Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki prezent na dzień ojca?

Polecane posty

 

Ja kupowałam prezenty z top hifi, bo mają super ceny i promocje.

ooo to jest dobra myśl! ojciec ma niedługo urodziny i pewnie ucieszyłby się z jakiegoś głośnika lub gramofonu 🙂 trzeba to rozważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tata jest "górołazem", to pewnie ucieszy go jakaś dobra kurtka albo softshell. Z resztą takie okrycie nadaje się też spokojnie do noszenia na co dzień, więc nie powinno być problemu. Jeśli na prezent, to jednak polecam szukać w ofercie jakichś lepszych/sprawdzonych marek sportowych, bo wtedy znacznie łatwiej znaleźć coś jakościowego. Mam masę ubrań od CAT, Adidas i The North Face - T93YFPJNT (bardzo dobry model, od jakiegoś czasu w sprzedaży, ma uniwersalne kolory). Już niejednokrotnie na urodziny zdarzało mi się otrzymywać coś w podobnym klimacie. Odzież sportowa niestety kosztuje swoje, więc można zrzucić się w kilka osób i kupić coś droższego, ale dobrej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś fajny zestaw kosmetyków? Ja mogę Ci podpowiedzieć, że kupuje takie zestawy od Masveri. Można samemu dobrać, według potrzeb indywidualnie co znajdzie się w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysł na prezent to smartwatch . Ja w tym roku kupuje tacie na dzień ojca sportowego smartwatcha od garetta bo wiem że o takim marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×