Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życie na kafe.

Polecane posty

wiec proszę moderów o zwrot mojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wyrzuty sumienia przez Was ,czuje się jak prawdomówny kłamca :)Nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nawet nie wiem kto kłamie:classic_cool: a przez moderów to sobie nawet nie wierze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wiecie co? SMu to jest manipulant. Zamieszcza słowa wyrwane z kontekstu, przeinacza, wypacza. I tyle Wam powiem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark wybacz moje spoznienie jestes najpiekniejsza, najmądrzejsz i rzniesz sie najlepiej ze wszystkich lasek z jakimi mialem do czynienia do tej pory mialem ich kilkaset wiec moja opinia jest w moim przekonaniu bardzo miarodajna maly problem z tobą, to ten, ze ciągle nie mam twojej nagiej foty, wiec mozesz odczuwac pewien niedosyt w kontaktach ze mną, ale licze na to ze w koncu wykazesz sie rozsądkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadło mi głodne bydle posta:( Jzb, ale miałeś je wszystkie tak jak mnie, tylko w wyobraźni, czy bywało różnie? Wiesz, to może być kluczowe przy ustalaniu tego czy jesteś kłamcą doskonałym, czy zwykłym oszustem laikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Satyr
Znaczy się "w naturze"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Satyr
A jak mi się udało napisać na pomarańczowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dark_ side Jzb, ale miałeś je wszystkie tak jak mnie, tylko w wyobraźni, czy bywało różnie? Wiesz, to może być kluczowe przy ustalaniu tego czy jesteś kłamcą doskonałym, czy zwykłym oszustem laikiem. x roznie bywalo nie wspomnialem przeciez o tych tysiącach anonimowych nic wiecej nie powiem bez zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twierdze ze teraz to już tylko wegetacja jest.Bardzo mało osób jest aby sobie poszaleć z nimi.Brak tematów a jak są nowe to takie denne ,ze nie warto w ogóle tam wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest taka odmiana ziemniaków Satyrze? Jeśli tak to niech będę te "loco piwnica". Franco "loco piwnica". Jzb, skoro już tak nalegasz na to nagie zdjęcie, to wyślij mi je, tylko nie proś o ocenę. Bywam bezwzględna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, czy ty bez wspomagaczy w postaci męskiego ciała nie umiesz się obyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiem, ale wolę jednak z. Z ziemniakami mam podobnie. Bó, idziesz ze mną na balkon opalać się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, ja się nie opalam. Lubię jasną swoją skórę. Ale mogę posiedzieć przy tobie w cieniu i cię smyrać w kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smyracz też tam będzie, ale możesz mi poczytać, a potem ja przeczytam Ciebie. Wchodzisz w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie na kafe, czy ja dobrze przeczytałem temat. Trąci totalnym przegrywem ale nabili aż pięć stron. :) .No tak, bawidamek Duchełłe maczał palce w klawiaturze i są wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie jest temat o mnie? Staram się żeby każdy głupi temat zamieniał się w końcu w temat o mnie. Tak jest lepiej. Lepiej dla mnie. Lubisz się opalać Nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, mogę ci czytać, śpiewać czy recytować. Choć wolę popijać drinki i zlizywać twój pot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Dark? O jaki smyraczu mówisz? Żywym czy martwym? Mówisz o sztucznym fiucie, którym chciałabyś być dźgana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Bó. Zacznij od karku, piersi i haiku na rozgrzewkę. A potem opowiem Ci co się stanie potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żywym Bó. O pięknym żywym mistrzu smyrania. Chyba nie będzie Cię krępował jego wzrok?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, tak, chętnie. Bez krępacji, bez wstydu. Za to lubieżnie i ze smakiem poznam, poczuję, posmakuję. Męskiego ciała zakamarki jak najbardziej . Zaspokoję najpierw swoje pragnienia, potrzeby a potem lekko zużytego weź ty. Wykorzystaj, daj się wykorzystać. Spłońcie oboje. I słońcem i sobą. Jako ty użyta, będziecie do siebie pasowali. A ja popatrzę sącząc drina, zaciągając się nikotynowym patkiem. Pasuje jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_ s
Nici z opalania:( Pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×