Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolna amerykanka

Do USA bez wiz od 2014 jezeli

Polecane posty

Gość gość
czekamy na te luksusy co niby sa normalnoscia w usa a luksusem wszedzie indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym co sie tak spinasz?? :D czyzby hameryka nie byla taka cool??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrosne pomywaczki z zimnej Anglii zawsze beda mialy jakis problem :D one generalnie sie wstydza tego gdzie mieszkaja dlatego swoje frustracje wywalaja na ludziach z innych rejonow swiata. dlatego takie zle sa na tym watku bo chcialyby wize do ameryki dostac a nie moga i musza siedziec w deszczowej wlk brytanii :D pozdrawiam z Dallas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie w USA,ale w poblizu...Nie wszyscy sa z tej Anglii...Tylko dlaczego tacy agresywni jestescie,ci niby ze Stanow?Rzeczywiscie nie "cool" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciała żeby te wizy zlikwidować. Marzą mi się wakacje w Miami. Ale niestety wizy nie dostane z/w na podstawowe wykształcenie i brak zatrudnienia.Jestem na utrzymaniu meża -on ma firmę. Do tego na wakacje chce jechać z całą rodziną ( dwójka dzieci)-więc na wizę nie mam szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze ze nie masz szans!;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sie nie doczekam listy owych luksusow ;D buhahaha sprzataczki ze stanow sie odezwaly i to jeszcze nielegalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego czytac gdzie inne,albo i te same tlumoki odpowiadaja nie-tlumokom? Tu zadnego przykladu nie mozecie podac tych amerykanskich dla nas luksusow .-D A co do tematu,to proszenie o wize zawsze jest utrudnieniem ,nawet jak sie ja dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luksus to jest niebieski paszport caly swiat stoi otworem, ale kto go nie ma nie zrozumie.I tak w porownaniu do europy to jedyny luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
You are so stiupid beach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry nie tlumoku tam nic nie ma o europejskich luksusach, ktore sa niby normalnoscia w usa. Czyli nie potrafisz podac ani jednego przykladu. Hahaha wiedzialam. To ja ci tepa poleczko napisze cos. W Europie przynajmnien mamy bezplatna sluzbe zdrowia, ktorej w usa nie uswiadczysz. Za wszystko zaplacisz jak za zboze. Owszem oddadza ci jak masz ubezpieczenie, ale nie za wszystko i nie cala kwote. W USA zapomnij o tym ze nie masz auta. Jak mieszkasz na prowincji to bez niego sie nie obejdziesz. No ale na zlom cie pewnie stac co :D wredni falszywi ludzie ktorzy nie powiedza ci w twarz co mysla bo sie boja ze ich pozwiesz, zadufani w sobie polacy typu "nie mow do mnie przy ludziach po polsku". Mcdonaldsy, taco bell, wendys i inne gowna na kazdym rogu po to zebyscie byli jeszcze grubsi i odrazajacy. Mozesz dostac kulke w leb w kazdej chwili i na kazdym rogu dzieki ulatwionemu dostepowi do broni. Moze i macie cieple lato, ale zime taka ze jak nie wstaniesz o 4 zeby odsniezyc to nie ruszysz do pracy. To ta wasza normalnosc bedaca luksusem w europie. Nie ma pracy dla rdzennych amerykanow ale polacy zawsze beda sie chwalic kim to oni jie sa i ile to zarabiaja chociaz mieszkaja w norach i jedza suchu chleb. No ale w ameryce suchy chleb smakuje jak kawior co nie, sprzataczki? Myslicie ze co? Ze tutaj wchodza ludzie tylko i wylacznie na waszym poziomie? zalosnych smiesznych poleczek, ktore sraja w majty bo sa w usa? hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mieszkales ciulu chociaz dzien w USA zolc cie zalewa bos pewnie Musial wracac tylko nie bylo do czego oh oh polsza sie klania! Wiesz kim dla mnie jestes? Scierwem ktorym moge sobie buty wyczyscic niczym innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz ta swoja darmowa sluzbe ale jaka??? Heh na MRI albo rendgen glupia c*po czekasz 6 miechow jak nie wiecej ludzie w Europie zdychaja z biedy patrz grecja hiszpania polsza;)))) przykro mi ze jestes takim zerem ktore mieszka w biedzie..zal mi ciebie I tego twojego nedzne go zycia glupieloku jeden.z tym twoim iq ja mysle ze do sortowania smieci w angolicach sie tylko nadajesz tepa dziwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Teraz s********j w podskokokach p**do I nie wypowiadaj sie na tematy ktore nie masz zielonego pojecia!!!!'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z usej
Ooo zobacz jak ci zle tam bylo nie udalo sie co? I wrocilas z podkulonym ogonkiem co??? Ale do czego do biedy??!! I nie sciskaj glupoty nikomu ze w Europie jest super bo kazdy wie jak tam jest zle duzo gorzej niz w USA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z usej
