Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolna amerykanka

Do USA bez wiz od 2014 jezeli

Polecane posty

Gość gość
Tlumaczysz jakis bezsensowny jeden przypadek pt. "A moj znajomy " i w dodatku robisz to w bezsensowny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest bezsensowy to podlega opinii, ale dla ludzi ktorzy mieszkaja w Stanach ma sens.Widze ze nie warto nic pisac na tym forum bo wszyscy wszystko wiedza wiec dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc....gdzie
:-D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Europie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do postu 11.06.2013 v v Nic nie rozumiesz albo niewiele rozumiesz z meandrów międzynarodowej polityki usa,kretynko. Twoje argumenty są oklepane i w dodatku nietrafione. Z prostych powodów zresztą. Jest wiele krajów o wiele biedniejszych od Polski których obywatele cieszą się swobodnym i bezwizowym r****m do stanów. Emigracja z tych krajów,stanowi poważny problem dla usa.Ta nielegalna jest procentowo znacznie wyższa niż po stronie Polaków-[kraje Am.Łacińskiej]a nawet pewne kraje europejskie.Budzi ona kategoryczny sprzeciw społeczny wielu obywateli usa a pomimo to władze mają to gdzieś firmując swą politykę tygla kulturowego co jakiś czas "amnestią"w stosunku do wielu ludzi z tych krajów jacy nielegalnie zasiedlają terytorium stanów popełniając nierzadko przy tym mnóstwo przestępstw. Widać,że gowno wiesz na ten temat.Polacy nie stanowią żadnego problemu dla Stanów i z pewnością nawet gdyby teoretycznie wizy zniesiono to nie byłoby do Ameryki aż takiego ruchu jak do krajów zachodnich UE. Sytuacja ekonomiczna i stan tamtejszego rynku pracy nie są nadzwyczajne w porównaniu do tego co miało miejsce jeszcze w latach 90tych. Przyczyn niepowodzen w sprawie polityki wizowej wobec Polski która zresztą słusznie stanowi totalną kpine należy szukać gdzie indziej.To jednak temat już nie na twój mały mózg. Ja napisze jedno.Bez łaski. Nasza administracja gdyby miała jaja a nie tylko je komuś lizała,też wprowadziłaby wobec stanów stosowne retorsje.Choy z wjazdu i byłoby po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc! jestem zupelnie nowa na tym forum, nie wiem za bardzo co i jak ale chcialam dolaczyc sie do tematu :) Mieszkam w Stanach i pomyslalam, ze moge wrzucic tez swoje trzy grosze ale kuurde ale tu jadu... Myslalam, ze tylko niewyksztalceni Polacy za granica z malych miejscowosci tacy sa, a tu prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te luksusy to domki z dykty ktore "robia" jako wille, bez podpiwniczenia, kopniesz noga i sie przewraca jako kupa desek :=) W Polsce lepsze maja wille na dzialkach ogrodniczych. Zreszta widac jak tornado przeleci, z miasta jedno rumowisko powywalanych dech, w PL najwyzej dach troche naruszony, hahahaha, luxusy amerykanskie po byku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej,dzis o 4 rano-jak najbardziej,tak wlasnie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostać wizę do usa to jest pikuś więc nie wiem co tak przeżywacie. ja z meżem dostałam na 10 lat a nie mieliśmy jeszcze dziecka i byliśmy zaraz po ślubie. niby mieliśmy b.dobre pit-y itp. ale o to nawet nie pytali. byliśmy w usa na wakacjach i tyle. teraz jesteśmy w Polsce, wizy ciągle aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprowadzic dla NICH wizy,a nie straszyc epidemia rozyczki :-D :-D :-D http://wyborcza.pl/1,75478,14168856,Amerykanie_ostrzegaja_przed_wizyta_w_Polsce__strasza.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby latwo czy nielatwo mozna bylo otrzymac wize,nie zmienia to faktu,ze ta druga strona wiz nie potrzebuje wcale.Takie podsumowanie dla nas na post nr100...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagaaaaa
kadzy ma swoje racje. Jakby polska byla krajem gdzie sie pcha duzo obcokrajowcow do nielegalnej pracy to by tez miala wizy, ale niestety nie jest hehe. CociaZ fakt jest, ze na dzien dzisiejszy mlo osob decyduuje sie na wyjazd sdo usa w celach zarobkowych. Niestety zycie nie jest tanie, przynajmniej w IL, ale i tak zycie z USA jest lepsze niz w Polsce. Wieksze mozliwosci, inny tryb zycia i stac cie poprostu na wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze mam lekkiego doła a na kafe jak zwykle nieprzyjemna dyskusja... eh... powiem tak siedze teraz w domu w usa bo od roku tu mieszkam i codziennie sie miotam czy to dobrze ze tu jestem... jak bylam tu kilka lat temu to sie zakochalam w ameryce a teraz jak po kilku latach