Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JużPo

Karboksyterapia - terapia dwutlenkiem węgla CO2

Polecane posty

Gość Mamania
Ja miałam dwa razy i cellulit znikał jak śnieg w słońcu :) Nie spodziewałam się , że bedzie to aż tak skuteczne. Może też kwestia, że ktoś wiedział jak to robić. Jak dziewczyny chcecie ten zabieg to ja robiłam tutaj arkadia-opole.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem juz po 5 zabiegach karboksyterapi i nie widze zadnych efektow... czy ktos mial podobnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!mój problem...obwisłaskóra wewnątrz ud! zdecydowałam się na zabieg karboksyterapii w połączeniu z mezoterapia igłowa!jestem tydzień po pierwszym zabiegu i wydaje mi się że moje nogi stają się grubsze!czy to normalne?czy ktoś też tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi 77
Hejka Ja robiłam Karboksyterpie na rozstępy w Gliwicach w gabinecie Kosmetyka Estetyczna Prestige . Kosmetolog zaproponowała mi z 5- 6 serii powiem szczerze, że pierwsze efekty przyszły gdzieś już po 3 zabiegu,mniejsze- cieńsze rozstępy zeszły całkowicie. Zastanawiam się jeszcze nad karboksyterapią na skórę głowy ;) , macie dziewczyny jakieś doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polopka3
To jest jak dla mnie dobry i skuteczny zabieg, wykonywałam go w Akademii Kosmetologii Karoliny Martin w Sosnowcu i jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giffi
Karboksyterapia jest najlepsza, polecam każdej kobiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1969
jak karboksyterapia to najlepiej w Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie, oni są niesamowici!!! Robiłam tam i wreszcie pożegnałam się z celulitem, co prawda nie w 100% ale jest o WIELE WIELE lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portka1
Ja jestem bardzo zadowolona z efektów karboksyterapii. Akurat to urządzenie Carbocytherapy Dual MC2 jest najlepsze i bezbolesne są nim zabiegi. Efekty piorunujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilena0
Ja jestem bardzo zadowolona z karboksyterapii na blizny. Carboxytherapy Dual MC2 to najlepsze urządzenie, bezboleśnie pozbywa się niechcianych "rzeczy" na naszym ciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasania
Carboxytherapy Dual MC2 to najlepsze urządzenie poprzez swój dwutlenek węgla do karboksyterapii. Wiem że używają tego w Akademii Kosmetologii w Sosnowcu www.karolinamartin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzzly
Karboksyterapie najlepiej w Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie- mam nogi gładkie jak pupcia niemowlaka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karboksyterapia. To naprawdę pomaga na cellulit. Polecam Klinikę Odchudzania na Kabatach. Rewelacyjne miejsce. Byłam i sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja od siebie dorzucę klinikę Gentador Beauty (www.gentador.com) mój pierwszy kontakt z karbosyterapią był właśnie tam i jestem bardzo bardzo zadowolona ze wszystkiego, zaczynając od cennika, poprzez obsługę, a kończąc na zdumiewających efektach walki z celulitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tam pisał powyżej, że nie boli. Jestem po pierwszym zabiegu i bolało jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihonkaa
Byłam ostatnio na takim zabiegu, wspaniała sprawa. Może zależy od tego, czy ktoś kto to wykonuje jest doświadczony? Ja mam miłe odczucia względem tego i mogę polecić profesjonalny salon - http://massaya.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po 6 zabiegach na brzuch i boczki - zero efektow, bardzo źle się czułam po zabiegach, raz prawie zemdlałam, poza tym strasznie byłam otumaniona. zabiegi bolesne, wytrzymałam bo trwały krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karboksyterapia
