Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JużPo

Karboksyterapia - terapia dwutlenkiem węgla CO2

Polecane posty

Gość Lukas Service
Kilka osób wspominało o karboksyterapii Fenix oraz Dual MC2 - w rzeczywistości to są te same sprzęty. Jestem serwisantem i miałem okazję widzieć dwa urządzenia. To jest dokładnie ten sam sprzęt - ten sam producent i wszystkie podzespoły. Różnice nie występują. Z informacji które posiadam, różnice w nazwie wynikają wyłącznie z innej polityki marketingowej oraz odrębnych dystrybutorów. Carboxytherapy Dual MC2 posiada szerszy zasięg i jest modelem rozwijanym sprzedawanym w sieci dystrybucyjnej, dlatego posiada trochę niższą cenę, bardziej sprawny serwis z urządzeniem zastępczym na czas awarii oraz bardzo dobrą kadrę szkoleniową. Fenix jest kierowany głównie na rynek medyczny i sprzedawany jest wyłącznie przez jednego dystrybutora. Nie zmienia to faktu, że zarówno Fenix jak i Dual MC2 są wyjątkowo udanymi egzemplarzami opartymi na bardzo porządnych podzespołach. W mojej ocenie jest to najlepszy jakościowo sprzęt do karboksyterapii na rynku. Wyraźnie przekłada się to na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2015
Czytam o karboksyterapii i chyba zrobię sobie serię na brzuch i uda ,jestem szczupła ale widoczny cellulit i skora miękka.Narazie jestem po drugiej mezoterapii igłowej na uda i brzuch jeszcze o efektach nie mogę mowic bo nic nie widać Czy ktoś może mi powiedzieć jak często mozna robić karbo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chalinka
Ja korzystałam z tej metody i muszę przyznać, że moja twarz wygląda stanowczo lepiej. Zmarszczki, które tworzyły mi się w okolicy oczu są już praktycznie niewidoczne. Taka skuteczność mnie zaskoczyła, nie sądziłam, że efekty będą tak szybko dostrzegalne. Akurat ten zabieg wykonywałam w Sosnowcu w Akademii Kosmetologii Karoliny Martin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy piszę tu ktokolwiek opróćz reklamujących się salonów? Mam dla was wieści - nie pójdę do żadnego z wymienionych tu gabinetów. Dobry, profesjonalny gabintet nie musi się reklamować w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fishka32
Ja wykonywałam zabieg karboksyterapii i efekt dla mnie zadowalający, właśnie tego się spodziewałam. u Karoliny MArtin wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. stanowczo nie zgadzam się z ~Lukas Service. Jesteś serwisantem, więc nie masz porównania jeśli chodzi o odczucia przy zabiegach i rezultaty pozabiegowe, owszem sprzęt wygląda niemalże identycznie ale działanie różni się diametralnie. Tak się składa, że miałam do czynienia z dual mc2 i z fenixem, bo często wykonuję zabiegi na łuszczycę głowy. Nie będę się rozpisywać bo dużo by opowiadać natomiast wniosek jest jeden: dual mc2 to marna podróbka fenixa. Nie dość, że zabieg jest nieprzyjemny to jeszcze rezultatów brak po serii 8 zabiegów! Byłam niechętnie nastawiona by wypróbować fenix ale zdecydowałam się i kompletnie nie żałuję bo dzięki temu leczę łuszczycę. Po 6 zabiegach fenixem widzę rezultaty,duża poprawa stanu skóry głowy. Radzę uważać na tego typu podróbki jak dual mc2, pieniądze wywalone w błoto i duży niesmak do karboksyterapii, która notabene poprawnie przeprowadzona bardzo pomaga w leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina6907
Ostatnio wykonalam zabieg karboksyterapii, efekt mnie zaskoczyl. Skóra byla szarawa i wygladala niezdrowo,teraz wygladam z 5 lat mlodziej:) Moge polecic ten warszawski salon extravaganza, bo obsluga byla naprawe profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam ten zabieg ! poddalam sie serii zabiegow na cellulit , aparat nazywal sie Carbologic, podobno czesto lekarze na takich pracuja chociaz ja akurat mialam przeprowadzany zabieg przez kosmetyczke. Po 2 zabiegach widzialam ze cos sie zmienia po 5 bylam juz zadowolona ! Teraz mam co jakis czas podtrzymywanie efektow jednym zabiegiem, polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semila39
