Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poleciałam z Polski do Francji na stałe,znajomość języka zero ....

Polecane posty

"ROR masz racje, lepiej siedziec na d***e w nędznej robocie i liczyc pieniadze w biedronce czy ci na zakupy wystarczy, albo splacac kredyt za mieszkanie na 30 lat" wspolczuje ci ze widzisz swiat bialo-czarny;/ mozna tez jeszcze sie czegos nauczyc i wyjechac do innego kraju w swoim zawodzie za dobre pieniadze, as easy as it is;-) "kiedys w innym panstwie unii mozesz dostac bez problemu komunalne.." ktorej unii, hm? " ja z zawodu jestem prawnikiem, od roku mieszkam w Austrii i pracuje jako pomoc biurowa, też nie znałam języka, a zarabiam wiecej niz w polsce jako prawnik," ja z kolei znam w PL prawnikow ktorzy zarabiaja tak ok z 10 razy wiecej niz sekretarki gdzies tam;-) kwestia wyboru - jak jestes zadowowlona to super;-) "stac mnie na wszystko czego potrzebuje i nie musze codziennie sprawdzac stanu konta. Pieprzyć prestiż, trzeba miec radosc z zycia, spokoj i przyjemnosci." zapewniam cie ze mozna miec jedno i drugie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ror opisz swoje zycie
pewnie tez cos jest do skomentowania ty nieudaczniku,a przepraszam ty swietnie ulozona idealana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale dla Twojej wybujałej fantazji niech zostanie wersja wygodniejsza dla Ciebie ' skad w tobie tyle agresji, hm? nawet przeoczylas fakt ze powiedzialam ze to wazne ze jestes zadowolona - choc metoda ktora wybralas uwazam za mega-naiwna;/ "Wiesz,wolę mieć na kogo liczyć tak samo ktoś zaufany może liczyć na mnie,niż być sama jak ty." tak oczywiscie;-) ja jetsem sama brzydka i po 3 aborcjach;-) skad ta potrzeba obrazania interlokutora? ;-) "Dla Ciebie dziwne będzie że ktoś komuś pomaga,bo ty byś takiego jeszcze wykorzystała pewnie Widocznie nie wiesz co to znaczy pomoc" a skad wiesz co ja bym zrobila - dla mnie to jest rowzianie bez klasy, zatrzymac sie u kogos zmaiast w hotelu - roenie dobrze mozesz sie stolowac w jadlodajni (sa za darmo) albo wydac pieniadez i ugotowac obiad, as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorealka brawo :)
I dobrze piszesz! A możesz coś więcej napisać o Francji,albo autorka bo zastanawiam sie nad emigracją do tego kraju. Z tego co mi wiadomo to życie drogie tam,ale czy droższe niż w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lorealka20+ ROR jesteś jedną z tych co by gówno spod siebie zjedli!! Gratuluję bo dobrze jest jak i wysrać się jest czym!! Przepraszam za wulgarność ale nie toleruję takich ludzi" nie prze[raszaj za to ....kim jetses;-) ;-) ;-) "ror to baba na kafe której nikt nie lubi A ona wiecznie każdemu próbuje coś na złość. To taki troll do którego należy się przywyczaić. Ror to też Pani azjatycka czy jakos tak jak jej tam. I te take it easy o mało sie nie zesra" o moja psycho-fanka ktora mnie sledzi;-) wszystki nicki sa moje - i cala kafeteria teZ;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] ror opisz swoje zycie pewnie tez cos jest do skomentowania ty nieudaczniku,a przepraszam ty swietnie ulozona idealana " nie musze inni za mnie to robia;-) jest tu mnoswto ludzi ktorzy mowia czym sie zajmuje ("bywalam" juz prostytutka, tancerka go-go, praca na zmywaku w londynie, potem prostytucja w dubaju) do tego hadnluhje starymi skarpatemai mailam juz meza : a ) "ciaptegio" (to ksywka nadana przez rasistow;-) b) meza z filipin c) z kosmosu;-) az w koncu zotslao "orreczone" ze jestem stara-panna -dziewoica ale po kilku aborcjach;-) as easy as it ;-) tu jest pelno ludzi (psycho-fanow) ktorzy az czekaja zebym cos o sobie powiedziala - ci ktorzy potrafia czytac wiedza juz sporo;) nawet autorka juz powiedziala ze jestm samotna (a przeciez zyje w zwiazku z jedna koza) mam nadziej ze zadowolilam, hm?