nieobecnosci przyjechalam z mezem to ciagle mamy problemy... jestesmy tu legalnie na f1 wiec do pl raczej strach pojechac.klimat jest dla mnie ok ja lubie jak jest goraco i lubie tą "duchote" ale maz moj strasznie narzeka wiec zdania sa podzielone.pogoda tez jest dziwna kilka dni temu musialam nalozyc kurtke a w styczniu byly 2 cieple dni kiedy chodzilam w krotkim rekawie i narzuconym sweterku.chociaz wiem ze 2 lata temu zima byla straszna, a sniegu wyzej niz dachy aut.prawda tez ze tu bez auta ani rusz.... no chyba ze ktos lubi dlugie wycieczki i ma na nie czas.kolejna rzecz to zakupy.moim zdaniem tanio jest w nie polskich sklepach.chociaz miesko kupuje wylacznie u rodakow... ot tak z przekonania ze jest najlepsze :) kolejna rzecz ze my akurat mamy to szczescie ze znamy jezyk.ale jest tu duzo ludzi ktorzy ni w zab jezyka a jakos zyja tu latami.poprostu wszystko mozna zalatwic po polsku zawsze sie gdzies polak znajdzie.a jesli chodzi chodzi o sluzbe zdrowia jak ktos slusznie zauwazyl jest platna.ale nie sa to przepraszam kolosalne sumy.za wizyte u lekarza gin zaplacilam $70 i dostalam caly pakiet badan do zrobienia, gdzie w pl chodzilam tylko prywatnie do lekarzy (nie usmiechalo mi sie czekanie kilka miesiecy na wizyte a i tak mialam pobierane z wyplaty na ubezpieczenie) i za wizyte + badania u gin placilam okolo 100 zl.gdzie 50 zl to byla moja dniowka a $70 zarabiam w 2 godziny... aha tak tak sprzatam puki co.nie jestem z tego dumna ale ciesze sie ze mam prace ktora znalazlam w 1 dzien.bo moja szkola medyczna nie liczy sie w usa dopuki nie mam zielonego papierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tej wyzej
No to looser jestes skoro sprzatasz I jeszcze sie tym chwalisz jakbys miala czym buhaha a Tym papierkiem ze szkoly w pl to tylek se mozesz podetrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tej wyzej
NIE masz zadnych aspiracji tylko sprzatanie czyjs obsranych kibli?? Lol po kims sprzatac to najwieksze ponizenie I na to sie zgodzila osobo z podobno papierkiem ze szkoly medycznej? Wtf???dno i wodorosty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****no wiecie ci co nie byliscie za granica :) pokaz mi jeden z drugim chociaz jedna osobe ktora przyjechala i zaczela prace nie jako sprzataczka, opiekunka lub gosposia :) pozdrawiam zazdrosnikow zwlaszcza ze bez green card lub chociaz #SS to cie nikt do pracy legalniej nie wezmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tej wyzej
Alez wiem wiem moja droga ja wygralam green card mam ss number etc NIE tak jak szczur ukrywanie sie po kanalach(!) I tak tak mozna zaczac od innej pracy niz sprzataczka-zebraczka czy inny bzdet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowisz ze zaczelas od call girl... ;P wybacz moj zart. no tak sorry o tym nie pomyslala osoba wyzej hehe wolala sprzatac i skad wiesz czy jest nielegalnie?nic nie napisala.ja akurat tez mam gc dzieki mojej zonie ktora przyjechala i zaczynala od sprzatania a po 2 latach zalozyla swoj serwis ma 11 grup i nie musi juz sprzatac... a co najwazniejsze nie pomiata ludzmi. to jest sztuka przyjechac bez znajomosci w ciemno zaczac od pucybuta az do wlasnej malej firmy.i powiem ci jeszcze ze gc dostala dzieki jednej ze swoich klientek u ktorej sprzatala bo kobieta zaproponowala jej sponsorowanie gdy dowiedziala sie ze jest tylko na wizie studenckiej.a po gc zrobila obywatelstwo.takze nie badz taka hop siup.fajnie jesli wylosowalas karte i przyjechalas pracowac np w ambasadzie ale nie kazdy ma takie szczescie.chcialem zobaczyc co slychac na forum dawno mnie tu nie bylo ale jak widze zadnych zmian.sami przykrzy ludzie tu siedza wiec nic tu po mnie.powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do to wyzej
Taaaa heh, no comment:/... Szczerze to pracowalam w " beauty" biznesie robiac make upy itd.nie wyobrazam sobie komus czyscic kible itd itp...NIE zazdroszcze ani fuchy ani biznesiku;/!wole skonczyc porzadne studia tutaj w USA I byc kims niz takie zycie jakie prowadzisz; bez pewnosci bez lepszego jutra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do to wyzej
I zaznacze ze tez przyjechalam " w ciemno" nikt mi NIE pomagal musialam liczyc na siebie I meza:) fabryki sprzatanie etc sa to zajecia zdecydowanie NIE dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu sie poleczki kloca. Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to dziwi najbardziej to,ze niektorzy mysla,ze wszyscy musza zaczynac od fizycznych prac .Jak bardzo sie myla!I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHAHAHAHnoniemoge
