Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oddawanie moczu pochwą

Polecane posty

Gość gość
Jezuuuuuu....przetoka po zabiegu!!!! Czyli uszkodzenie skalpelem, źle zrośnięte i...stad problem. Nie po pettingu!!!! Ludzie... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie sikasz pochwa! I nie da sie palcem przeniesc cewki do pochwy! Jeśli cos Cię niepokoi, boli, masz uplawy, jak najbardziej mozesz pojsc do ginekologa, nawet dobrze ze ta pierwsza wizyta będzie z mama, u sprawdzonego lekarza. A ten Ci z pewnością wyjaśni czego nie rozumiesz. Ale nie daj się wystarszyc jakiemuś idiocie, który pisze o usuwaniu macicy" Nie wypowiadaj się jeśli się na tym nie znasz !!! Jako lekarz mówię ci że takie przypadki są dość częste. To prawdopodobnie przetoka , można wtedy oddawać mocz pochwą. Szybko do lekarza. To poważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynko, otworz choćby te Wasza Wikipedię, żeby po bardziej medyczne strony nie sięgać, skoro myślenie Cię boli i znajdz fotki czy rysunku poglądowe dotyczące budowy sromu. Zobacz jak blisko są cewka i pochwa. Jak sikasz to mozesz mieć wrażenie, ze ten centymter dalej strumień sie wydobywa, wiecej C***owiem, wargi sromowe mniejsze będziesz mieć mokre od moczu. Ale to nie znaczy, ze cewka w cudowny sposób przeniosla się do pochwy, a Ty nie krwawilas, nie zwijalas sie z bolu i nie doszli do zakazenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje za porady . a do jakiego lekarza iść ? od razu do ginekologa czy najpierw do jakiegoś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzinny niewiele pomoże, a do ginekologa w Twoim wieku to chyba musisz pojsc z mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do jakiedo lekarza iść? od razu do ginekologa czy najpierw do jakiegoś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mama do ginekologa. jestes niepelnoletnia, wiec jej obecnosc moze byc wymagana. niekoniecznie podczas badania, ale w przychodni raczej konieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okej to teraz jeszcze została rozmowa z mamą . oj ciekawe co to będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz, ze po basenie masz uplawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wiem co mamie powiedzieć . jak powiem jej prawde to zabije mnie i mojego chłopaka , musze najpierw wymyśleć coś innego a później powiem jej prawde , tylko co ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakies pomysly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do ginekologa iść do szpitala czy gdzieś indziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jesteś w ciąży i wyciekają ci wody płodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy pomysł, ze świrujesz ;) ubzduralas cos sobie i panikujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do swojej przychodni i zapisz sie na wizyte do ginekologa w ramach ubezpieczenia rodzicow, albo prywatnie to juz do kogo chcesz. do szpitala potrzebujesz skierowanie od rodzinnego, na pogotowie...nie ma takiej potrzeby, wyśmieją cię ... naprawdę panikujesz. ale jeśli zaczynasz zabawy w seks,w dodatku cos Cię niepokoi, jak najbardziej kontrolnie mozesz pojsc do ginekologa i o wszystko wypytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Tobie że musiałaś czytać te wszystkie idiotyczne komentarze Jeśli potwierdzisz u urologa, że masz przetokę pęcherzowo pochwową, to polecam do czytania (również tym, co myślą, że trzeba zwariować, żeby oddawać mocz pochwą) opis http://www.jestemchory.pl/chapter.via?id=324 Porady http://miesniakiusunieciemacicyiskierki.phorum.pl/viewtopic.php?f=13&t=129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze... Po prostu mialas wytrysk na pewno, a przy silnym podnieceniu moze sie zdarzyc ze duzo 'plynow' jeszcze leci z pochwy kilka dni. Ty glupia i reszta komentujacych tez glupia, nie idz do lekarzambo bedzie mial ubaw z ciebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Waldemar
Mam pytanie do pań, czy zdarzyło się wam kiedykolwiek by w czasie stosunku facet mógł będąc w środku oddać mocz w pochwie. Próbowałem wiele razy i nic z tego , jeżeli członek jest bardzo sztywny nie idzie oddać moczu , przynajmniej tak ja mam . Gdy stoi nie ma mowy by oddać mocz. Może jakaś pani spotkała się z takim przypadkiem że facet będąc w środku oddał mocz , czy potęguje to doznanie rozkoszy czy nie ma wpływu.Bardzo proszę o wpis takie panie co mają takie doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy rozwiązałaś swój problem? Co powiedział lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie zryte bańki może ona jest dziewicą i przebił jej błonę xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×