Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kristina74

Kto zna amalian beauty lips?

Polecane posty

Gość Kristina74

Hej, regularnie od kilku lat chodzę do lekarza na kształtowanie ust. Zawsze Pani doktor robiła mi na Restylan a ostatnio poleciła Amalian beauty lips. Podobno nowy produkt na rynku i że z górnej półki. Mówiła, że lepiej jej się robi na tym niż Restylan i efekty są super i długie. Czy któraś z was miała już miał zabiegi z tym amalianem? Strone mają ładną ale jakoś nie ma opinii w internecie. Poradźcie coś proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam. Moja doktor używa tego od tego roku i ja już miałam dwa zabiegi na górną wargę i na kontur i efekty są super. Najpierw mam znieczulenie miejscowe kremem, chwila poczekania aż zacznie działać, potem znieczulenie miejscowe igłą i w zasadzie potem to już idzie bez bólu. Od marca do dziś efekt cały czas b. dobry. Wiem z doświadczenia, że ważny jest dobry lekarz, który ma dobra technike robienia ust. I koniecznie prosic o znieczulenie. Ja polecam Doktor Osadowską i amalian na usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristina74
Dzieki, jestem po i efekt rewelacja. Wszystko bylo tak jak opisalas. Dodatkowo mialam mezoterapie rolerem na preparacie mesoline, czuje sie i wygladam 10 lat mlodziej. Gotowa na wakacje! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia36
Kristina74 Napisz coś więcej o mezoterapi rollerem, jak to przebiega i czy roller to taki wałeczek z igiełkami? oraz napisz coś o samym zabiegu, jestem zainteresowana. :) PS.Czy preparat mesoline to krem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristina74
Hej basia36, tak dokładnie. Roller to taki wałeczek z mnóstwem drobnych igiełek. Mezoterapie rollerem robią nie tylko lekarze, także kosmetyczki bo to prosty zabieg. Dużo dziewczyn robi sobie samodzielnie:), Na youtubie wpisz sobie zabiegi z mezo rollerem i zobaczysz. Ja też kiedyś próbowałam sama ale to nie do końca wygodne i dokładne.Są różne zabiegi z mesoline na mezoterapie. Jedne na przebarwienia, inne na napinanie skóry, nawilżenie, są też na cellulit i na slim czyli rozkładające tłuszcz. To nie jest krem, to preparat w fiolkach i można go podawać albo strzykawką albo rollerem. Ja przeszłam już wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristina74
Przed wakacjami i po wakacjach zawsze robię sobie nawilżenie na twarz, szyję i dekolt z refresh. Dzięki temu lepszy efekt opalania i zmarszczki się nie robią po słońcu + lepsza ochrona. W zasadzie po zabiegu nie trzeba używać kremu nawilżającego bo skóra ma w sobie dużo wilgoci w środku. Jak w google wpisuje mesoline to wyskakuje mi ta strona dermatic.pl i jest trochę informacji i filmy z zabiegów. To chyba jakiś serwis dla lekarzy więc ceny nie podane. W każdym razie w gabinecie tanie to nie jest ale ja twierdzę, że nie ma co oszczędzać na dobrym samopoczuciu:) Mam nadzieje, że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatel
Ja miałam usta uwydatniane amalian lips i jestem zadowolona. Efekt naturalny ale jednocześnie widać, że coś się zmieniło. Miałam też zabieg pod oczami z innym amalianem ale nie pamiętam nazwy. Jakiś specjalny na tę okolicę. W każdym razie tu efekt był jeszcze lepszy, dosłownie zniknęły zmary pod oczami, gładziutka skóra. Ostatni zabieg 8 miesięcy temu i widzę powoli, że efekt mija:( Ale te wszystkie preparaty starczają na ok pół roku, nie ma nic na zawsze. Na pewno ten powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsteKlinika
Znamy i polecamy. Na duze i male korekty amalian ma szeroka game preparatow do wyboru. Jakosciowo jeden z najlepszych. Szczegolnie polecamy zabiegi wolumetrii z amalian. Bardzo dobre efekty. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellamarianna
Gościu, co to za serwis choinkę tu zapodajesz i reklamujesz? Barok taki, że porzygać się można. I to strona roku Wprost??? Może merytorycznie jest dobry ale nie zdążyłam sprawdzić bo mnie cukierkowa forma przytłoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaB_9755
Używaliście leku o nazwie Lips? No bo szukałam opinii na temat tego preparatu i chciałam Was zapytać. Może możecie coś opowiedzieć mi o tym produkcie? Jest sens go kupować, znacie jakieś zamienniki? Tu przeczytałam trochę recencji o Lips: http://www.listalekow.pl/lips/ - uważacie, że to rzetelne informacje? Nie chciałabym się i wydać bezsensownie część swojej wypłaty, dlatego liczę na Wasze sugestie. Dzięki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MezoSkin
Ja używam produktów Amalian w gabinecie i jestem bardzo zadowolona, Klientki także. Amalian Balance do mezoterapii jest genialny, gęsty, ale plastyczny, idzie jak świeże bułeczki, Amalian Natural Lips fajnie podkreśla usta ale bez efektu napompowania, takie subtelne powiększenie, reszta produktów również dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie80
natural lips lepszy dla mnie. To nowsza linia, inna technologia. Lagodniej dziala, efekt jest naturalny a nie przerysowany. Podobnie jak z juvederm smile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo79
na stronie amalian.pl można się zgłosić na darmową konsultację estetyczną online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam ten preparat do delikatnego powiekszenia ust robiłam ostatnio tym preparatem Amalian Natural Lips i bardzo ładny naturalny efekt polecam salon załapałam sie na promocje wiosenną i zapłaciłam za usta 700zł polecam naprawde ładne usta teraz mam mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak dziewczyny Wasze doświdczenia z amalianem? Jestem po szkoleniu z tej marki i same pozytywne wrażenia, szkolenie przeprowadzała doświadczona lekarka i musze przyznać że napewno będe na tych produktach pracować...zwłaszcza seria SF bardzo podobna do Juvederm,a ten jak pewnie wiecie jest z czołówki wypełniaczy,ale cena dobija...za to Amalian cenę ma zdecydowanie niższą...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez byłam na szkoleniu marki Amalian, jednak jestem trochę sceptycznie nastawiona, bo nigdzie w internecie nie mogę znaleźć opinii na temat tych produktów. Czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa opinii o amalian. Koleżanka robiła bruzdy ostatnio i zadowolona, ale jest świeżo po zabiegu (około 2 tygondnie) więc jeszcze mało wiadomo. Podobno dobry produkt, mniej znany niż np. Stylage ale jakoś tak waham się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvija
Miałam robione usta teoysal kiss , które robiłam u innej pani doktor niż zazwyczaj ( myślałam , ze okaże sie jeszcze lepsza od mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×