Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam miejscówki :)

szukam bazy noclegowej w Zakopanym. Tanie wygodne miejsce :)

Polecane posty

Gość szukam miejscówki :)

Szukam jakiegoś fajnego miejsca noclegowego w Zakopcu. Polecicie coś? Urlop w górach sobie zaplanowałem i chciałbym się zatrzymać w sprawdzonym miejscu :) Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakopane jest pełne fajnych miejsc noclegowych. Zimą byłem u p. Karpiela na ul. Witkiewicza 9. Jest ok. Inny sprawdzony przeze mnie adres to dom willa Rawa na ul. Droga na Wierch ( to na początku ul. Kościeliskiej). Jedno i drugie miejsce warte polecenia. Mają swoje strony internetowe, więc można sobie obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to Ci polecam wynająć pokój "U Lisa" Ma fajne pokoje do wyboru i w przyzwoitej cenie. Wszystko możesz sobie zobaczyć na jego stronce. Ja wybrałem pokój dla par, fjanie urządzony i wygodny. Wyposażenie bardzo bogate. Było tam też czysto. Mogłem liczyć na miejsce parkingowe no i widok z okna był przepiękny. No ale sam wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasieńka Nówka
Pokoje u Lisa to na Drodze do Daniela?? Byłam dwa razy w Zakopanem i zdaje mi się, że kojarzę. Szukam teraz zakwaterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kształtują się tam ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
willa łodzia ul. witkiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylem w zeszłym roku we wrześniu i płaciłem 35zł za dobe za pokój z łazienką, warunki zupełnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek 120
Jak na zimę to tylko u Lisa, Bardzo dogodna lokalizacja i zaraz na miejscu możesz wypożyczyć narty. Poza tym jak na góry to ceny noclegów są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka Fanka
Mamy pod koniec grudnia jechać ze znajomymi właśnie na noclegi U Lisa... Jestem ciekawa jak to będzie... Po galerii fajnie, ale jak klimat itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×