"06.08.13 [zgłoś do usunięcia] Do to wyzej Taaaa heh, no comment:/... Szczerze to pracowalam w " beauty" biznesie robiac make upy itd.nie wyobrazam sobie komus czyscic kible itd itp...NIE zazdroszcze ani fuchy ani biznesiku;/!wole skonczyc porzadne studia tutaj w USA I byc kims niz takie zycie jakie prowadzisz; bez pewnosci bez lepszego jutra.. " HAHAHAHA pekam ze smiechu. Kosmetyczka pomiata sprzataczkami... Porzadne studia przepraszam co? Poszlas do beauty school na roczny kurs robienia make-up? So did thousands of asians... filipinek i innych ktorzy hurtowo robia pedicure w mallach. Prosze cie... To ja ci nie zazdroszcze "fuchy" i robienie jak to okreslilas w "beauty" biznesie to przeproaszam pewna praca?:D Co do sprzataczek.. Ja przyjechalam do USA po skonczeniu liceum i chwytalam sie kazdej pracy.. sprzatalam, pracowalam w polskim sklepie, zajmowalam sie dziecmi... W miedzy czasie zrobilam bachelors na uniwerku teraz jestem w trakcie magisterki. Pracuje w miedzynarodowej firmie ale jakos nie wstydze sie ze mialam jakies tam dorywcze prace na poczatku. Te domy ktore sprzatalam w USA byly czystsze niz niejeden dom ktory widzialam w Polsce. Zadnych "obsranych" kiblow nie bylo zreszta dziewczyny ktore sprzataja maja na pewno domki na ktorych wiele nie trzeba robic. W serwisach u polek nigdy nie pracowalam bo slyszalam horrorowe historie. Aha, nie kazdy mial szanse wygrac GC w loterii i w ogole komentarze takich osob jak powyzej pokazuja ze krotko mieszkasz w USA bo zycie tu uczy pokory... takie polaczkowanie daleko cie nie zabierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe polaczka prosila sie o wize " o ja biedna polaczka chcem wize buuuuuhaha"!! Zle mnie zrozumialas glupia c*pko ja nigdy tutaj NIE poszlam do beauty school ja studiuje full time na uniwerku. Przynajmniej NIE musialam kombinowac jak osiol pod gorke ze szkolami itd zeby dostac na litosc wize heheh!widzisz ja NIE musialam sprzatac czyis brudow nawet jakby to byly NIE wiem jakie wille;) jestes po prostu sluzba niczym wiecej, popychadlem do odwalenia tego co ludzie z klasa placa takim jak Ty prostaczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha jest roznica pomieszy make up a pedicurem idiotko jedna!!! Pewnie masz ochydna morde ktora nawet sie pomalowac NIE pomaluje! Co za glupia pusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa to musi byc zonka od tego ciula co sie tutaj wypowiadal pare dni temu jaka to jego zona "bysnyswomen" buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wam juz nic w tych glowach nie pozostalo,nawet jak niewiele to juz bylo przy wyjezdzie z Polski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cow tym usa takiego dobrego to ja nie wiem , praca u zyda na czarnoza 8$ bezsens to atrakcyjne dla pawlaka bylo nie dlas nas dzis gdzie w europie legalnie moge wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Taaaa heh, no comment:/... Szczerze to pracowalam w " beauty" biznesie robiac make upy itd.nie wyobrazam sobie komus czyscic kible itd itp...NIE zazdroszcze ani fuchy ani biznesiku;/!wole skonczyc porzadne studia tutaj w USA I byc kims niz takie zycie jakie prowadzisz; bez pewnosci bez lepszego jutra.." No to idz na te studia, bo twoja pisownia wola o pomstę do nieba. Chociaz nauka pisowni powinna sie była zaczac duzo wcześniej, ale jak rozumiem wolalas swoj cenny czas przeznaczyc na nauke make-upu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"08.08.13 [zgłoś do usunięcia] gość Hehe polaczka prosila sie o wize " o ja biedna polaczka chcem wize buuuuuhaha"!! Zle mnie zrozumialas glupia c*pko ja nigdy tutaj NIE poszlam do beauty school ja studiuje full time na uniwerku. Przynajmniej NIE musialam kombinowac jak osiol pod gorke ze szkolami itd zeby dostac na litosc wize heheh!widzisz ja NIE musialam sprzatac czyis brudow nawet jakby to byly NIE wiem jakie wille jestes po prostu sluzba niczym wiecej, popychadlem do odwalenia tego co ludzie z klasa placa takim jak Ty prostaczko! " I czego sie rzucasz? Nikt nie dostaje na "litosc" wizy jak to okreslilas, szkoly kasuja obcokrajowcow za szkoly 4x wiecej niz amerykanow i dostaja za to CASH zadnych pozyczek grantow i financial aid... Tak naprawde watpie ze cokolwiek studiujesz, rzucasz sie jak osa w oranzadzie i wyzywasz tych co sprzataja, wydzwiek twoich komentarzy sugeruje ze wlasnie jestes prosta baba od make-up;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×