Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poleciałam z Polski do Francji na stałe,znajomość języka zero ....

Polecane posty

Gość ror trollu jedny
przestań już ujadać i psuć każdy temat. Jesteś żałosna i głupia. A jak się do Ciebie pisze,to czujesz zadowolenie,nic dziwnego jak jesteś niedorozwinięta. Te it itp wsadź se w d*pke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aż żal bierze na to "sreasy as it sris"weź się poducz polskiego" nawet nie potrafisz poprwanie zacytowac , as easy as it is;-) a polski to jezyk na wymarciu, wszystkim serdecznie odradzam edukacje potrzebna niczym lacina;-) "a nie porywaj na komentowanie z takimi bykami bo to aż razi i tak-jestem estetą więc zamiast wprowadzać zamęt może po prostu przenieś się na inny topic dla niewyżytych i tam możesz dać popis umiejętnościom,autorka nie prosiła Cię o zdanie a w końcu to jej topik" nie ty bedziesz decydowca gdzie ROR bedzie sie udzielac, as easy as it is;-) a tonem rozkazujacym to mozesz co najwyzej do swoich bliskich sie zwracac;-) "ror sroro próbuje zwrócic uwage na siebie" no prosze jaka bystrzacha;-) "Skoncz kobieto zasmiecac topik na wymioty mnie zbiera. Jestes nawiejszym trollem " nie masz nic do powiedzenia w temacie dlatego piszesz o mnie, co nie?;-) mi tam rybka ;-) a i twoje zbieranie tez mi wisi i powiewa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ror jestes przykrą imitacja człowieka bez ..." wow - coz za powalajaca "glebina" "przemyslen" ;-) ;-) ;-) az sie wzruszylam;-) "uważasz że nie powinno sie walczyć o lepsze jutro" wypowiadaj sie we walsnym imieniu moze co? ;-) czy muisz sie podpierac moim autorytetem ,hm? nie wiesz co uwazam bo nie jestes mna, as easy as it is;-) "flaki sie przekręcały od twojego bełkotu , jestes strasznie infatylna" twoje personalne wycieczki sa mi obojetne - mozesz nawet uwazac ze jestem krasnalem ogrodowym;-) mi tam rybka;-) jak masz potrezbe pisania o mnie to tez luzik;-) "i dlatego owa luźna dyskusja z tobą nie ma sensu" a ta dalej o mnie;-) ja tu nie prowadzilam zadnej dyskusji, nie pochlebiaj sobie ;-) " to zaden wstyd z takiej pomocy skorzystac" wstyd moze nie, ale klopot na pewno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Azjatycka Pani "Ror to też Pani azjatycka czy jakos tak jak jej tam. " Nosz kur** mac, bo juz mnie to zaczyna wkurzac. Powtarzam po raz ostatni: Mam tylko jeden nick na tym forum i nie widze powodu, dla ktorego mialabym zakladac sobie jakies inne. Przestan wiec siac propagande, bo to juz nawet smieszne nie jest, tylko zalosne. Popros moderatora o sprawdzenie IP mojego i ROR i jak juz sie dowiesz to laskawie odczep sie ode mnie." x z plebsem i bajkopisarstwem sie nie dyskutuje;-) mi ciagle pisza ze jestem zona hindusa, wielblada i ze handluje ziemniakami;-) ;-) ;-) i owczywicie wszystko potwierdzam;-) niech sobie fantazjuja - denerwuja sie bo nie dla psa kiebasa po prostu;-) x I jeszcze pytanie. Zwrot ktorego ciagle tu uzywasz >as easy as it is< WTF? Po jakiemu to niby jest, bo wbrew pozorom po angielsku napewno nie." x "masz racje zwrot" "as easy as it is' nie jest po angielsku - pochodzi z elfickiego gdzie obecnie mieszkam;-) ;-) ;-) x ror trollu jedny przestań już ujadać i psuć każdy temat. Jesteś żałosna i głupia." x twoje wyzwiska mnie bawia;-) pokazuja jak ci sie zylka napina;-) ;-) ;-) x A jak się do Ciebie pisze,to czujesz zadowolenie,nic dziwnego jak jesteś niedorozwinięta." x nie wiesz co ja czuje - choc widze ze ta sprawa nie daje ci spokoju;-) juz mowilam: nie dla psa kiebasa;-) as easy as it is;-) x Te it itp wsadź se w d*pke. x proponuje skierowac swoje mysli na wlasny odbyt, zamiast o moim tyle rozmyslac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ror to sucz
