Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TegoPragnę.

starania maj/czerwiec. kto ze mną? ;)

Polecane posty

Gość Elmirka201
ojj rodzina partnera to zawsze będzie po jego stronie:) ja mam z nimi dobry kontakt w miarę, ale niestety on z moimi ma gorzej.... Moi rodzice nie mają pojęcia o staraniach i moich problemach bo wiem, że zaraz będzie, że pewnie studia zawale i takie tam... W sumie i tak się pewnie domyślają, skoro ślub biorę to i dzieci to chyba logiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Na szczęście jego rodzice też mnie lubią i to nawet bardzo ale czasem są strasznie przytłaczający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
mi się nawet czasami wydaje, że mój jest troszkę samolubny... swoją rodzinę traktuje jak świętą, a na moją narzeka wiecznie... Ciągle musze go hamować i przypominać, że rodziny się nie wybiera... Wkurza go moja mama, która nad wszystkim chciałaby mieć kontrole... Ale to dlatego, że mieszkam daleko od niej, bo wyprowadziłam się zaraz po maturze i chyba poczuła, że traci nademną "władze" hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
hehe no tak :d boze ale mam ciśnienie na sushi!! masakra zaraz eksploduje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
Blanka23 ja coś czuję, że ty w ciąży jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
hehe no zobaczymy :) Nie śpieszy mi się ale jakbym byla to baaardzo bym się cieszyła :) Lubicie sushi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
Dziewczyny ja sobie wczoraj zamówiłam "zestaw małego maniaka ciążowego" na allegro hehe:d 25 testów ciążowych i owulacyjnych :D Tyle razy się zastanawiałam i zawsze jakoś rezygnowałam, bo myślałam, że jak będę potrzebowała to sobie kupie w aptece... Ale wczoraj kupiłam te po 1 zł za sztukę i to o większej czułości niż te z apteki :) Mam nadzieję, że będą mi dobrze służyły i szybko pokażą II kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
Ja ogólnie lubię wszystko co "surowe", ale osobiście sushi nigdy nie jadłam:) Kiedyś muszę spróbować, bo już parę razy miałam chęć jednak ceny odstraszają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Polecam na początku zwykłe maki z ryżem,surimi,serkiem bądź awokado. MEGA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
Kiedys napewno spróbuję:) Ostatnio namawiałam mojego, ale on takich rzeczy w ogóle nie lubi więc może wybiorę się sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Witam Dziewczyny ! Czy mogę się dołączyć? Ja również się staram ale nic.. na razie to 3 cykl ale moje się ze będzie to trudniejsze w moim wypadku ponieważ mam problemy z jajnikami(torbiele sa na nich) oczywiście się leczę.. no ale powstają nowe.. Mam objawy jakby ciążowe ale nie chce sie nakręcać. w piątek mam wizyte u ginekologa to mi powie co jest ze mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Nooo mój to też nie lubi, chodzę z jego mamą:D Może zacznę sama robić :P Ehh kurcze chyba jestem glodna. Sikam non stop. Jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
oj Blanka23 ja tu czuję ciąże:D Zrób teściora i nie trzymaj nas w niepewności:D BaByy witamy :) Widzę, że skorzystałaś z mojej propozycji, aby się tutaj przenieść :) Tu się wspieramy od kilku dni i jak dla mnie bardzo miła atmosfera:) Próbowałam się wbić w kilka wątków tego typu ale tutaj zdecydowanie najlepiej:p można pogadać o jedzeniu, pogodzie i troszkę się wyżalić także dla mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Elmirka201 no dzieki ;) Szukałam włąsnie wszedzie jakiegos forum zeby podzielic sie moimi objawami ale kazdy albo mnie zlewal albo jak odpisal juz to tylko - zrob test. ale pisalam juz ze wizyte mam w piatek wiec to bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia:-):-)
Blanka a moze jednak jestes w ciazy ja na poczatku nawet jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy co chwile latalam do lazienki siku:-):-)to byl pierwszy objaw:-)a na kiedy masz termin okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
