Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JużPo

Karboksyterapia - terapia dwutlenkiem węgla CO2

Polecane posty

Gość gość
Karbo jest ok. Cudów nie czyni, ale jestem zadowolona z efektu. Małe pieniadze, maly bol i male a raczej żadne slady po zabiegu. Oczy wygladaja na wypoczete. Zrobilam 6 zabiegow. Moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla moich Klientek jest super:) Widzą dobre efekty, które się pojawiają już po pierwszych zabiegach. Czasami łączymy to z mezoterapią, czasami podaję samą karboksyterapię. Najlepsze rezultaty są przy redukcji cellulitu i cieni pod oczami oraz przy rozstępach. Nieco mniejsze przy wypadaniu włosów, ale Klienci też są zadowoleni :) Pozdrawiam, Katarzyna, Your Beauty Salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam efekty tylko przez pierwszych kilka zabiegów, potem niestety nic nie drgnęło i sama nie wiem co mam o tym myśleć. Cellulit wyglądał już coraz lepiej, już się cieszyłam i nagle się wszystko zatrzymało. Nie rozumiem dlaczego tak:/ ktoś ma na to wytłumaczenie? Była aktywność i dieta.. A efekty były do 4 zabiegu, potem cisza.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz
W naszym salonie dziewczyny pracują na karbo i często u klientek widzą takie zachowanie jak opisuje Pani powyżej. Sam jestem ciekaw z czego to wynika, ale zaczęliśmy informować klientów, że tak się może wydarzyć. Jedynym plusem tego jest fakt, że po kolejnych dwóch, trzech zabiegach efekty pojawiają się na nowo:) Tak więc nie traćcie Panie wiary, karboksyterapia to naprawdę świetny zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy, którzy pisali, że karbo jest super zabiegiem, mają rację :D Dla mnie i moich znajomych, ktróym ten zabieg poleciłam, naprawdę jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Po pierwsze- szybko widać efekty, co jest największym plusem, po drugie- można często wykonywać i przez to szybciej są te efekty, po trzecie- nawet jak troche kosztuje to i tak warto, bo nie znam innej tak skutecznej metody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w połączeniu z SPM na przedramiona. 5 zabiegów i efekty mega :) warto! Robiłam w klinice Elite w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy gabinetów...żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robioną karboksyterapię osiem razy.Efekt był ale nie powalający.Owszem skóra mniej zmęczona,może trochę gładsza ale bez jakiegoś łał.Zastanawiam się czy jakbym robiła te zabiegi systematycznie to byłby lepszy efekt cz raczej w moim wieku (50) pomoże już tylko kwas i botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam ten zabieg; opowiem pokrótce- zdecydowałam się po konsultacji w gabinecie, gdzie polecono mi karbo jako super zabieg przedrenowujący worki pod oczami i usprawniającym produkcję kolagenu. Po kilku zabiegach efekt żaden, nawet nie drgnęło, za to kieszeń jest przedrenowana. Ostatnio zrobiłam takie podsumowanie- karbo należy zrobić min 6 razyx200zł a później co jakiś czas zabiegi przypominające, to już lepiej zrobić volumę max 1500zł i efekt murowany od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Mam pytanie ponieważ jestem po pierwszym zabiegu karboksyterapii i czytałam ze zabiegi trzeba wykonywać 2 razy w tygodniu ja mam co 3-4 tygodnie i jestem ciekawa czy muszę mieć 2 razy w tygodniu czy co miesiąc wystarczy?Szczerze już po pierwszym zabiegu widzę super efekty na pupie mam również na brzuch i uda.Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zapytać się specjalistki, bo to zależy od indywidualnych cech organizmu. Ja natknęłam się na artykuł http://wciemnosci.com.pl/karboxyterapia-w-krakowie/ i spróbowałam od poniedziałku. Trochę to bolesne, ciekawe jaki będzie efekt. Zastanawiam się, czy można to połączyć z sauną i w jakiej częstotliwości, no dopytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, też nie jestem zadowolona ze swojej sylwetki. :( Czy taki zabieg Karboksyterapii pomógłby mi wyszczuplić uda? Mam dosyć potężne nogi, do tego rozstępy i cellulit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystałam z karboksyterapii w klinice u dr Michajłowskiego w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona, zabieg skuteczny ale troszkę bolesny (ale da się wytrzymać) Tłuszczu mniej a też najwięcej miałam go w udach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w trójmiasta i właśnie stoję przed wyborem najlepszej kliniki.. piszesz, że jesteś zadowolona z kliniki dr Michajłowskiego.. gdzie ona się mieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ufolkaa90