Ja również jestem zadowolona z efektów. Jestem po wielu różnych zabiegach na twarz ( w tym po osoczu) ale chyba po karboksyterapii widzę najlepsze efekty. Warto jest wybrać się na pewno na serię zabiegów. Ja widziałam efekty już po pierwszym zabiegu. Chodzę na to do kliniki we Wrocławiu na ulicy Widok. Na stronie jest informacja o zabiegu: http://proclinic.pl/oferta/karboksyterapia-usuwanie-cellulitu/ Mam suchą skórę oraz zmarszczki. Po zabiegu są zdecydowanie mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda,że Kafeteria służy reklamie salonów. Przeczytałam wszystko i wiem,że nic nie wiem.Same reklamy. Masakra i dziwi naiwność właścicieli salonów, którzy myślą,że jesteśmy takie głupie,żeby nabrać się na ich opowiastki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po karbo w salonie Extravaganza Wyspa Urody w stolicy. Brzuch i udka to moja zmora więc się skusiłam. Polecam serdecznie! Kilka zabiegów i naprawde widać róznicę. Skóra gładka, napieta, obwód mniejszy.. cud miód! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionek23
Karboksyterapia to jedna z najlepszych metod na blizny. Poddałam się takiemu zabiegowi w Sosnowcu. Z tego co pamiętam było to urządzenie Carbocytherapy Dual MC2- całkiem bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kilka zabiegów na twarz zabieg w moim odczuciu nie należy do najprzyjemniejszych ale bruzdy wyraźnie się spłyciły a skóra pod oczami zrobiła się grubsza więc nie mam już takich sińców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pohdanka
Zdecydowałam się właśnie na taki zabieg u Karoliny Martin i jestem bardzo zadowolona z efektów, moim zdaniem najlepsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofka
Moim zdaniem bardzo dobry wybór metody, ja się w Akademii Kosmetologii Karoliny Martin też temu poddałam i to bardzo bezpieczny zabieg, moim zdaniem najlepsza metoda jak ktoś chce usunąć cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czawka4
Wspaniałe efekty są za pomocą Carbocytherapy Dual MC2. W Sosnowcu taki robią. Wspaniałe efekty powtarzam. I bać się nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karboksyterapia nic nie daje, prosze zauważyć , ze wypowiedz każdej zadowolonej klientki zawiera reklamę gabinetu gdzie ja robiła. Nie ma zadnej wypowiedzi obiektywnej. Miałam pod oczy- zero efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek41
Najlepszy zabieg na cellulit. Ważne jest aby sprawdzić czy to aby na pewno dobre urządzenie. Obecnie na rynku dobry jest carboxytherapy dual mc2 z medycznym gazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thanka21
No ja jestem z tego zabiegu jak najbardziej zadowolona, jeden ze skuteczniejszych jaki miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłaś kilka zabiegów? Ja miałam chyba 6, zlecono mi wykonywanie raz w tygodniu i u mnie efekty są. Żeby były efekty zabieg trzeba powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkala
Ja planuje 10 zabiegow na cellulit. Już sie zapisalam. Pierwszy zabieg pod koniec kwietnia. Mam nadzieje ze bedzie sie oplacalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim to trzeba znalezc dobry salon i dobra kosmetyczke. salon- ktory pracuje na nowoczesnym sprzecie i dobrych produktach ;) tyle ze najczesciej w takich salonach ceny sa astronomiczne ;) mi udalo sie zlapac w atrakcyjnej cenie pakiet zabiegow na posladki, bo chcialam pozbyc sie strasznych rozstepow, ktore strasznie mnie szpecily, to byl moj ogromny kompleks ;/ robilam w coco-time ( wroclaw) i jestem po 4. zabiegu i jest juz duzo lepiej, bardzo mnie to cieszy, bo w koncu bez wstydu wyjde na plaze w te wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super efakty daje w połączeniu z mezoterapia. jestem po 4 zabiegu i jest fenomenalnie. stosuje zabiegi na twarz i moje skóra odżyła i jest bardziej ujędriona a bruzdy powoli znikają. W kielcach polecam Panią Kasie z salonu Monroe. super kosmetyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zosia
Miałam kilka zabiegów na cellulit i u mnie efekty już widać... jestem zadowolona, chociaż sam zabieg jednak trochę boli. Mimo to warto, bo jest dużo lepiej :) W Trójmieście / Gdyni polecam Panią doktor Wiolettę Barańską - Rybak, zabiegi robi w Poliklinice evi-MED ( www.evi-med.pl ). Swoją droga, jest to bardzo dobry specjalista dermatolog, jakby ktoś szukał dobrego dermatologa np: dla małego dziecka ..czy dla siebie, to ją polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dzis bylam na zabiegu ud i posladkow...byl to moj pierwszy raz... po jakim czasie mam oczekiwac efektow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkala
Ja mam juz za soba dwa zabiegi. Jeszcze 8. Sam zabieg troszke boli. Zwlaszcza pierwsze wklucia. Pozniej już jest lepiej. Mi powiedziano ze pierwsze zauwazalne efekty będą po 6 zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×