Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Prawo powinno opierać się na Ewangelii!!!

Polecane posty

Gość ale ona jest
beruthiel, pisalas gdzies, ze wystepujesz na kafe od 13 lat. jakie mialas ew. inne wcielenia, moze sie znamy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona jest
oczy ma mocno umalowane, ale i tak ma cos pieknego w urodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie pamiętam :( Jakbym pamiętała swój dawny nick, to bym nim po dziś dzień operowała. A tak to, musiałam przywdziać inny nick. :( A Ty, pamiętasz swój stary nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podtrzymuję to co napisałem. Przebija od niej byle jakość. Akurat takiego "kwiatu" jest pół światu. A poza tym to tak naprawdę potomkowie elamitów (semickiego ludu) a nie prawdziwi Persowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Athelku, nie bądź taki uszczypliwy. Ta dziewczyna ma nietuzinkową urodę i pasowałaby do Twojej Mądrości. Czasem trzeba mieć dystans do tła historycznego, by móc podziwiać czyjąś urodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona jest
ona ma perska urode i juz. beruthiel, a przez te cale late bywalas na kafeterii, czy tylko bylas kiedys dawno, potem zniklas na dluzszy czas (dlatego zapomnialas nicka) i teraz wrocilas? ja swoje stare nicki pamietam, bo bylo ich kilka, na kazdy dzial inny mniej wiecej ;) ale nigdy nie opialam sie w kafeteryjna slawe, gdyz moja frekwensja byla bardzo nieregularna, ani tez nie spieszno mi bylo wchodzic w zadne kliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się. One mają perską urodę: www.youtube.com/watch?v=lbiwZzYJWuQ I oni: www.youtube.com/watch?v=URqN0Iu64D4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona wygląda na perską kobietę, ale nie na księżniczkę, a na kobietę z nizin społecznych. Bowiem w dawnym społeczeństwie perskim im była wyższa warstw społeczna, tym wyraźniejsze cechy aryjskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Athel nie czepiaj się już. Tak, niby jestem od 13 lat, ale z długimi przerwami. Ostatni dłuuugi raz byłam (nie licząc tego roku) na forum w 2005, a potem w 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona jest Persowie, jako naród aryjski najpierw podbili elamitów, potem podbili chaldeę. A jeszcze potem zostali podbici przez arabów, a ich kobiety przez arabów gwałcone... Myślisz, że to nie miało wpływu na ich genotyp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona jest
b. - no to faktycznie dluga przerwa :) ja od 2003 bez dluzszych przerw, ale niegdy specjalnie intensywnie, tylko z doskoku, mialam jeden watek tasiemiec, ale juz pare lat nie pizza. jestes bardzo przyjemna rozmowczynia :) . a. - bardzo ciekawe jest to co piszesz. interesuje sie od dluzszego czasu, sprawami perskimi, ale nie tak profesjonalnie jak ty, tylko raczej hobbystycznie. dzieki za info :) czasem lubie podczytywac twoje topiki o tych wlasnie sprawach, w celach informacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******iec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona jest
te slajdy z utube sa fascynujace! ja bym powiedziala, ze oni wygladaja wrecz jak slowianie. od tej strony nigdy temat nie zglebiala, ale to wiele wyjasnia. ja jednak wizualnie preferuje te ciemniejsze wersje perskich pieknosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fTb839WPVdUB8IUOqK3i7HAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak sobie to wyobrażacie? Pedofil który zgwałcił dziecko, nie podlega karze, ponieważ chciał dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Athelgast 2013.08.08 A skąd wiesz, że ktoś nie czyta? Mi podoba się to, że ktoś może to za kilka lat przeczytać... X X wykrakal sobie ;) ja tu pisalam tez wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×