Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę zajść w ciążę!!

Polecane posty

Gość gość
po tabletkach anty spróbuj. Lub odpuść sobie, znajdz zajęcie i zobaczysz będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie masz stwierdzonego żadnego dodatkowego schorzenia, które jest przyczyna takich nieregularnych cykli to nie przeszkadza to w NPR a wręcz ci ułatwi bo zapewne nie wiesz dokładnie kiedy masz potencjalna owulację? W związku z czym celujesz w ciemno tak? Rozumiem też że nie masz żadnych bóli okołoowulacyjnych? Ja bym pół roku (nie dlużej ) spróbowała z NPR a potem lekarz bo możesz miec jakieś faktycznie rozregulowane hormony czego skutkiem sa nieregularne okresu i będzie potrzebna drobna pomoc w ich wyrównaniu. Ale na razie nie ma się czym przejmować bo wiele kobiet tak po prostu ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, nie czuję w ogole, zebym miala owulację. tabletek anty brac nie moge, bo mam problemy z krzepnięciem krwi, mam zylaki na nogach, bralam kiedys to musialam po 5 dniach odstawic :( dobrze to określiłaś, celujemy w ciemno. ehh dlaczego jak ktos nie chce dziecka to mu sie trafi szybko, a inni muszą sie starac latami, leczyć itd. :/ spróbuję tak, jak mowisz, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki postu: jesli mozesz, to powiedz czy pracujesz, jaka jest ogolnie twoja sytuacja? bo wiecie jaki u mnie jest problem... jestem miesiac po slubie, tydzien przed slubem obronilam magistra, no i sytuacja wyglada tak, ze nie mam na razie pracy. poroznosilam wszedzie cv. jestesmy bardzo mlodzi, bo mamy dopiero po 24 lata, ale bardzo chcemy miec juz dziecko. a jesli bedziemy to odkladac, to nie bedzie potem szans, zeby planowac drugie, takie czasy niestety, a no i z wiekiem jes coraz ciezej. powinnismy z rok moze poczekac, az znajde prace i popracuje troche chociazby po to, zebym miala macierzynski. ale rok to dla mnie wiecznosc. nie wiem tak naprawde co czuje moj maz, mowi, ze chce miec dziecko, no i staramy sie o nie,postanowilsmy, ze najpierw dziecko, a potem praca, finansowo sobie poradzimy, bo maz sporo zarabia. ale pewnie wcale by sie nie zmartwil, jakby sie nie udalo przez jakis rok. a ja nie wiem co sie ze mna dzieje... :/ strasznie zazdroszcze ludziom jak widze ich z malymi dziecmi, zazdrszcze tez kobietom w ciąży, po prosstu nie moge sie juz tego doczekać, dołuje się tym. kolejny moj problem jest taki, ze moja rodzina pewnie wcale by sie nie ucieszyla z tego. po slubie tesciowa mi powiedziala, zebysmy starali sie o dzieci, ale nie teraz, kiedyś... kiedys czyli za 10 lat? wiem, ze to tylko nasza sprawa i liczy sie tylko to czego my chcemy, ale wiem, ze zdaniem naszych rodzin jednak podwiadomie bedziemy sie przejmowac. powiedzcie dziewczyny co powinnam zrobic? szukac najpierw pracy, zeby bylo tak jak nalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety jak celujesz w ciemno to faktycznie możesz być tak szczególnie przy nieregularnych cyklach w których dni płodne są mocno ruchome, że się nie udaje. Dodajmy do tego cykle bezowulacyjne które się zdarzają i mamy co mamy. Na razie wiec bez stresu ( pamiętaj że to ważne) postaraj się stosować to NPR. W przypadku starań o dziecko nie jest TO tak skomplikowane jak w przypadku stosowania tej metody jako antykoncepcji. Wystarczy mierzyć temperaturę i służ a programy komputerowe to zinterpretują - jeśli masz dostęp. Możesz tez to robić sama. Ale musisz umieć interpretować. Możesz kupić specjalne komputery cyklu Możesz tez od razu znaleźć jakiego lekarza od naprotechchnologii lub osobę się tym zajmującą która ci pomoże oznaczyć odpowiednie dni cyklu i wytłumaczy zasady. To już jak wolisz. Ja bym spróbowała bo tak w ciemno przy tak mocno ruchomym cyklu to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh... Dzieki za rady.na pewno cos jest nie tam z hormonami bo mam straszny pms, tydzień przed miesiączka czasami nie moge z lozka wstac , czuje jakbym miała grype zoladkowa. A z tymi lekarzami to jest różnie, na wszystko tabletki antykoncepcyjne przepisują i do widzenia. Mi ostatnio przepisał nie pytając nawet czy nie mam problemów z krzepliwiscia krwi i w ogole żadnych badan nie zrobil no a później miałam problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos pisał ze ma namiar na kogos z utoki by miec dziecjo. Prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jusywitkow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o żelach ułatwiajacych zapłodnienie? np conceive plus albo pre-seed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno tylko bzykanie umożliwi ci zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jak dokladnie wygląda krwawienie implantacyjne i kiedy się pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmichalina
Dziewczyny!!! Może któraś miała ten sam problem, mam 27 lat, jestem zdrowa, od prawie 2 lat nie stosuję żadnej antykoncepcji, żyję w cudownym związku i seks to Nasze hobby ;) co prawda, nie padło postanowienie, że bardzo chcemy dziecka, ale oboje z partnerem doszliśmy do wniosku, że jeżeli się trafi to będziemy szczęśliwi. Sęk w tym, że mija 20 mies i nic... Mój mężczyzna kiedyś leczył się cyklosporyną i metotreksanem, problemy ze stawami, czytałam, że to może mieć wpływ na płodność u panów, nie mam na razie odwagi poprosić go o zbadanie nasienia, ale mam złe przeczucia. Tyle cykli cudownego sexu, również w dni płodne i nic. Jak sadzicie, jest szansa na potomstwo? Może któraś miała podobny problem? W głębi duszy, bardzo pragnę dziecka i choć może nie skupialiśmy się nad tym przez ostatnie dwa lata, cały czas miałam cichą nadzieję, że los podejmie tą decyzję za Nas. co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wcześniej stosowałaś antykoncepcje i jaką?czy moze miałas spiralę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos Coś jest ewidentnie nie tak. Poszlabym na monitoring cyklu sprawdzić czy jest owulacja i czy pęcherzyki pękają dopiero po zbadaniu siebie namowilabym partnera na badanie nasienia. Mi gin mowil ze po roku bezowocnycbezowocnyxh regularnych starań trzeba się przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmichalina
:( stosowałam 2-3 lata tabletki, potem był rok przerwy, następnie przez rok krążek dopochwowy, potem już nic... żadnej antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmichalina
Nie byłam jeszcze z tym problemem u ginekologa. Tyle się słyszy o problemach z płodnością, ale człowiek zawsze myśli , że jego to nie dotyczy. ;/ ( jak widać do czasu) Czyli moim kolejnym krokiem powinna być wizyta u ginekologa, gruntowne przebadanie i monitoring cyklu? Strasznie się boję, że nigdy Nam się nie uda... ;( Mam złe przeczucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hormony zrobiły swoje.Bierz tabletki przez 3miesiace i przerwij i po nich staraj się o ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×