jakas nied***bka, jak rodzice ją robili to ktoś zapalił światło i wyszło huj wie co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEDOROZWINIĘTA HIPOKRYTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ror to sucz jakas nied***bka, jak rodzice ją robili to ktoś zapalił światło i wyszło ch*j wie co!" x ;-) twoje zaangazowanie wzgldem mojej skromnej osoby mnie nadal bawi;-) choc proponuje sie nie napinac bo zlosc urodzie szkodzi- amen;-) x NIEDOROZWINIĘTA HIPOKRYTKO x no pokrzycz sobie jeszcze sloneczko, pokrzycz - ciocia ROR wslucha a i cosik doradzi;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pbjb
przeleciałam po tematach i widze że Ror nie jestes zbytnio lubiana hihi nawet ci nie współczuje wiesz, ale nie ma co sie dziwic bo takim zachowaniem nie zdobędziesz przychylności innych ciekawe jak ty sie z tym czujesz widźąc pogardę ludzi wobec Ciebie;) pozostaje Ci jedynie wpuszczanie swojego 'jadu' z czego na tym forum słyniesz i smieszy Mnie to twoje cytowanie, robisz smietnik w swojej ala wypowiedzi a teraz odpisz;) baw sie dobrze hihi imitacjo człowieka choc słabo ci to wychodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ror i azjatycka to jedna i ta sama kretynka. Wyszla za maz za malusienkiego filipinca i zmuszona jest mieszkac w biedzie na filipinach bo skosnookiego kochasia wywalili z Europy :D Na rozum malej dziwce padlo i tyle :D A zabawa z idiotka jest przednia. Rzucasz suce ochlap (post) a suka z ujadaniem, merdaniem ogona biegnie, podskakujac i w zebach przynosi, plaszczac sie do nog :D Jeszcze nigdy sie nie zdarzylo, aby wykazala sie nieposluszenstwem. Dobrze ja filipiniec wytresowal, biega na rozkazy :D A najlatwiej ja zlapac zakladajac jakikolwiek topik (im glupszy tym lepszy, bo na glupca poziomie ;-) ) o...katolicyzmie. C*pcia ma nasrane na tym punkcie, majty od razu mokre i leci pisac, odpisywac, wypisywac i przepisyac :D Ubaw po pachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsu
"nawet nie potrafisz poprwanie zacytowac , as easy as it "."poprwnie?" po jakiemu to,panno analfabetko:)pisze się"poprawnie" ale jak się skończyło podstawówkę za kiełbasę i masło to nie dziwne,jedziemy dalej:)"nie ty bedziesz decydowca gdzie ROR bedzie sie udzielac, as easy as it is""decydowca?"to jakiś nowy zawód tam u was w koziej wólce?To na tyle,chcesz komuś coś wypomnieć to po 1:skończ szkołę a po 2:nie zamierzam poświęcać Ci dużo czasu,po ilości postów i zero własnych tematów widać że jesteś tylko po to żeby wprowadzać sztuczny zamęt:)Cu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zabawa z idiotka jest przednia. Rzucasz suce ochlap (post) a suka z ujadaniem, merdaniem ogona biegnie, podskakujac i w zebach przynosi, plaszczac sie do nog Jeszcze nigdy sie nie zdarzylo, aby wykazala sie nieposluszenstwem. cala prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR piszesz NIE DLA PSA KIEłBASA ..Kiełbasy ZWYCZAJNEJ nawet pies nie zeżre!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uvirklam z polski!!! w tydzien spakowalam rzeczy, ,meza i dziecko, wtedy niespelna 4 letnie. dzis ma 5,5 roku, mowi plynnie po niemiecku, a my mamy sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się niewyżytych pomarańczek zebrało wieczorową porą. Ujadają jak szalone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty lalila,na podobnym poziomie "ujadasz"-twoja radocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo widzisz ze to RoR tylko ze z nowego konta,heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta widac ze odpisuje dopierow tedy kiedy pozmywa gary i odrobi sie w polu bo wczesniej maz nie pusci przed komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zreszta widac ze odpisuje dopierow tedy kiedy pozmywa gary i odrobi sie w polu bo wczesniej maz nie pusci przed komputer" Ojeju, naprawde cwelowo? Zawsze to lepsze niz wstawanie o 5 rano i szykowanie sie na tasme do zimnej fabryki, co nie paszczaku? :D 🖐️ Do reszty tych pomaranczek "gosciow" - cmoknij lub liznij mnie w doope :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rir Ty pusta idiotko,żal mi Ciebie. Podniecasz się każdym wpisem o sobie i zaraz jak na zawołanie wiernie przylecisz i