Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TegoPragnę.

starania maj/czerwiec. kto ze mną? ;)

Polecane posty

Gość Elmirka201
a co do 2 kresek - bo mój post nie dotarł nie wiem dlaczego to ja nie wyobrażam sobie ich widziec... już przywykłam do 1 krechy :( I zawsze jak robię to myślę, że to nie jest możliwe żebym ja te 2 kreseczki zobaczyła :( nooo ale co nowe symptomy to nowa nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klauduchaaaaaa123 no moze sie cos dzieje faktycznie..:) jakas nadzieja zawsze jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduchaaaaaa123
emirka ja mam to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
ojej przykro mi, że poroniłaś :( to pewnie straszne przeżycie, ale zobaczysz, że w końcu ci się uda :) Jutro napiszę co i jak, ale nie spodziewajcie się cudów po moim testowaniu hehe :) Do jutra dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka201 wiadomo ze w jakims momencie traci sie nadzieje,widzac negatywny wynik...ale kolejny cykl - kolejna nadzieja!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje posty tez nie dochodza;/ nie wiem dlaczego... ale no wracajac do 2kreseczek,to wiesz nadzieja przychodzi z kazdym kolejnym cyklem..:) w koncu musi sie udac przeciez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje posty tez nie dochodza;/ nie wiem dlaczego... ale no wracajac do 2kreseczek,to wiesz nadzieja przychodzi z kazdym kolejnym cyklem..:) w koncu musi sie udac przeciez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymam kciuki bardzo bym chciała zeby sie udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
No dziewczyny i po testowaniu :( Jedna krecha... eh Tak coś czułam chociaż miałam malutką nadzieje, że może medycyna coś zdziała:( Brzuch i piersi bolą nadal, więc czekam na @... ewentualnie jak nie przyjdzie to powtórzę test, ale to pewnie nie będzie potrzebne:( Dzięki za wsparcie kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Elmirka201 nie przejmuj się, poczekaj na @ i powtórz test. Jaką masz temperaturę... ciała? Ja dziś rano zmierzyłam i było 37,3 :/ Coś czuję, że w niedzielę będę testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka201 no przykro mi:( ale wiesz moze rzeczywiscie za wczesnie,poczekaj jeszcze troszke i zobaczysz moze jednak..:) trzymaj sie ! :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
mierzyłam temperature z ciekawości bo nigdy nie mierze a to chyba bez sensu 1 raz zmierzyć i miałam 36,9 także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
A który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam teraz 26 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
no to tak samo jak ja :) Ale robiłam ten test o czułości 10mlU więc pewnie wiarygodny. Nie wiem kiedy mogę się spodziewać @ po tych lekach co brałam, ale tak już mnie brzuch boli, jestem wściekła dzisiaj i najchętniej bym kogoś skrzyczała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
A powinnaś okres mniej więcej dostać kiedy? Ja w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
no właśnie trudno powiedzieć, bo po tych tabletkach na owulację powinnam niby w środę... Ale to mój 1 cykl z nimi więc nie mam pojęcia :( I musze czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Ehhh to czekanie jest najgorsze:( Jej jestm tak okrutnie senna, dziś cały dzień mnie mdliło. Nie wiem czy to przez to, że zjadłam rano jajecznicę czy co... masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
może ciąża :) trzymam kciuki :) Ja mam np. tyle objawów jak nigdy tyle, że tak hormony działają niestety;/ Mdli mnie od kawy i też ciągle bym spała... ale nic nie przebije tego bólu sutków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
A brązowieją Ci otoczki? Mnie sutki bolą też ale tylko jak dotykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
No ja mam z natury takie dość duże sutki... A teraz są o dziwo "sterczące" jakby było mi zimno... bolą jak dotykam i np czasami przy ruszaniu się kiedy ocierają się o stanik... Nigdy w życiu czegoś takiego nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
No niestety tak czasem jest. Cieżko stwierdzić czy to objaw ciąży. Kiedy chcesz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
Testowałam rano bo już mnie korciło i negatywny... jest jeszcze przed terminem @ także spróbuję za pare dni jeśli nadal nie przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Aha :) Nooo lepiej poczekać jeszcze trochę. A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
21 :) od 8 miesięcy się staramy bo mam te problemy... Normalnie mnie to przeraża, że w tym wieku muszę się leczyć tak silnymi hormonami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie_migdały...
witajcie przyszłe mamusie:) ja rozpoczęłam starania od maja i juz jakies dziwne rewelacje u mnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Aha no ja jestem co prawda tylko 2 lata starsza ;) No ja co prawda się nie staram jakoś tak specjalnie ale muszę mieć dziecko przed 30 bo wolę sobie je wychować teraz niż jakbym miala czekac do usranej smierci ;) A kto wie jak to bedzie za te 5-6 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Witaj niebieski migdalku :P A co Ci dolega? Jakie masz dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie_migdały...
:) tak na prawdę nie wiem 26 maja miałam normalnie@ więc jestem w połowie cyklu mam plamienie i w dodatku ból w podbrzuszu (jajniki itd) do ego bolą mnie piersi :( prz pierwszej ciązy miałam plamienia do 6 miesiąca ale test nic nie wykazuje, myślałam że ten @ to tak jak przy poprzedniej ciązy ale niby ciązy nie ma...bardzo dziwne.. co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×