Witam... Jestem po 2 zabiegach karbo... Narazie zero efektów... Przedemna jeszcze 4... Mam nadzieje że zadziała... A gdzie robiłam to nie napisze☺...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po siedmiu zabiegach karbo i 3 mezo terapiach i dużej różnicy niestety nie widzę a w pewnym momęcie wydawało mi się że wyglądam gorzej tak że cudów nie zdziała ta karboksyterapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat miałam zastosowaną karboksterapię na skórę głowy w kierunku wypadania włosów. Terapia jest naprawdę skuteczna, zahamowała wypadanie. Cieszę się, że trafiłam do karbokliniki, gdzie zastosowano u mnie te formę leczenia i do tego skuteczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaka
A nie lepiej najpierw spróbować jakiegoś balsamu antycellulitowego? Ja ostatnio używam od Arkany i jestem mega zadowolona. W sumie to koleżanka mi go poleciła, więc teraz ja polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia285
Powiem Wam, że ja miałam serię zabiegów takim małym urządzeniem (jak pistolet) nie znam nazwy, ale to w ogóle nie działało. Później dowiedziałam się, że to zależy od gazu, bo gaz musi być medyczny. Poszłam do innego gabinetu gdzie mieli urządzenie Medika - polskiej firmy i po kilku zabiegach nie mam już cellulitu! Oczywiście muszę się pilnować bo cellulit łatwo powstaje, ale jestem mega wdzięczna tym Paniom, które mi pomogły i wytłumaczyły różnicę między urządzeniami. Jednak kompetencja to podstawa. Polecam zabieg karboksyterapii, a szczególnie zabieg na tym urządzeniu Medika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma miała ten zabieg i nie wspomina go najlepiej. Wiadomo że wszystko zależy od kokretnego przypadku ale ona go odradza. Na cellulit lepiej wybrać sprawdzoną mezoterapię https://wellderm.pl lub coś w podobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto trafić do profesjonalnego gabinetu. Sam zabieg nie jest bezbolesny, ale naprawdę skuteczny. U mnie sprawdził się szczególnie na brzuchu po ciąży i rozstępach - żaden kosmetyk i masaże nigdy nie sprawiły, że byłam naprawdę zadowolona :) Ze swojej strony szczerze polecam gabinet w Gdańsku - Morenie, oto ich strona: http://metamorfozymorena.pl/ Zabiegi w połączeniu z ćwiczenia dają rewelacyjne efekty. Pozdrawiam Gosia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Interesuje mnie Karboksyterapia W przeciwwskazaniach wymieniono nowotwór: czy tu chodzi o osobę, która jest w trakcie choroby? Czy wyleczoną chorobę też się zalicza? Mam tu dokładnie na myśli torbiel skórzasta, która kilka lat temu została wycięta operacyjnie. Lekarz mówił,że był to łagodny guz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Witam wszystkie. Wczoraj poddałam się karboksyterapii bo kosmetolog bardzo mi zaleca.Zabieg trochę bolesny ze względu na ukłucia ale da się wytrzymać,najgorsze są okolice oczu.Wcześniej byłam informowana że będę miała opuchliznę i ze dwa dni muszę uzbroić się w cierpliwość bo nie będę wyglądała najlepiej i muszę przyznać że jestem trochę w szoku bo wyglądam,jak by mnie osy pogryzły tzn tylko oczy.Mam nadzieję,że do jutra mi przejdzie,bo jak nie to chyba zrezygnuję z tych zabiegów.Na razie planuję 6 a potem zobaczę,bo jak nie zobaczę żadnej różnicy to sobie daruję bo to dość drogie zabiegi.Bardzo jestem ciekawa waszych doświadczeń co do karboksyterapii i oczywiście efektów,piszcie babeczki i wymieniajmy się doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 7 zabiegów na twarzy, w tym oczy. Skóra strasznie mi się wynaciągała. Jest teraz taka zwiotczała i mam duże zmarszczki pod oczami. A wcześniej tego nie było, miałam tylko cienie pod oczami. Mam też wrażanie że przez te zabiegi, oczy bardziej mi puchną. Robią mi się obrzęki limfatyczne....tzn jakby coś tam zostało przepchane i limfa się zbiera. Nigdy tego wcześniej nie miałam :( Nikomu nie polecam karo :( Pieniądze wyrzucone w błoto i w dodatku stracona uroda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Hej Minęło kilka dni od karboksyterapii twarzy a moja skóra wokół oczu wróciła do normy,wydaje mi się nawet jaśniejsza ale to pewnie moja wyobraźnia.W przyszłym tygodniu idę znowu na zabieg i na razie nie rezygnuję bo muszę sprawdzić czy faktycznie jest taka skuteczna a co do naciągnięcia skóry to kosmetolog mówi,że nie ma takiej opcji aby ten zabieg naciągnął skórę raczej wręcz przeciwnie,skórę ujędrnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×