mi odpiszesz,bo tak Cię tresowano sucz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo być ror a do tego nieudaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR jesteś tendencyjna do granic możliwości, to oznaka przykrego do bólu ograniczenia umysłu. dlaczego uważasz że można być albo bogatym milionerem albo dawać doopy za chleb. Takie płytkie zachowania tylko zdradzają twoje chłopskie pochodzenie. Niesamowicie mnie rozśmieszają osóbki nadużywające pewnych obcojęzycznych powiedzeń jak ty ze swoim wiecznym tekstem "as easy as it is" Najlepsze dyrdymały prawisz na tematach o związkach, macierzyństwie itp.- wszystko wiesz pomijając to że nie masz dziecka ani męża....... haha Albo o wierze i seksie pozwalasz sobie pisać jakieś prawdy czy też o dziewictwie<---------choć w to jestem skłonna ci uwierzyć. JA SIĘ PYTAM JAKIM PRAWEM WYPOWIADASZ SIĘ O RODZINACH, ZWIĄZKACH, MACIERZYŃSTWIE I RELIGII??? PRZECIEŻ TY NIE MASZ O TYM POJĘCIA! KIPISZ NIENAWIŚCIĄ DO KAŻDEGO KTO MA INNE ZDANIE!!!! NAJLEPIEJ IDŹ DO JAKIEGOŚ WOLONTARIATU ALBO DO KOŚCIOŁA. MASZ ŚWIADOMOŚĆ AJK TU GRZESZYSZ? PRACUJESZ, TAK? JAKI Z CIEBIE MOŻE BYĆ PRACOWNIK JEŚLI 24 NA DOBĘ ODPISUJESZ NA KAŻDY TEMAT JAKO JEDNA Z PIERWSZYCH? JESTEŚ TYPOWĄ PRZEDSTAWICIELKĄ NO LIFE, albo wymysłem moderacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie .... przeciez ror jest muzulmanka. ona wszystkich katolikow nie cierpi. tak jak jej bracia w wierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAJLEPIEJ IDŹ DO JAKIEGOŚ WOLONTARIATU ALBO DO KOŚCIOŁA. Nie, najlepiej do psychiatry i to dobrego specjalisty. Ataki juz ma, atakuje wirtualnie, niedlugo zacznie atakowac otoczenie w realnym swiecie.. Choc kto wie czy juz tego nie robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurna, czytałam jej wypowiedzi na innych tematach ale laska ma nasr*ane!!!! To jest ta owca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowicie, ze ror tak reaguje jak wsciekla, bo zaraz wszystkim odpisuje itd, ale wy tak samo reagujecie na nia i kolo sie zamyka. Jak tylko ona wypierdzi jakis post zaraz leci grono "gosciow" i ja obraza i wtedy ona odpisuje, bo zawsze musi miec ostatnie zdanie i tak w kolko. Jak byscie ja ignorowali to by nie pisala. Na jakims watku na uczuciowym nie dostala zadnej odpowiedzi, kazdy ja zignorowal i gadal miedzy soba. Popisala jeszcze ze dwa lub trzy posty, ale nie widzac odzewu z niczyjej strony opuscial watek. Ona potrzebuje widowni i cieszy sie jak jej odpisujecie. A was w*****a wiec ciagle o niej piszecie, nawet dwa tygodnie lub czasem i miesiace po jej zniknieciu z forum. Sami sie nakrecacie. Jakbyscie zignorowali to by tak nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pbjb przeleciałam po tematach i widze że Ror nie jestes zbytnio lubiana hihi" x a co to ma do rzeczy, hm? przeciez to forum a nie klub przyjaciol - wisi mi kolo tylka czy mnie ktos lubi czy nienawidzi;-) poza tym mam tutaj pcyhco-fanke, laska bardzo chciala dostac moje namiary - nie udalo sie i upps - zebrze o moja uwage na forum: fantazjujac na temat mojego zycia, miejsca zamieszkania oraz ulubionych pozycji seksualnych;-) x nawet ci nie współczuje wiesz, ale nie ma co sie dziwic bo takim zachowaniem nie zdobędziesz przychylności innych x a ty forum az tak serio traktujesz, hm?;-) x ciekawe jak ty sie z tym czujesz widźąc pogardę ludzi wobec Ciebie pozostaje Ci jedynie wpuszczanie swojego 'jadu' z czego na tym forum słyniesz i smieszy Mnie to twoje cytowanie, robisz smietnik w swojej ala wypowiedzi a teraz odpisz baw sie dobrze hihi imitacjo człowieka choc słabo ci to wychodzi;/" x nie fantazjuj tyle na temat moich odczuc to bo niezdrowo - dlaciebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ror i azjatycka to jedna i ta sama kretynka" x dokladnie tak;-) ;-) ;-) wszystkie nicki na cafe sa moje i nawyzwam sie elzbieta II ;-) x Wyszla za maz za malusienkiego filipinca i zmuszona jest mieszkac w biedzie na filipinach bo