BaByy bo dziewczyny robią zwykle test bo już się nie moga doczekać hehe :) Blanka23 co do częstego siusiu to też słyszałam, że to objaw, ale ja np normalnie chodzę co godzinę co najmniej:D Mam tak od zawsze... kiedyś nawet pytałam lekarza czy to coś z pęcherzem, ale ponoć tak już mam :) Więc w ciąży to chyba bede latać co 5 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Ojej dziewczyny boje się troche :D Postanowiłam się wstrzymać do niedzieli. Okres powinnam mieć w sobotę - w moje urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Możliwe ;) Ja tez często oddaje mocz ;) nie chce schizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Ja okres dziś ale jakoś nie ma go. Na piersiach mam tylko żyły niebieskie, bolące sutki i cale piersi, oddaje mocz (dość często) i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
no Blanka to byś miała niezły prezent:) Gratuluję cierpliwości hehe:D Ja też miałam testować dopiero za pare dni, ale nie wytrzymałam i zawsze tak mam eh. Ale póki @ nie ma to nadzieje są :) W sumie jak dostane @ to też dobrze w moim przypadku:) znaczy, że leki działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Mamusia:-):-) Dziekuje za wsparcie bo troszke sie tym denerwowałam.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki wszystkie:P kurcze pare godzin mnie tu nie bylo a tu sie tyle działo :D :D musze nadrobić... :) a czytałam posty odnośnie ślubu i w ogóle... ja biore ślub w sierpniu:):) a o maleństwo juz sie staramy:) więc dla nas jakos to znaczenia wiekszego nie ma kiedy malenstwo a kiedy slub:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
aga ja na początku chciałam dzidzie bo do ślubu nie chciałam iść w ciąży... wiem może samolubne, ale nie chce stresować maluszka a poza tym nie ukrywam chciałabym się na własnym weselu pobawić :) Ale teraz to już mam gdzieś w sumie:) Dla maleństwa mogę się poświęcić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nawet nie mysle o tym kurcze:)bo tak bardzo pragne juz miec dzidzie ze po prostu szok:):)moge isc nawet do slubu w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Ok dziewczęta, ja musze uciekać na zakupy jakies bo nie mam nic na kolację :) Będę jeszcze jakoś wieczorkiem więc pogadamy jak będziecie. Buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Ja właśnie zamówiłam na allegro 10 testów owulacyjnych + testy ciążowe do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
do uslyszenia Blanka :) Babyy No słyszałam, że one działają dużo lepiej niż te z apteki, tylko trzeba uważać na sprzedawców... I jak już zamawiałam to hurtowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Ja zamówiłam na początek zwykłe. Zobaczymy jak będą się sprawdzać. Jak będą ok i nie zajdę w ciąże to zamówię więcej :) a to Ty też się starasz czy może już jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
Staram się od 8 miesięcy i też mam swoje problemy. Zatrzymany okres a co za tym idzie też owulacja. Jestem na lekach które powodują owulacje :) A ich skutkiem ubocznym jest... CIĄŻĄ MNOGA hehe:) Także czekam jak narazie 1 cykl... dlatego jest taki ważny bo decyduje czy leki zadziałają na mój organizm. I dlatego zgłupiałam już bo nie mam pojęcia kiedy się spodziewać @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaByy
Ahaaaaa.. ojj no to współczuję Ci.. Ja nie wiem co się dzieje z moim organizmem.. Miesiączka też zawsze mi się spóźnia i muszę brać luteinę na wywołanie.. Może to przez te torbiele na jajnikach albo mam za mało progesteronu w organizmie i może dlatego nie mam ani miesiączki ani nie potrafię zajść w ciąże? Może z moją owulacją jest też coś nie tak.. Będę musiała o wszystkim pogadać w piątek z moim ginekologiem. Żeby mnie tylko nie zbył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×