auuuu karboksyterapia jednak trochę boli. Ja miałam sporo siniaczków po serii zabiegów :< byłam na około trzech i "przeniosłam" się na endermologię. Ten zabieg był wg mnie o wiele lepszy i przede wszystkim tłuszczu mniej i skóra zregenerowana = delikatniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 23
Nie mam nadwagi, dbam o dietę, trochę ćwiczę, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Stosowałam różne kremy antycellulitowe, rolki masujące- bez efektu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny. Polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Super efekty. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guenka
Gdzie najlepiej wykonać karboksyterapię w Poznaniu? Ktoś może polecić jakieś miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 123
Jestem w miarę szczupłą osobą, Zdrowo się odżywiam, trochę ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Sporo wydałam na kremy antycellulitowe, domowe masażery- i nic. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, efekty widać od razu. Polecam filmik: http://www.depilacja-torun.pl/zabiegi-kosmetyczne-torun-bydgoszcz-wloclawek/ Sprawdziłam, to działa. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DosiaSamosia
Ja już byłam na dwóch zabiegach na cellulit na udach i powiem Wam dziewczyny że rzeczywiście widać efekty :) Jestem bardzo zadowolona i na pewno umówię się na kolejne zamiast wydawać pieniądze na jakieś kremy czy balsamy które nic nie dają :) Ja chodzę do Kliniki Murano https://klinikamurano.com/oferta_karboksyterapia-cdt-evolution_237.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałam z zabiegu karboksyterapii ze względu na cellulit, który wpędzał w kompleksy. Po 10 zabiegach po moim cellulicie nie ma śladu i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że było warto wydać te pieniądze. Zabiegi karboksyterapii wykonywałam w Proclinic we Wrocławiu http://proclinic.pl/oferta/karboksyterapia-usuwanie-cellulitu/ tutaj macie kontakt. Kobietki nie martwcie się cellulitem naprawdę tym zabiegiem da rade go usunąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcjanna___
Wrocław??? Dla mnie to niestety za daleko. Jestem ze Słupska. Ale słyszałam, że w 3city jest fajna klinika dr Michajłowskiego - klinika Cosmetologica. Chyba udam się tam na zabiegi wyszczuplające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po kilku zabiegach karboksyterapii pod oczy. Rewelacja! Moje sińce pod oczami są praktycznie niewidoczne a skóra bardziej rozświetlona ! Polecam szerze ten zabieg osobom, które tak jak ja zmagają się z sińcami. W Częstochowie polecam zrobić zabieg w Laser Delux https://www.laserdelux.pl/czestochowa/karboksyterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olczi22
Ja wykupiłam sobie pakiet na karboksyterapię i dzięki temu sporo zaoszczędziałam a jestem mega zadowolona z efektów. Ostrzegam, że to uzależnia :D Sporo moich znajomych korzysta z tych zabiegów tym bardziej, że tak jak mówiłam w Damianie można sporo zaoszczędzić a druga sprawa, że zabiegi wykonują wykwalifikowani lekarze więc znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALA63
Super zabieg - ja serię tych zabiegów wykonałam w klinice Cosmetologica w Gdańsku - naprawdę dobre podejście do pacjenta, nowoczesne maszyny - wszystko tak jak trzeba :) ceny przystępne i zabiegi skuteczne ! 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wata 29
Dziewczyny wyszukałam ciekawą wyszukiwarkę gabinetów z depilacją laserową. Możecie wyszukiwać według miast. Nic trudnego. Trzeba tylko wpisać miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to wyszukać salon z oferujący zabiegi depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 30
Jest taka strona http://depilacja24.pl/ i porównują tam wszystkie rodzaje depilacji. można sobie poczytać jaka depilacja wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×