skosnookiego kochasia wywalili z Europy " x o prosze -a dopiero co moja psychofanka twierdzila ze poslubilam hindusa ;-) widze ze ktos tutaj ma ogolnie pecha w milosci i nie ejstem to ja;-) ;-) ;-) ;-) x Na rozum malej dziwce padlo i tyle x oj, nerw az zatrzachl widze tutaj kogos;-) urocze;-) x A zabawa z idiotka jest przednia. Rzucasz suce ochlap (post) a suka z ujadaniem, merdaniem ogona biegnie, podskakujac i w zebach przynosi, plaszczac sie do nog x zwlascza jak ktos lubi sie onanizowac przy pieskach tj przepraszaam suczkach;-) Jeszcze nigdy sie nie zdarzylo, aby wykazala sie nieposluszenstwem. Dobrze ja filipiniec wytresowal, biega na rozkazy A najlatwiej ja zlapac zakladajac jakikolwiek topik (im glupszy tym lepszy, bo na glupca poziomie ) o...katolicyzmie. C*pcia ma nasrane na tym punkcie, majty od razu mokre i leci pisac, odpisywac, wypisywac i przepisyac Ubaw po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"LaLiLLa Ale się niewyżytych pomarańczek zebrało wieczorową porą. Ujadają jak szalone " x a niech ujadaja;-) ot, cala ich radosc;-) x bo widzisz ze to RoR tylko ze z nowego konta,heh x dokladnie tak;-) wszystkie konta sa moje ;-) x zreszta widac ze odpisuje dopierow tedy kiedy pozmywa gary i odrobi sie w polu bo wczesniej maz nie pusci przed komputer x a co zkladasz ze na pewno jestem heteroseksulana i mam meza, hm?;-) ;-) x mialo być ror a do tego nieudaczniku x alez oiczywiscie;-) nie mam zludzen ze 90% wpisow jest do mnie/o mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeszcze nigdy sie nie zdarzylo, aby wykazala sie nieposluszenstwem. Dobrze ja filipiniec wytresowal, biega na rozkazy " x to zdecyduj sie moja "maz" jest "filipincem" czy "hindusem" czy moze koza?;-) a juz wiem - dla mojej psychofanki indie i filipiny to to samo panstwo;-) wazne ze JU KEJ tto nie jest;-) x C*pcia ma nasrane na tym punkcie, majty od razu mokre i leci pisac, odpisywac, wypisywac i przepisyac Ubaw po pachy" x a glupiemu radosc i tak;-) widze ze moje psycho-fanka dalej fanrtazjuje o zwartosci moich majtek - enjoy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR jesteś tendencyjna do granic możliwości, ...." x i kolejny wpis do mnie;-) x Niesamowicie mnie rozśmieszają osóbki nadużywające pewnych " x a mnie w ogole nie interesuje co cie rozsmiesza as easy as it is;-) x Najlepsze dyrdymały prawisz na tematach o związkach, macierzyństwie itp.- wszystko wiesz pomijając to że nie masz dziecka ani męża....... haha" x oczywiscie nie mam;-) albo mam:-) ktos juz tu napisal ze mam meza w indiach i na filipibach jednoczesnie i dziecko rowniez;-) as easy as it is;-) x Albo o wierze i seksie pozwalasz sobie pisać jakieś prawdy czy też o dziewictwie<---------choć w to jestem skłonna ci uwierzyć." x oczywsicie - jetsem dzieica;_) jak kazda "zona hindusa" lub filipinczyka;-) ;-) as easy as it is;-) x KIPISZ NIENAWIŚCIĄ DO KAŻDEGO KTO MA INNE ZDANIE!!!! x zabko - proponuje usiasc i wziac gleboki oddech bo taka zlosc urodzie szkodzi;-) x JESTEŚ TYPOWĄ PRZEDSTAWICIELKĄ NO LIFE, albo wymysłem moderacji x hahaha ;-) niech ci bedzie;-) a co do zarobkow - nie kazdy musi dostawac penje, polecam zrobic dobre inwestycje;-) (zaraz ktos pomyli moja rade z faktami i tak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość ludzie .... przeciez ror jest muzulmanka. ona wszystkich katolikow nie cierpi." x dokladnie tak;-) ;-) wiadomo "maz-filipinczyk" oraz "maz-hindus" przekonwertowali mnie na islam - bo jak "wiadomo" co nie ejst katolicyzmem jest islamem;-) amen;-) x Nie, najlepiej do psychiatry i to dobrego specjalisty. Ataki juz ma, atakuje wirtualnie, niedlugo zacznie atakowac otoczenie w realnym swiecie.. Choc kto wie czy juz tego nie robi ..." x rzeczywiscie moje posty az "kipia' agresja i wulgaryzmami;-) x kurna, czytałam jej wypowiedzi na innych tematach ale laska ma nasr*ane!!!! To jest ta owca?? x ot przykladzik "zrownowazenia':-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×