Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

oczyszczacze powietrza- alergia. doradźcie

Polecane posty

Gość meteorski
A taki oczyszczacz Philipiaka to jakie ma funkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteorski filtr powietrza Air Purifier marki Philipiak zwiększa komfort oddychania oraz: usuwa dym i pyłki, zwalcza nieprzyjemne zapachy, oczyszcza powietrze ozonem usuwając wirusy, koncentruje jony ujemne, rozkłada formaldehyd, sterylizuje promieniami UV / fotokatalizator oraz usuwa bakterie chorobotwórcze, pleśnie i grzyby. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiszka
A ile on kosztuje? Proszę o podanie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój oczyszczacz kupowąłam tutaj https://sklep.enerzon.pl/ i zupełnie inaczej oddycha mi się teraz w domu :) Polecam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumin
Czy oczyszczacz philipiaka ma funkcję nawilżania powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumin, Air Purifier nie ma takiej funkcji. Pomoże za to utrzymać w domu korzystny mikroklimat, uzdatniając efektywnie powietrze w pomieszczeniach do 250m3. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwo_
Bardzo proszę o zweryfikowanie wiadomości czy oczyszczacz Philipiaka jest obsługiwany pilotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwo, tak. Air Purifier to urządzenie, które można obsługiwać pilotem lub przez dotykowy panel sterowania. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oktawia_
Każdy chwali to co ma i taka jest prawda. Ja będę murem stała za dobrze wydanymi pieniędzmi na filtr philipiaka bo jest skuteczny w walce z roztoczami i pleśniami, które w moim domu są już przeszłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteera
Zgadzam się Oktawio. Kupiłam ten filtr powietrza od Philipiaka i uważam to za bardzo dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midana
Filtr powietrza philipiaka , moim zdaniem, należy do dobrych. Dlatego warto go mieć w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Zofia
Pani Marto a jak wygląda sprawa gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zofio, taki fitr powietrza Air Purifier marki Philipiak jest objęty 2-letnią gwarancją (wg przepisów prawa). Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzala
Cena jaka za taki oczyszczacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartoffelek3
Ja mam akurat oczyszczacz powietrza w domu i na prawdę się sprawdza. Swój sprzet kupiłam tutaj https://zdrovi.pl/ za rozsądną cenę. Nie mam juz problemu z alergią bo powietrze jest odpowiednio nawilżone i filtrowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm a patrzyłaś na Milla Home? To dobry oczyszczacz, sama takiego używam, dziecko z alergię, teraz ten smog, przydaje się. Usuwa pyłki, roztocze, w miarę cichy i co lepsze cena dobra do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość ile ten milla home kosztuje? czuć róznicę, jak się go używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamia999
Milla Home absolutnie genialny oczyszczacz! w polączeniu z nawilżaczem śpi mi sie wreszcie dobrze i wreszcie bez kaszlu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A drogie ma filtry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob_41
U nas w ofercie znajdziecie Państwo cały przegląd oczyszczaczy powietrza firmy Winix. Można wybrać na każdą kieszeń od 899 do 1779 zł. Wszystkie posiadają najwyższy stopień filtracji Hepa H13. W tej chwili to firma z najlepszym stosunkiem cena do jakości na rynku. Producent specjalizuje się wyłącznie w temacie oczyszczania powietrza od prawie 40 lat. Koszty eksploatacji również zadowalające. A tutaj artykuł na blogu o wyborze oczyszczacza powietrza, na co zwrócić uwagę i praktyczne porady: https://czujniki-smogu.pl/oczyszczacze-powietrza-praktyczne-porady-odnosnie-wyboru-oraz-prawidlowa-eksploatacja/ Na blogu mamy również inne porady antysmogowe więc warto przeczytać - bez lania wody, same konkrety. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak milla, git. Dziecko alergik o niebo lepiej w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa: Teraz na promocji w media expert Milla Home niecałe 600zł ;) jak ja kupowałam to był droższy trochę, ale teraz ceny idą w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuszka
Milla Home! absolutny sztos! każdemu polecam z czystą odpowiedzialnoscia! Najlepszy z oczyszczaczy jakie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te milla o których piszesz faktycznie mają ciekawe parametry, muszę zbadać temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×