Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

W jakim wieku zaczęliście się masturbować ?

Polecane posty

Gość gość

ile mieliscie lat? Ja 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman sru
10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wieku 20 lat. Ale dzięki Bogu po 1,5 roku skończyłem z tym na zawsze. Nie robię tego już od 5 lat!!! Masturbacja jest nieczysta. Zapamiętajcie to sobie!!!
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20lat? Musiales byc opozniony w rozwoju psycho fizycznym albo jestes fanatykiem religijnym. Chłopcy zazwyczaj zaczynają w wieku 10-13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem opóźniony. Zawsze byłem dość wysoki, miałem względnie dobre wyniki w nauce. Zawsze byłem wierzący, ale to nie czyni mnie fanatykiem. Prawda jest taka, że to wy którzy się masturbujecie, zryci jesteście. Ja to robiłem przez 1,5 roku ale mam poczucie winy. Lewacka propaganda wam tak mózgi sprała, że nie umiecie myśleć samodzielnie. Pardon. Miałem wtedy w 21 lat.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutrisss
Do Damp.... Widać nie uczono cię szkole albo pi prostu nie miałeś WDŻ-etu. Jeśli ktoś się masturbuje to jest ciekawość i chęć doznań których w inny sposób jeszcze nie może doświadczyć. Masturbacja pomaga także na zastąpieniu czystej spermy gdzie nawet zaleca się to co jakiś dłuższy okres. Nie mówię tutaj gdy ktoś bez przerwy się masturbuje, poprostu o kimś kto robi to tylko zgłową, co jakiś tylko czas kiedy tego potrzebuje. A nie rozumiem wierzących co w tym jest złego. Ja oosobiście nie jestem wierzący. Kiedyś trochę byłem ale poprostu nie posiadalem takiej wiedzy jaką teraz mam, gdzie nie mam podstaw żeby w coś wierzyć, ale to już jest każdego wybór i zdanie. No i odp na pytanie: Ja mmiałem 12 jak 1 raz poczułem taką potrzebe. Z wiekiem coraz rzadziej. Poprostu byłem ciekaw a wiadomo przyjemnośc też sprawiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie pierwszy raz stanął jak miłem 14 lat. To przedziwne uczucie...Nie wiem jak to wytłumaczyć inaczej niż mechanika naszej psychiki ale sie ucieszyłem...I teraz nich i ktoś wyjaśni z czego sie cieszyłem skoro jeszcze nie mialem z czego:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie masturbuję, dlatego nie muszę być w związku. nie mam tego rozbudzonego nie potrzebuję seksu. luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość like a vergin 31l.
jak mialam 22 lata...bardzo niechetnie zaczelam...w sumie to zmuszalam sie..nie lubialam swojego ciala,nie ogladalam sie nigdy nago..nawet nie wiedzialam co tam mam :D brzydzilam i wiedzialam ,ze to jest zle:) ale tez bylam ciekawa co gdzie mam i czy mam :D presja byla taka na studiach ze kazdy mial juz jakies dosiwadczenia...wiec i ja postanowilam ze sprobuje... Spodobalo mi sie:) Rozkrecilam sie,bawailam sie tak czasam kilka razy dziennie,w roznych sytuacjach....ciagle o tym myslalam.Po 3 latach nie sprawialo mi to juz przyjemnisci...wiec zaprzestalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom98
Miałem 10 może mniej jak to coś przypadkiem odkryłem. Pamiętam że pewnego wieczora długo nie mogłem zasnąć, kręciłem się z boku na bok , w końcu położyłem się na plecach a ręce miałem pod koldrą i jakoś tak dłonią musnąłem w kroczu po majtkach, poczułem takie fajne uczucie więc postanowiłem dłonią pocierać majtki w tym miejscu, poczułem się tak cudownie coś czego nie można opisać. Później robiłem to coraz częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12lat.Dopiero po kolejnych 12 latach włożyłem go po raz pierwszy tam gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 i żałuję mocno żałuję że zaczęłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z dawna
koło 11. przez przypadek poczułam takie przyjemne uczucie, mrowienie tam podczas opłukiwania się prysznicem po kąpieli... no to potrzymałam tam prysznic trochę dłużej, bo poczułam, że to uczucie się nabudowuje... no i nastąpił orgazm! ale się zdziwiłam co to i że można to miłe uczucie samemu sobie wywołać. tak więc najpierw praktykowałam z prysznicem, potem przez pocieranie czułego punktu ręką lub czymś innym :) z wszystkich praktyk masturbacyjnych i partnerskich muszę stwierdzić, że woda z prysznica, jej ciśnienie oraz delikatność dotyku, bo nie jest to ciało stałe dają najlepsze doznania i po prostu odlot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kuzynka nauczyła w wieku 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja okolo 18-19 (dziewczyna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem 14 lat. Stanął mi podczas lekcji, bo bardzo spodobała mi się dziewczyna z ławki obok. Zawaliłem w kiblu w szkole po raz . Wiem, że obrzydliwe, ale tak było. Potem trzepałem za każdym razem gdy gadałem z nią przez telefon. Nigdy się nie zorientowała. Raz nakryła mnie matka I powiedziała bym się z nią umówił na randkę. Nigdy się na to nie odważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 02:27, Dampfkraftwagen napisał:

Osobiście zgadzam się nie marnujcie swego życia na to

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×