Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolineqq

Nietolerancja pokarmowa - początki bez glutenu i cytrusów

Polecane posty

Gość gość
Ja jakiś czas temu robiłam test na nietolerancję w Vimedzie i byłam bardzo zaskoczona bo wyszły mi rzeczy, które codziennie zjadałam :O nie było łatwo ich odrzucić ( kawka:((( ) ale stopniowo wdrażam je z powrotem do diety i czuję się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszullaa
Te wszystkie testy Food Detective i inne domowe kosztują prawie tyle samo co testy wykonywane w laboratorium. Jaki jest więc sens kupowania testów, na podstawie których i tak się nie dowiemy co konkretnie i na jaki czas mamy odstawić? W laboratorium badania są dokładniejsze, bardziej precyzyjne i wiadomo ile jest przeciwciał. Poza tym nie ma mowy o pomyłce. Dodam, że test domowy może w ogóle "nie wyjść" , jeśli coś źle zrobimy, albo krew jest za gęsta. Odpowiedzcie sobie sami, co warto wybrać, żeby dowiedzieć się czego nasz organizm nie toleruje i nie stracić niepotrzebnie pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaulaaa
Test nietolerancji pokarmowych jest świetnym narzędziem diagnostycznym! Wykonywałam test w Vimedzie ponieważ badanie to wyróżniało się spośród innych dostępnych na rynku. Po pierwsze badają cały układ białokrwinkowy a nie tylko przeciwciała klasy IgG, badane są jednocześnie wszystkie niepożądane, ukryte, opóźnione reakcje pokarmowe alergiczne i niealergiczne! Wiele na ten temat przeczytałam zanim zdecydowałam się na to badanie, ale mam pewność że wybrałam dobrze :)! Na początku ciężko było odstawić ulubione produkty, często to właśnie one wywołują największe reakcje :( Teraz, śmiało mogę powiedzieć że jestem zadowolona, widzę rezultaty a wydane pieniądze okazały się świetną inwestycją w siebie, w dobre samopoczucie i wyzbycie się większości problemów z którymi borykałam się od tak dawna. Pozdrawiam! PS. Dla zainteresowanych widziałam że mają promocję na ten test do końca listopada :) Postanowiłam zapisać córkę myślę ze będzie równie zadowolona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świtezianka

Doskonałe efekty leczenia wszelakich nietolerancji pokarmowych uzyskasz w Trea w Warszawie na ul. Wilczej. Wielu specjalistów pracuje w tym miejscu, którzy ci na pewno pomogą i zastosują odpowiednią terapię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellinna

Jedyny dobry test na nietolerancję to MRT. Z tego testu wyszło mi jakieś 15 nietolerancji. Po odstawieniu tych pokarmów od razu lepsze sampoczocie, zero zmęczenia i innych objawów- u mnie obajwem jest łupież. Zrobiłam też fooddetective - w nim wyszły tylko 2 pokarmy! Fooddetective to strata piniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jakiś czas temu dowiedziałam się, że ponoć jestem uczulona na gluten. Zaczęłam szukać w internecie informacji czy są jakieś metody, aby to skutecznie wyleczyć. I znalazłam sok Noni ze świeżych owoców, który naprawdę pomógł. Poczytajcie sobie na cieszsiezdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamdethloff

boże! jak przeczytałam dr dethloff to aż mi się łezka zakreciła! Wspaniała kobieta i fachowiec w tym co robi! Cała jej ekipa to coś pięknego!! A jej test dna -Igenesis to klasa światowa! Miałam przyjemność go przechodzić i duzo w mojej diecie pomogł na WIELKI plus! po 2 tygodniach zaleconego żywnia pojawiła się chęć do życia, energia od samego poranka! po prostu WOW. Dowiedziałam się, ze jestem typem niskobiałkowym i który dietetyk wam tyle o was powie! Zaden! Bo nie ma do tego sprzętu,a klinika Dethloff ma i to najlepszej klasy! Aż pachnie nowością!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna

Ja z kolei robiłam testy w Centrum Zdrowia Sana w Gdańsku-Żabiance, tu macie adres www.sana-zdrowie. I tez jestem zadowolona z usługi no i przede wszystkim z cen nie wziętych z kosmosu. Odkąd wiem co mi szkodziło to jestem jak nowy człowiek, czuję się lepiej, zniknęły problemy z żołądkiem, jestem mniej zmęczona i senna, lepiej się koncentruję, nawet skórę mam ładniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×