Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada.kudlata

Rozstanie po latach. Dzień...

Polecane posty

Gość MikaMaaaa
a ja tam uważam że chłopak- facet śmiechowy jest :p i go lubię czytać :p i co i co i co zabroni ktoś hehehe Łukasz nie przejmuj się mnie też tu wyzywali od idiotek, nie dojrzałych , i ble ble ble komuś nie pasuje niech nie czyta i po problemie... ja nie wiem że tu wszytko wszystkim nie pasuje... może problemy w życiu osobistym? a może problem ze sobą? no nie wiem czym to spowodowane:) nie wiem żeby krytykować kogoś nawet go nie znając do osoby wyżej!!! zwróć uwagę ile on już nie mieszka w polsce!!! nie dziwie mu się... ale widać ludzie są ograniczeni i nie widzą pewnych rzeczy bo nie chcą ich widzieć wolą skrytykować... aaaaaaaaaa ja dziś miałam ciężki dzień ... w pracy trochę nie poszło mi tak jak chciałam... ale mam nadzieje że jutro będzie o niebo lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Mika..... Prawda jest taka że na każdym topiku znajdzie się taki cymbał który zrobi wszystko by upodlić drugiego człowieka, zniszczyć temat i wprowadzić niefajną atmosferę... takie trole karmią się tym, więc najlepiej olać to i robić swoje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
Klopsik masz rację jak najbardziej natomiast już na tyle mnie znasz że czasami nie umiem się powstrzymać hehehe wkurza mnie coś takiego, nie wiem może dlatego że ja jestem inna.... nie oceniam, nie krytykuje i uważam że poczucie humoru w wypowiedziach -rozmowach jest jak najbardziej mile widziane.. a już na pewno w tych czasach.... Klopsik jak się czujesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Mika... Trochę teraz emocje opadły z całego dnia... Powiem Ci że było bardzo ciężko....:( Bałam się tego spotkania z Tatą... że będzie źle wyglądać, że siny, że zimny, .....a tymczasem wyglądał tak naturalnie,,,, jakby spał..... cieszę się że mamy to już za sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Każdy myślał że na cmentarzu są dwa pogrzeby, tyle narodu się zeszło....został bardzo pięknie pożegnany.... Teraz jest mu dobrze, już nic go nie boli, nie cierpi..... a kiedyś przecież i tak się spotkamy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
Wiem jakie to ciężkie wiem .... wiesz co jak kogoś kochamy to inaczej patrzymy na tą osobę po śmierci.. każdy się z nas spotka z osobą którą straciliśmy.... ale już nie wspominajmy- powiem tak Ty miałaś dziś pogrzeb taty- mój kolega z netu również miał pogrzeb taty- a ja rocznice brata i msze... co za dzień.... więc tutaj chociaż porozmawiajmy o czymś innym .... ahh jutro środa a potem już z górki do piątku do 16 hehehehe weekend- lenistwo, spanie do południa- wiecie co zawsze wieczorem dzwoni do mnie mój kolega netowy i tak do 1 w nocy sobie rozmawiamy, kurde rano wstaje o 6.15 i czuje się strasznie!!! także ta sobota i niedziela jest wybawieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mika zacznijmy od tego, ze to Ty zaczelas pierwsza krytykę i wyzwiska wobec osob,ktore wypowiadaly zdanie na Twój temat, ze ten związek na peweno się rozpadnie, ze Twój były Cie nie kocha, ze to jest bez sensu, mogly się kulturalnie wypowiadać? mogly! Ty zaczelas się jak amle neidojrzale dziecko, bronic atakować....smieszne to było, może z tego powodu masz etykietke osoby niedojrzalej i niezrownowazonej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
hehehehe gość powyżej aż szkoda mi słów:) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj zdalem testy wstepne na moj kurs, byla geografia, mat, j. Fr no i kod drogowy-18/20:) uznalem to jako dzien 1:) .....a teraz postaram sie bez bledow - tak chodzilem do szkoly, w 99 skonczylem t. urzaden i maszyn technicznych ( duzo mat bylo i obliczen) potem bylo. W. P. ( i nie tylko) nie wiem czy wiesz co to znaczy bo podobno juz nie obowiazkowe i wcale nie uwazam sie za burakatylko dla tego ze twoje p/ i/e/r/d/o/l/o/n/e u jest takie à nie takie o ! W porownaniu do ciebie one zrozumialy to co pisalem,a sadzac po kulturze twojego pisania to do mojego poziomu intel duzo ci jeszcze brakuje. Pozdrawiam mimo wszystko :) Ada, Mika( ,,ostra" babka z Ciebie:) ) Klopsik jestescie super! Sciskam mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
Łukasz aaa wcale że nie ostra... tylko jakoś razi mnie po oczach krytyka która jest bez podstawna ......... ciesze się że masz wstępnie zaliczony kurs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Łukasz.... Może na wstępie , Dobry wieczór :) Po 1) Brawooooooo, jestem z Ciebie dumna !!! resztę testów , egzaminów i co tam jeszcze zaliczysz bez problemu- zobaczysz:) Po 2)Cieszę się że wróciłeś... serio, serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
aaa, zapomniałabym o 3) :D Mam nadzieję że dzisiaj pogadamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiem jak masz na imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
A czy to takie ważne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wrocilem tylko chcialem napisac to czego nie napisalem wczoraj,bo nie dawalo mi to spokoju.Polska i Francja to dwa rozne swiaty i kultury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Czyli co, już się ze mną nie zadajesz bo jestem z Polski? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o to chodzi,napisalem ci wczoraj w smsie ze bylas najmilsza mi osoba,nie pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Oczywiście że pamiętam co mi napisałeś.... tylko dziwi mnie że przez (nawet nie wiem kogo) , nagle sobie uciekasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
....pokazując tym samym, że masz gdzieś te osoby dla których zacząłeś tu wchodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Rób jak uważasz.... Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie ! Nie znasz mnie !!! Szanuje tych ktorzy szanoja innych. A jak robie bledy to mam n'a to w/y/j/e/b/a/n/e :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie nie myle to bylas chyba dzisiaj w pracy, jak minal dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wracaj tu:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo foch:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz problem z tel:) no wracaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
No jestem.... nie byłam dziś w pracy...jutro idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
I nie mam focha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu int szwankuje,za duzo inteligencji chyba siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co?masz minute:):)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
A dzień zleciał strasznie szybko. Na dzisiaj wzięłyśmy z mamą wolne (bo pracujemy razem w jednej firmie) ... załatwiałyśmy sprawy urzędowe.... głównie rentę rodzinną na 2 najmłodszego rodzeństwa.. Później pojechaliśmy wszyscy do mojej babci, ponieważ dziadek obchodził urodziny...i po dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×