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego Ty Ror nocowałabyś w hotelu,ja mam dobrych znajomych którzy by mi to odradzali :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przepraszam, gdyż nie którym to może przeszkadzać :) A czy warto wyjechać do Francji to juz do własnej decyzji pozostawiam bo każdy może lubić coś innego. Czy drogo no to napewno nie. Według mnie jest dużo taniej w tych regionach gdzie mieszkam.Wiem, że w centralnym regionie i w bretanii jest drogo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorealka brawo :)
Dzięki za odpowiedź. Francja bardzo mi się podoba. Tylko czy jest się w stanie utrzymać z prac fizycznych :O a chciałabym wyruszyć,zwiedzić,pracować,żyć i być szczęsliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] gość Dlatego Ty Ror nocowałabyś w hotelu,ja mam dobrych znajomych którzy by mi to odradzali " tiaaaak;-) jasne tylko dlatego;-) kwestia komfortu - nie kazdy lubi znajmoym rabo lazienke blokowac;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ror jesteś bardzo nie miłą kobietą,i coś musi być na rzeczy. Napisałaś że to było z naszej strony nie odpowiedzialne,okay więc już zamilcz :) Zrozumiałam,ale i tak nie żałuję,bo nie mam czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ror to że źle dzieje się w Twoim życiu,to nie znaczy że musisz być tak złośliwa. Założyłam temat w celu rozmowy a nie przepychanek. Ale widac tutaj to ciężko złapać rozmowę ,szczególnie jak wejdą tak nie miłe kobitki jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś by powiedział ze zbyt wiele wymagasz ale owszem jest to do zrobienia. Tereny piękne jedzenie niekoniecznie dobre:) ale da się jesć po polsku;) Nie koniecznie stać mnie na WSZYTKO nie mam najnowszego samochodu i nie jeżdze 2 razy w roku na majorke czy hawaje ale tak! jestem szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorealka brawo :)
Nie miałam na myśli nowego samochodu,domu z ogrodem wielkiego,i nie wiadomo jeszcze czego :) Miałam na myśli życie w spokoju,nie martwiąc się,czy ta wypłata wystarczy mi do końca msc albo chociaż do połowy :) Dlaczego napisalam prace fizyczne(sprzątanie,murasz,budowlaniec,kelnerka,kasjerka i wiele innych),ponieważ to wykonuję obecnie,oraz mój mąż. A Francja bardzoooo mi się podoba(niestety tylko z nagrań,zdjęć itp) i chciałam zawsze ją zwiedzić,albo w niej zamieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da radę jezeli nie macie zbyt wygorowanych potrzeb. Jeśli wynajmniesz mieszkanie (zależyw jakim regionie i jakie duże) ale mnije więcej 300-400 euro plus różne oplaty prąd woda wywóz śmieci rachunki za telefon internet itp to wsumie polowa Wam zostaję na życie. Biorąc pod uwage, ze pracuje jedna osoba i zarabia najniższa kraja o to jest chyba z 1400euro :) do tego życie ewentualnie paliwo i różne zachcianki także nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość Ror jesteś bardzo nie miłą kobietą,i coś musi być na rzeczy. Napisałaś że to było z naszej strony nie odpowiedzialne,okay więc już zamilcz " rozkazy to ty sobie mozesz wydwac swojemu dziecku albo wlasnej matce ktora zaniedbala dobre maniery w twoim przypadku;-) "Ror to że źle dzieje się w Twoim życiu,to nie znaczy że musisz być tak złośliwa. Założyłam temat w celu rozmowy a nie przepychanek. Ale widac tutaj to ciężko złapać rozmowę ,szczególnie jak wejdą tak nie miłe kobitki jak Ty " tak oczywscie - jak ktos ma inny poglad na sprawe to "zle sie dzieje w jego zyciu';-) as easy as it is;-) jak widzisz nie wszyscy maja tyle "szczescia co ty;-) ;-) ;-) "ror to glupia i niemadra babka od tego ciapaka z filipin Ona jest trollem,czuje sie podziwiana jak jej sie odpisuje pozdro azjatycko pani" tak, atka - to wszystko "prawda";-) a dodatkowo jestem zareczpona z kosmita;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ror zakończmy dyskusję między sobą,bo z Tobą ciężko się dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorealka brawo :)
