Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Prawo powinno opierać się na Ewangelii!!!

Polecane posty

Gość gość
Æðelgast - ty też idź już spać może ci to dobrze zrobi na rozum bo masz czarno przed oczyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Też dobry fragment: Ja to rozumiem następująco: Skoro Cesarzowi tak zależy na pieniądzach, niech weźmie, ile chce, niech się nimi udławi. Wszak i tak ich do grobu nie zabierze" Tu nie ma żadnej pochwały, dla tego, co "cesarskie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj Koran to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wtedy Jezus przemówił do ludu i do uczniów swoich tymi słowy: Na mównicy Mojżeszowej zasiedli uczeni w Piśmie i faryzeusze. Wszystko więc, cokolwiek by wam powiedzieli, czyńcie i zachowujcie, ale według uczynków ich nie postępujcie; mówią bowiem, ale nie czynią. Bo wiążą ciężkie brzemiona i kładą na barki ludzkie, ale sami nawet palcem swoim nie chcą ich ruszyć". Mt 23:1-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość "Też dobry fragment: Ja to rozumiem następująco: Skoro Cesarzowi tak zależy na pieniądzach, niech weźmie, ile chce, niech się nimi udławi. Wszak i tak ich do grobu nie zabierze" Tu nie ma żadnej pochwały, dla tego, co "cesarskie" x tu nie ma pochwały, tu jest obowiązek płacenia podatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY Ewerglejd a do czego to było ?? (Mat 23)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tu nie ma pochwały, tu jest obowiązek płacenia podatków" Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Jezus był wtedy ewidentnie podpuszczany tę konwersację wygrał. A może inaczej: Jaka wg ciebie może kogoś spotkać kara (ze strony Boga) za niepłacenie podatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka wg ciebie może kogoś spotkać kara (ze strony Boga) za niepłacenie podatków? ===== Haha, dobre. Co za głupota, żeby wierzyć, że Bóg karze za życia, a po drugie miałby jeszcze karać za niepłacenie rachunków. Haha. Jak nie zapłacisz rachunków, to będzie Cię ścigać windykacja, a potem komornik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukaj podejrzeń i haczyków, tam gdzie ich nie ma. Jaki byłby sens naszych rozmów i rozmów z innymi, gdybym udawała. Zawsze jestem sobą, niezależnie od tego, czy rozmawia się ze mną wirtualnie, czy w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ta B. liże d**ę A. :D dziewczyno szanuj sie ! troche honoru !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociażby to, co napisałem odnośnie kazania na górze. Ja to tak widzę, że ludzie, którzy by się do niego stosowali, tłumiliby negatywną energię w sobie, a jednocześnie czynili by ją znacznie słabszą, bowiem przemoc poszerza swój zasięg na świecie, na zasadzie reakcji łańcuchowej. A tymczasem ja nie mam zbyt wiele do dodania w temacie, tak naprawdę . . . Podbijam go, aby jak najwięcej osób przeczytało . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociażby to, co napisałem odnośnie kazania na górze. Ja to tak widzę, że ludzie, którzy by się do niego stosowali, tłumiliby negatywną energię w sobie, a jednocześnie czynili by ją znacznie słabszą, bowiem przemoc poszerza swój zasięg na świecie, na zasadzie reakcji łańcuchowej. A tymczasem ja nie mam zbyt wiele do dodania w temacie, tak naprawdę . . . Podbijam go, aby jak najwięcej osób przeczytało . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo, by beruthielka znów cie za jezyk ciągnela, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna perska ksiezniczka
dla athelka: sahar deliljani - wygoogluj sobie ta pieknosc i ujzysz postac z raju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sahar brzydka jest. Po mojemu to Elamitka (semitka) po prostu... Nie wiem czym wy się zachwycacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz, że ktoś nie czyta? Mi podoba się to, że ktoś może to za kilka lat przeczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest po prostu byle jaka. Nie wklejajcie mi jej bo mi zaczyna się niedobrze robić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czego składa się debil w tym przypadku Athelgast - anty żyd zachwycający się żydowskimi religijnymi książkami i ideologiami - rasista i miłośnik ideologi hitlerowskiej o wyższości rasy aryjskiej sam uznający się za aria - osobowość i charakter typowy dla żydów czyli - ciasnota poglądów, upartość oraz skąpstwo czyli typowy mały żydo-nazista a jednak posiadający antypatie dla wszystkiego co żydowskie ?! Po prostu sprzeczny sam ze sobą debil. Jak to jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Athel zupełnie nie zna się na urodzie kobiet. Ta kobieta, jest prześliczna. Ma piękne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona jest
prawda? :) ja ja dzis wlasnie przez przypadek zobaczylam na okladce ksiazki i od razy pomyslalam, ze to perska ksiezniczka, ktora spodoba sie naszemu wdziecznemu athelkowi. a on ci tu z pyskiem, ze bedzie wymiotowal 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×