Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki prezent na dzień ojca?

Polecane posty

Gość agatata8
mój tata chciał https://www.ceneo.pl/51770912 więc mu to kupiliśmy i spokój, za to również kocham Tate że nie mam problemów z prezentami, sam mówi co przydatne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 310
Mój też chętnie mówi co chce dostać w prezencie. W tym roku stwierdził, że przydadzą mu się nowe akcesoria do grilla. Wystarczyło tylko trochę poklikać i gotowe. Znalazłam bardzo fajne w sklepie kuchnianawidelcu.pl, przyznam, że nawet niedrogo mają, więc postanowiłam mu jeszcze dokupić nóż santoku, kiedyś słyszałam jak wspominał, że chętnie by taki sobie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach prezentów naprawdę nie brakuje. Brakuje relacji i podstawowej znajomości osoby, która chcemy obdarować. Na szczęście znalazłam ostatnio ciekawą stronę www.brakpomyslu.pl która podpowiada co i dla kogo może być ciekawym pomysłem na prezent. Polecam. Jest tam dział "Dla Niego" - znajdziesz tam pomysł na prezent na Dzień Ojca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdorota
Ja kupiłam niedawno w Teletorium kamerkę samochodową dla taty, wg mnie bardzo przydatny gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu kupowałam na electro.pl latarkę czołową. Jak w teren to super bo obie ręce ma wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny pasek lub porzadny skórzany portfel. Ja dla teścia już upatrzyłam w markoweobuwie i może się skuszę. szybko wysyłają więc powinnam zdążyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po długich poszukiwaniach postanowiłam podarować swojemu tacie wino. Lubi ładnie eksponować półkę z dobrymi alkoholami, więc to idealny prezent. Najlepszą ofertę znalazłam na: https://winotoskanii.pl/ mają właśnie -15% na wybrane wina z okazji dnia taty, świetny pomysł na fajny prezent dla ukochanego taty, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam koszulki woolmed o właściwościach prozdrowotnych. Dla każdego taty to super prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla taty już mamy zamówioną wędkarską wyprawę, na dorsza. Tata zapalony wędkarz to będzie się cieszył. Tu namiary na organizatora: http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ Dla wędkarzy, ale nie tylko, bo to tak czy owak może być fajna przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka J
Mój to również zapalony wędkarz, ale on woli wędkowanie na rzekach. W sumie to masz świetny pomysł z tą wyprawą. Ja swojemy kupiłam na kuchnianawidelcu.pl specjalne noże do filetowania i nowy termos, bo ten co ma zaczął my już szwankować, a zawsze zabiera ze sobą coś na ciepło. Na pewno jak sie siedzi te kilka godzin to taki np ciepły rosołek zawsze pożywi i rozgrzeje. Niedługo sie wybiera na rybki i dobrze, będą znów świeże,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jeśli chodzi o wędkowanie, czyli ulubione zajęcie większości mężczyzn wiadomo, że ubiór jest bardzo ważny. Polecam wszystkim koszulki woolmed z wełną owczą na plecach. Maja one przedłużony tył, dlatego doskonale chronią plecy. Mój tata nosi tą koszulkę i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My przypomnieliśmy tacie jego dawną pasję i rok temu daliśmy mu zestaw modelarski z http://www.modelmaking.pl/ Bardzo się cieszył, dzięki temu wrócił do tematu i teraz już nawet starszego wnuka wciąga. To świetna pasja, bardzo rozwijająca, uczy cierpliwości, dokładności, dobra dla dużych i dla małych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem świetna będzie subskrybcja boxów z kawą! Wykupić na jeden miesiąc, a nawet kilka jeśli się tacie spodoba. Koszty nie są drogie jak za tak wysoką jakość! Co miesiąc twój tata dostawałby świeżo paloną kawę, nawyższej jakości oraz za każdym razem inną. Do wyboru jest kawa mielona lub ziarnista oraz dwa rodzaje paczek: 250g i 500g. Taką kawę znajdziesz na stronie multisub.pl/product/box-ze-swiezo-palona-kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą pożyczek udzielanych przez naszą firmę (np. na zakup prezentu z okazji Dnia Ojca). To od początku do końca jasna i czytelna oferta, udzielana wyłącznie online. Pożyczkę można otrzymać nawet w kilkanaście minut po pozytywnej decyzji kredytowej. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie po zbadaniu zdolności kredytowej. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiora
Zdecydowanie wolę skorzystać z rat 0%, ostatnio widziałam dostępne w euro i sferis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościóweczka
ja swojemu kupiłam hulajnoge Spokey, model Poison, taki ziolono-czarny, aby po mieście mógł sie wozić i straszyć:D nie, no żartuję, ale tata się ucieszył mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tato chciał dobry program antywirusowy do nowego laptopa więc kupiłam mu g data w sklepie kluczsystem. Bardzo się ucieszył bo kupiłam mu licencję na dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam swojemu tacie na urodziny trymer do brody Panasonica. ucieszył się bardzo, bo jest praktyczną osobą, która docenia takie prezenty. Także moim zdaniem jest to fajny pomysł, na pewno coś, co może się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renataaa3
A myślicie, że ucieszyłby się na przykład z jakiegoś eleganckiego zegarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellen029292
Ja uważam, że dobrym prezentem jest jakiś kosmetyk lub pędzel do golenia. Swojemu teściowi kupiłam i jest przeszczęśliwy. Codziennie zachwycony przy goleniu spiewa jaki ma super pędzel:) Wariat:) Kupowałam w sklepie internetowym https://www.apekt.pl/44-pedzle-do-golenia-z-siersci-borsuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×