Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona nie chce zrobić loda

zona nie chce zrobić loda

Polecane posty

Gość zona nie chce zrobić loda

Hej. Jak namówić żonę do orala. Ona uwielbia jak jej lize myszkę ale sama nie chce mi tego zrobić, jedynie ręką. Czasami jak jest pijana to jeszcze się skusi, ale też zadko. Co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze czego..
ja swojemu chlopakowi nie robie i mnie do tego nie zmusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12
widocznie, nie lubi. rozmawiałeś z nią na ten temat, jaki ma powód, że nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pytałeś się czemu nie chce Ci go zrobić? Szczerze dziwie się takim kobietom. A sama nią jestem. Może nie dbasz o higienę ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona nie chce zrobić loda
Dbam o higienę. Mówi że nie chce bo się brzydzi tego. Że nie jest lodziara by mi to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie nie myjesz c***a i ci śmierdzi, dlatego tylko skłonna zrobić to po pijaku, gdyż alkohol zabija smród i ogłupia, upadlając do poziomu zwierzęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym boi się brodawczaka. Chyba słyszałeś w TV o pewnym aktorze, który przyznał się do raka krtani z powodu orala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież lizanie penisa ukochanego mężczyzny jest cudowne. ja uwielbiam lizac mojego męża w miejscach intymnych👄 potem ten rozpalony penis pieści moją c*pkę w środku. nie ma nic przyjemniejszego niż lizanie penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic na to nie poradzisz, nie lubi i koniec. To tak jak z nielubianymi potrawami, ktoś czegoś nie lubi i nawet nie wie dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×