Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JużPo

Karboksyterapia - terapia dwutlenkiem węgla CO2

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam Karboksyrterapie w Warszawie na Targówku w Studiu Kosmetyki ul. Korzona 111. Akurat jest promocja na zabiegi. 150 zł twarz, oczy 80 zł, cienie pod oczami 50 zł. Zabiegi na ciało, na rozstępy, na tkankę tłuszczową, na łuszczycę, na łysienie itp. Tel 606727478.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulki
A jak to jest przy miesiaczce? Mozna stosowac karbo w te dni?. Jutro ide na 3 zabieg i dostalam wczoraj okres. Wogole te zabiegi sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam miesiaczke przy drugim zabiegu. W tym czasie bardziej czułam ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit karboksyterapia jest super! Miałam kiedyś całe uda pokryte, a teraz są dużo gładsze i już nie mam takich kompleksów. Miałam aż 8 zabiegów, może nie były zbyt komfortowe, przynajmniej dla mnie, ale efekt po wizycie w Team Beauty przeszedł moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuszko
miałam i mam robione okolice oczu , efekt jest naprawdę super , powieki jakby mniej opadały a oczodoły wybielały i mniej zmarszczek , w listopadzie zaczęłam serię a teraz raz w miesiącu dla przypomnienia , ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ten zabieg robiłam na wypadanie włosów, niestety musze powiedzieć, ze pieniadze wyrzucone, bo nie pomoglo. A zapewniano mnie na poczatku, ze zmniejszy sie wypadanie. Na ostatnich zabiegach gdy mowilam, ze nie ma poprawy to doradzano mi wykonać kolejny zabieg na osocze bogatopłytkowe, które jest drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Epi Centrum Laser Clinic. Robiłam tam zabieg karboksyterapii już ponad rok temu i jestem bardzo zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karboksyterapia jest skuteczna w połączeniu z osoczem i dzieki niej mozna zahamowac proces nadmiernego wypadania włosów , wzmocnienia i zageszczenia tym samym. Są mocniejsze.Na efekty trzeba cierpliwosci.Nie rozumiem tych komentarzy, ze pieniadze wyrzucone w błoto itp. Kazdy chce efektu po 1- 2 zabiegach. Nie da sie tak. Trzeba cierpliwosci i systematycznosci. Poza tym kazdy z nas jest inny i inaczej reaguje na rozne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Miałam 2 zabiegi carbo na okolice oczu powieki mi bardziej opadają siniaki nie zmniejszyły się nie idę więcej bo wyglądam gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie robcie karbo nastepstwa sa nieodwracalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinaaaa
Też korzystałam z karboksyterapii, tylko że w Vici Clinic na św. Sebastiana. Teraz jest tam 50% zniżki na pierwszy zabieg, obojętnie o którą część ciała chodzi. Sam zabieg wykonywany jest takim pistoletem i ma na celu redukcję tkanki tłuszczowej i poprawę ogólnej kondycji skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonaa76
Ja w tamtym roku poierwszy raz zrobiłam karboksyterapie na cellulit. Bardzo się bałam bo różne opinie czytałam na ten temat na forach, ale wcale nie bolało tak bardzo jak czasem opisuja. Po kilku zabiegach zaczełam widziec że skora faktycznie się poprawia. Najlepszy rezultat był chyba po miesiacu jak zakończyłam wszystkie zabiegi. Teraz robie tylko raz na czas taki przypominajacy. Zdecydowałam się jeszcze na zrobienie twarzy, bo miałam wiecznie zmeczony wygląd. Już po 4 zabiegu było naprawdę super, ale też zrobiłam cala serie i jestem najwiekszą fanką tego zabiegu i salonu Odrodzenie na ulicy Pomorskiej 6/3 w którym to zrobiłam. Świetne podejście do klienta, teraz wszystkie zabiegi tylko tam robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam też karboksyterapię na nogi w Odrodzeniu, i miałam jeszcze połaczone z fala akustyczną. Fajne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie karbo to świetne rozwiązanie. Miałam duży problem z cellulitem po ciąży i dopiero te zabiegi pomogły mi się z tym uporać. Nie należą do najprzyjemniejszych, ale jak ktoś jest zmotywowany to wszystko wytrzyma :) Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałam, że aparat aparatowi nie jest równy. Ja miałam zabieg wykonywany na nowym sprzęcie Julie i naprawdę nie mam co narzekać. Ważne, że seria dała efekty o jakie mi chodziło. Jeżeli któraś z Was się dalej zastanawia to radzę dobrze poczytać i popytać kilka osób, aby wybrać mądrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, jak niektórzy mogą pisac, że karboksykoterapia nie boli.. Dla mnie to było nie do wytrzymania! Zmusiłam się do wykonania całej serii, bo skusiły mnie efekty na zdjęciach, ale jakbym miała to powtórzyć, to nie wiem, czy bym dała radę.. Dlatego wielki szacun, dla tych, którzy uważają, że to