dzięki :) A Ty mieszkasz we Francji w pobliżu morza,czy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'gość Ror zakończmy dyskusję między sobą,bo z Tobą ciężko się dogadać " nie moge zakonczyc czegos co nie wystapilo;-) ja tutaj nie prowadze dyskusji - ot luzna pogawedka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko fajnie, ze wam sie uklada. Jestescie odwazni. Powodzenia ;) A ignorantami sie nie przejmuj. Ignoranci tak maja, ze musze sie anonimowo wyzyc na kims. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ignoranci tak maja, ze musze sie anonimowo wyzyc na kims. Pozdrawiam" hahaha ;-) ktos tutaj chyba nie rozumie zanczenia slowa "ignorant", proponuje na przyszlosc nie uzywac slow ktorych znaczenia sie nie zna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZSU
Aż żal bierze na to "sreasy as it sris"weź się poducz polskiego a nie porywaj na komentowanie z takimi bykami bo to aż razi i tak-jestem estetą więc zamiast wprowadzać zamęt może po prostu przenieś się na inny topic dla niewyżytych i tam możesz dać popis umiejętnościom,autorka nie prosiła Cię o zdanie a w końcu to jej topik.Pozdrowienia dla autorki i komentujących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko gratuluje i zycze powodzenia. Dobrze ze wyjechalas z polandii.pozdrawiam wszystkich emigrantow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ror sroro próbuje zwrócic
uwage na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ror sror czy cos tam
Skoncz kobieto zasmiecac topik :O na wymioty mnie zbiera. Jestes nawiejszym trollem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pbjb
Ror jestes przykrą imitacja człowieka bez ... nieważne uważasz że nie powinno sie walczyć o lepsze jutro kazdy ma szanse i każdy zaczynał kiedyś od zera a dziecko ma byc z rodzicami i z nimi będzie szczęśliwe, znam takich co znaja jezyk a gowno maja bo sa wlasnie Nieodpowiedzialni , rozpierniczaja wszystko na lewo i prawo nie zwazajac na to ze maja rodziny, dla nicj wazne jest by miec na piwsko wieczorem flaki sie przekręcały od twojego bełkotu , jestes strasznie infatylna i dlatego owa luźna dyskusja z tobą nie ma sensu;) autorko miło sie czyta że mozna mieć takie wsparcie i znajomych , to zaden wstyd z takiej pomocy skorzystac zycze powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko,ze autorka tam jest tylko 3 miesiace-malo.. Osobiscie nie podjelabym takiej decyzji-i to z malym dzieckiem.Moze sama,ale tez nie bez znajomosci francuskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ror to też Pani azjatycka czy jakos tak jak jej tam. " Nosz kur** mac, bo juz mnie to zaczyna wkurzac. Powtarzam po raz ostatni: Mam tylko jeden nick na tym forum i nie widze powodu, dla ktorego mialabym zakladac sobie jakies inne. Przestan wiec siac propagande, bo to juz nawet smieszne nie jest, tylko zalosne. Popros moderatora o sprawdzenie IP mojego i ROR i jak juz sie dowiesz to laskawie odczep sie ode mnie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ROR - ignorant po angielsku oznacza namolny duren, wiec zostalo trafnie uzyte apropos twoich tu wypowiedzi. I jeszcze pytanie. Zwrot ktorego ciagle tu uzywasz \>as easy as it is< WTF? Po jakiemu to niby jest, bo wbrew pozorom po angielsku napewno nie. Co za durne z ciebie babsko :-O Do autorki - wasza historia jest jest bardzo pozytywna, wskoczyliscie na gleboka wode i budujecie lepsza przyszlosc. I co najlepsze trwacie razem jako rodzina. Gratulacje i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×