A teraz s********j nedzno kreaturo!!!!!! Do segregowania smieci Bo do tego sie tylko nadajesz w tej europejyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty sie tak rzucasz jak wsciekle zwierze,obronco tego wspanialego kraju samych luksusow?Bezsensowne atakowanie to zaden argument!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z usej
A ja bardzo jestem ciekawa co takiego ci stany zrobily ze tak na nie plujesz???? Jest tylko jedno wytlumaczenie nie udalo ci sie I DEPORTOWALI cie spowrotem I stad ta zlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z usej
Heh I dobrze ci powiedzieli w USA mowi sie po angielsku tlumoku jeden!! Co jezyka sie nie znalo buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sin verguenza
Moj byl ten post o wsciekliznie :-D I,osobiscie nic do Stanow nie mam,zachwytu tez nie,moge tam jezdzic i dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z usej
A ja pisalam do tej co napisala wyzej ze wsciekali sie ze mowila po polsku dziwne nie ma tez bym sie w****ila ale widze ze to to odp na pytania nawet nie umie pewnie deportowali to to I stad ta nienawisc do kraju I ludziom ktorym sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z usej
No I cisza nasrala I poszla loooosseeer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w usa I nie zamienila bym tego nigdy Kocham Amerykeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha uwazaj bo ci zylka peknie sloneczko :D na szczescie mam zycie w realu w przeciwienstwie do ciebie. i co dalej zadnych luksusow ne wymyslilas szczekaczko??? buhaha i kto tu jest looooser ograniczona poleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
widac jaka holota do stanow wyjechala. Ani to wyksztalcone ani obyte. Jedynym argumentem sa wyzwiska :D ulzylo ci, poczulas sie lepiej nazywajac kogos scierwem? Sama pewnie sprzatasz na czarno ale innych wyzywasz. Wstyd. Poza tym wyjechala jedna z druga i juz pluja na polske? to co robicie na tym forum? czyzby jezyk kulal i na amerykanskim forum nie da rady? a moze masz tak nieudane zycie ze trzeba troche popluc jadem na rodakow zeby choc przez chwile poczuc sie lepiej? Mieszkalam w Stanach, teraz tez miezzkam poza Europa ale do glowy by mi nie przyszlo zeby sie czuc lepsza z tego pwodu. A tu jak widze kompleksy u panien z usa az trzeba od scierw wyzywac? Zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda boli co szanowne tepe poleczki z ameryki :D juz ten tluszcz wam mozgi zalal :D buhahaha sfrustrowane, niedouczone z brakami w elementarnen wiedzy. Ale nic w koncu z ameryki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrafi obronic swojej tezy o watpliwych luksusach i sie rzuca biedne ograniczone stworzenie. Uwazaj nie utop sie w tym jadzie bo cie przeciez nie tkna. Ubezpieczenia to nie ma kasy tez i co? zdechniesz w meczarniach hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywołuję was do porządku
Ludzie!!Czy oc***eliście? Dlaczego ciągle krytykujecie? Mieszkam i tu i tam.Tak mam,tak mogę,ale nie narzekam.To moja decyzja.Prawda jest taka,ze nie wszystkim ułożyło się za granicą.A czy w Polsce mogą się wszyscy spełniać zawodowo? też nie. Jesteśmy jedynym narodem,ktory wzajemnie sie gnoi.Dlaczego? Kocham podróże i to ,co ma do zaoferowania USA ,wzbudza podziw.Piękne sa różne stany,oni naprawdę dbają o turystów. Wiecie co mnie zdziwiło na początku? Przyjazne ceny.Pracujesz,stać cię na wszystko.Ok,kupujesz dom,samochody i inne na kredyt,ale stać cię na spłatę.Nie bidujesz,a żyjesz jak należy.Możesz pozwolić sobie wynająć apartament/domek szeregowy np na Florydzie na okres urlopu.Stać cie, Ludzie są bardzo grzeczni,mili.Uwielbiam ich za to. Ułożyło mi się w USA,lubię ten kraj,ten narod,ale kocham też swój rodzinny,za nim tęsknię.W Polsce mam swoje korzenie,większość rodziny.Mam sentyment do pięknych miejsc. I moja fascynacja USA nie przeszkadza mi uwielbiać Polskę.Ona była,jest i będzie w moim sercu.I nigdy nie ukrywałam,że jestem Polką,jestem z Polski.Podobnie jest z milionami naszych Rodaków i nie tylko z USA. Dlaczego nie wyjeżdzacie do Kanady? Przecież nie musicie mieć wiz.Tam też jest pięknie. Wymieniajcie się spostrzeżeniami,ale nie obrażajcie się wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dlaczego nie wyjeżdzacie do Kanady? Przecież nie musicie mieć wiz.Tam też jest pięknie." Przeciez do Kanady trzeba miec wize! I trzeba miec pozwolenie na prace. Nie mozna tak ot sobie rozpoczac tam pracy. Poza tym, Stany sa tysiac razy lepsze od Kanady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×