciskaniu kartoniku i soku , ktory wulewal sobie na buzie. Przechyla wszystko ladnie tylko mu bokami z buzi wycieka:). Zeby mu ida i wszystko gryzie...masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym mielismy w domu kataklizm....kaloryfer tryskal i zanim zatamowalismy wyciek pod cisnieniem to pokoj Brunusia utonal...:(. Teraz ma podloge do wymiany...czekamy na realizacje ubezpieczenia i maly dostanie nowa podloge a przy okazji malowanie scian:). Teraz przenieslismy sie z zabawkami do salonu , bo jego pokoj nie nadaje sie do uzytku:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie..... Moja Zuzia przy Waszych dzieciach to kruszynka. Tez ciekawi mnie mleko mm. Bo u nas sa dwa posiłki na mm i wieczorny na krowim, miedzy czasie kanapki obiad i owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Bruno tez je trzy posilki mleczne, w tym raz mm, raz mleko krowie i jakis serek czy jogurt. Mm pije jeszcze z butli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Mamobruna to kolejny remont przeed wami.... no ale nowy rok nowy pokoj;) Oliwia a Zuzka ile ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No ja juz remontow mam dosc... Przyjdzie niby ekspert od kaloryferow i zrobi c***owodz w domu...to dopiero ubaw:(. W koncu kupilismy malemu zimowe buty! A ze pogoda sloneczna, to o sankach na razie nie myslimy:). Bruno wszystko chce jesc sam i nie lubi byc karmiony. Jakies dziecko umie juz samo jesc lyzeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jak przygotownia do swiat? Mamobruna z tego co kojarze to Wiki je juz nie tylko lyzeczka ale tez widelcem. Rojber calkiem sobie lyzka radzi,....ale trwa to zdecydowanie dluzej niz jak sie go karmi... wiec z reguly jemy n dwie lyzki... jak juz nie moze usiedziec i gania po domu to tylko ja z lyzka lub widelcem zostaje:D to moje adhd jedynie do ksiazeczek ma cierpliwosc:D Heh my tez jak kupilismy zimowe buty to snieg stopnial... ale jeszcze sie przydadza... teraz leza w pudle:D Na jakie buty sie zdecydowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze zaczac pozwalac mu jesc samemu lyzeczka ale wiem, ze wszystko bedzie wkolo popaprane i on tez bedzie sie nadawal tylko do prania:). Pusta lyzeczka wywija niezle, umie tez cos tam nabrac:). Pijemy z kubka 360 stopni, nareszcie mu go dalam, choc troche czasu zajelo mi odszukanie wszystkich rozrzuconych po domu czesci... Bardzo mu sie teraz ten kubek podoba i chetnie z niego pije. Buty zimowe mamy Bartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos te nasze szkraby musza nauczyc sie samodzielnie jesc.. a taka nauka do czystych nie nalezy... nic tylko cieszyc sie ze mamy pralki automatyczne a nie miske i tarke:) A ja caly czas nad tym kubkiem sie zastanawiam... i jakos nie mam po drodze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Pewnie i bez kubka 360 sie mozna obejsc. U nas sie sprawdza ale do zycia niezbedny nie jest, choc nasz niekapek byl juz pogryziony i cos innego i tak trzeba by bylo kupic. Wczoraj Bruno byl u fryzjera! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! i jak? byl Bruno grzeczny u fryzjera?? jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U nas powolutku do przodu, mala siedzi z niania, tez nauczycielka, a ja pracuje, na pol etatu, grupa oryginalna. Od wrzesnia wraca ze mna do przedszkola :) Zamiescilam nowe zdjecia na nk, zamiesccie cos rowniez, ciekawi mnie jak podrusly wasze maluchy. :) Co nowego umieja? co mowia? Moja mala wciaz nie pokazuje palcem , chyba jako jedyna. Ma skierowanie do neurologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×