nie boli- podziwiam Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Ja też miałam zabieg na Julie:) Jak dla mnie to bardzo fajny sprzęt :) a w jakim mieście miałaś zabieg robiony @Kajap1309? Mnie nic nie bolało, no może rozstępy trochę.. Ale nie są pociążowe, więc może dlatego nie bolały aż tak bardzo :) bo moja kuzynka była na pociążowych i mówiła, że tragedia, jeżeli chodzi o ból. A tak to ja wspominam to całkiem przyjemnie :)) Wykupiłam pakiet zabiegów mojej mamie bo ma cienie pod oczami a widziałam efekty na zdjęciach w gabinecie, więc na pewno będzie zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@sylwan912 ja miałam zabieg robiony we Wrocławiu, w Salonie Piu Day Spa. Jestem bardzo zadowolona, nie mogę złego słowa powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka032
Witam. Zaczęłam chodzić do Olwina w Gali w Lublinie z cellulitem i rozstępami. Pani mi poradziła na moje nogi i pośladki wykonywać równocześnie dermomasaż (http://olwin.pl/oferta/dermomasaz-podcisnieniowy/) i karboksyterapię (http://olwin.pl/oferta/karboksyterapia-2/). Muszę przyznać, że jestem przeszczęśliwa jak zobaczyłam pierwsze efekty :-) Miałam dopiero 3 zabiegi ale planuje zrobić całą serię 10 :-) Polecam wszystkim spróbować choć jeden zabieg i się przekonać. Trochę boli, ale cóż dla urody trzeba czasem trochę pocierpieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre wspomnienia po tym zabiegu, sam zabieg był bezbolesny i co najważniejsze nie było żadnych powikłań, gorąco polecam klinikę medycyny estetycznej w lodzi http://klinikarevital.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu się lekko zdenerwował i napisał mało przyjemny komentarz.. Ciekawe, czy sam założył worek na swoją głowę :) Dla mnie Salon medycyny estetycznej Estecare w Radomiu jest najlepszy, robię tam właśnie m.in. karbo i z efektów jestem zadowolona- cm w obwodzie spadają, więc warto przeczekać chwilę, bo tyle zajmuje zabieg:) Nawet, jak nie należy do najprzyjemniejszych, to i tak chodzę na niego z miłą chęcią :) I co najważniejsze, nie muszę zakładać worka na głowę, jak co niektórzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona654
U nas w okolicy ostatnio też widziałam taką ofertę w Instytucie Elf http://instytutelf.pl . Bardzo interesująca opcja, godna uwagi. Cena też bardzo przystępna , zwłaszcza w pakiecie. Czasem warto coś dla Siebie też zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a czy próbowałyście może zabiegu carbolift? słyszałam że przynosi świetne efekty w wygładzaniu twarzy oraz usuwania z niej wszelkich blizn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam poczytać na necie coś na temat karbo a wchodząc na każde forum, widzę ostatnie, same pozytywne, komentarze o carbolifcie. Przypadek? Nie sądzę.. Szkoda, że już nawet na forach nie można znaleźć rzetelnych informacji.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama była na carbolifcie. Nie zobaczyła ŻADNYCH efektów. Miała zrobioną serię 8 (chyba) zabiegów i niestety- pieniądze wyrzucone w błoto. Nawet kosmetyczka, która robiła zabieg, była bardzo zdziwiona i mówiła, że zdarzyło się to po raz pierwszy.. Więc może ktoś inny ma lepszy efekt, nie wiem. Wiem, co miała moja mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym karbolifcie nie byłam, ale na karboksyterapii tak i polecam. Mi pomogła na tak zwane bruzdy nosowe i przede wszystkim cellulit na udach i pupie. Efekty były widoczne już po pierwszym zabiegu, ale tak naprawdę po 2-3 było super. Moja siostra chce wybrać się na usuwanie blizn na brzuchu tym sposobem i szczerze polecam. Wybierzcie tylko sprawdzony gabinet, bo ręka fachowca ma tutaj znaczenie. Jeśli chodzi o ból, to jest to kwestia indywidualna i mnie na przykład ciało nie bardzo, a trochę bardziej odczułam ból na twarzy, no ale wiadomo każda z nas inaczej odczuwa. Co do gabinetu to w Gdańsku polecić mogę Metamorfozy Morena - super obsługa i standard. A może polecicie mi gdzieś depilację laserową w Trójmieście? bo też chcę się wybrać i szukam czegoś sprawdzonego na noga, pachy i bikini. Pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po pierwszym zabiegu karbo połączonego z icoone . Zabieg miałam robiony na najnowocześniejszym sprzęcie Julie z podwójnie podgrzewanym gazem . Jężeli ktoś twierdzi, że to nie boli to gratuluję . Icoon był już dość bolesy szczególnie w miejscach gdzie mam rozciągniętą skórę , ale karbo to już istny horror , łzy leciały mi ciurkiem . 6 strzałów w brzuch , po osiem na udo i 4 w posladki , .Jestem obolała jeszcze dzisiaj , ale wydaje mi się ,że już widzę minimalne efekty - mam spory cellulit . Mam wykupione po 10 zabiegów , zobaczymy czy dam radę przejść kolejne . JJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×