Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aniaq

wypadajace wlosy.

Polecane posty

Gość gość
Polecalabym pomyslec nad takimi suplementami My Hair and Nails Repair Moim zdaniem sa równiez doskonałe na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz spokojnie poki co uzywać kremu pod oczy, albo kup sobie My Hair and Nails Repair Medica w kapsułkach.Świetnie dziala na nawilżenie, podnosi owal twarzy, splyca zmarszczki mimiczne. Wiec mozesz zacząć dzialać od tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno latem warto też przyjmowac taki suplement My Hair and Nails Repair Medica Na pewno świetnie wpłynie to na nasze włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o curva, ale debilny spam :D to musi być straszliwe g00wno, skoro "reklamują" je tacy idi00ci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrrtuszka
Ja widze po sobie i po stosowaniu Collagen Noble Health ze działa i to bardzo. Naprawde czasami własnie nawet najlepszy szampon do włosów. I to spokojnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllloska2
Ile trzeba w ogole brac takie witaminy, suplementy ??? To coś w ogole daje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku chyba spróbowałabym jednak z suplementacją. Ja teraz przyjmuję już drugi miesiąc włąsnie ten suplement i musze powiedzieć ze jest efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj rzeczywiscie takie suplementy jak Nobel Health mogą byc doskonałym rozwiązaniem jesli chodzi o pielęgnacje naszej skóry ale od środka. A efekty juz są widoczne po pierwszym mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadające włosy do duży problem, trzeba poradzić się lekarza. Przyczyn może być wiele. Nie zawsze wystarczy szampon i odżywka, może trzeba spróbować wzmocnić włosy od środka np. My Hair and Nails Repair . Można kupić tutaj http://mybeautysystem.pl/. Ma bardzo dobry skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbował ktoś Revital Hair Aliness?Podobno jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze jesli dziewczyny spróbujecie tez z takim suplementem My Hair and Nails Repair Medica Na pewno warto sięgac po takie suplementy poniewaz tutaj na pewno efekty sa o wiele lepsze niz stosowanie odzywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczennica456
Ja bym tam nie polegała na sumpelentach to działa jak ta cała homeopatia czyli NIE DZIAŁA. Poleciłabym Ci olejek arganowy, który wzmacnia włosy i cebulki mógłby pomóc albo chociaż wspomóc kurację, której niewątpliwie Ci potrzeba. Ja używam tego olejku http://www.topdrogeria.pl/olej_arganowy.html wzmacnia włosy widać kolosalna różnicę. Przemyśl to moja droga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj odpowiednia suplementacja jest najlepszym rozwiązaniem zwłaszcza jesli mamy problemy z wypadającymi włosami Revital Hair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze suplementy diety działają. Ja brałam przez 3mc Revital Haire i spokojnie mogę powiedzieć ze nawet sama nie spodziewałam się az tak dobrych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szampony i inne kosmetyki nie działają to może powinnaś spróbowac również takiego suplementu. Jeśli chodzi o mnie to sprawdził się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, ja powiem Wam ze zawziełam sie i przez 3mc regularnie przyjmowalam taki suplement i naprawde dał super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku kiedy nie działają suplementy, warto zastosować terapię mezoterapii igłowej. Najnowsza metoda to podawanie osocza bogatopłytkowego, jest w pełni naturalne i doskonale odżywia skórę głowy, co niweluje problemy z wypadającymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też efekty po Revital Haire były super wiec na pewno wam polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na włosy stosuję My Hair and Nails Repai. Efekty sa widoczne. Przede wszystkim mniej wypadają, sa mocniejsze, podobnie paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosuję My Hair and Nails Repair. Bardzo skuteczny. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest moim zdaniem na pewno też bardzo dobre rozwiązanie bo nic nie pomaga na paznokcie i włosy tak dobrze jak suplementacja od srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLa mnie tez Revital Hair jest numerem jeden. Tutaj rzeczywiscie jest mega skuteczny i bardzo pomaga na tego typu problemy zwiazane ze słabymi wlosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj wazna jest tez odpowiednia suplementacja. Sama przyjmuje już 2 gi miesiąc suplement Revital Hair i naprawde jesli chodzi o działanie to jest świetny i widać tą różnice przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na wypadające włosy pomógł... Lek na wszy. Nie spodziewałabym się tego za nic, ale jednak. Używałam szamponu Sora Forte i okazało się, że po kuracji moje włosy są odżywione i błyszczą. Coś niesamowitego po prostu. Sposób dziwny ale warto spróbować... Teraz czasem i tak myję nim głowę, choć całkiem mnie wyleczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko EVENSWISS! Jeśli wypadają Ci włosy nakładasz wieczorem i idziesz spać. Rano możesz umyć, ale nie jest to konieczne - preperat ma forme żelu więc super się wchłania, ładnie pachnie. Koniecznie trzeba wcierać w skórę głowy . I tak przez trzy dni. Trzeciego dnia będziesz zdziwiona, bo włosy przestaną wypadać!!!! Ja wiem , że to brzmi trochę jak bajka, ale tak to działa. Polecam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy też strasznie mi wypadały. Przy czesaniu, myciu głowy, były wszędzie! Suplementacja mi nie pomagała, wybrałam 3 opakowania belissy i nic. Zdecydowałam się na zabieg osoczem bogatopłytkowym w Karboklinice. Max 2 zabiegi i włosy nareszcie trzymają się mojej głowy. Dodatkowo zakupiłam wcierkę Jantar, którą poleciła mi koleżanka. Działa niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o działanie to efekty sa juz po pierwszym miesiącu. U mnie mija teraz 3 mc przyjmowania suplementu i nie mam problemów z wypadajacymi włosami, wreszcie nie łamią mi sie paznokcie. Naprawde szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×