Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilka2544

Dieta Montignaca a wódka?

Polecane posty

Gość emilka2544

Witam,mam takie pytanie do tych którzy są lub byli na tej diecie...patrząc na tabelę IG wódka (bez soków) ma 0 ig-wiec można ją sporzywać do woli???(oczywiście to retoryczne pytanie;)) bo piwo ma wysokie ig-ponad 100. Jestem od 2 tygodni na tej dietce a teraz szykuje nam się wieksza impreza(wesele;)) i nie wiem czy moge wypić małego;)proszęo odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka2544
hallooo jest tu kto??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka2544
hallooo jest tu kto??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajajajaajajaj456
ja również chcę wiedzieć jak to jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka2544
Boże czy na tym forum jeszcze ktoś jest???????doczekam się odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monti nie pozwalał pić wódki, na MM można ew. kieliszek czerwonego, wytrawnego wina. U Kwaśniewskiego można chyba 50gr wypić, więc pewnie i tu nie zaszkodzi, o ile to tylko 50gr będzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem na tej diecie. Jak jest impreza, to piję czerwone wino. I nie zwracam uwagi, czy to kieliszek, czy dwa, czy piętnaście. Zdarza się nawet półsłodkie. Zgroza:D Bez przesady. Życie to życie. Dla mnie Montignac to nie dieta, tylko styl życia. A życie ma być przyjemne. I jak na razie wszystko idzie zgodnie z założeniami;) Podsumowując: jak masz ochotę okazjonalnie trochę wypić, wypij czerwone wino. I nie licz sobie przypadkiem kieliszków, bo wpadniesz w nerwicę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS Nie dodałam, bo założyłam, że wiesz - oczywiście wyłącznie z tłuszczami, i możliwie najbardziej wytrawne (z dostępnych na imprezie;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pije wódkę i chudnę bez problemu tylko trzeba ostrożnie bo po tolerancja dużo mniejsza sprawdzone niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×