Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

dokladnie lepiej ignorowac.. ale widze ze komus mocno zal d*pe sciska ze sledzi wszystkie temty gdzie sie udzielam i zawsze musi dodac cos od siebie... jak jakis przesladowca... chyba "gosc" powinien sie wybrac do jakiego specjalisty.... bo normalne to nie jest sledzic kogos zycie kogo sie nie zna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki a swoich partnerów zabieracie na usg?? mój chce koniecznie jechać. to moja pierwsza ciąża i nie wiem, ale chyba go wpuszczą ze mną co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agan123 - ja też nie wiem czy męża wpuszczą, bo to moje pierwsze USG u lekarza i pierwsza ciąża, ale idziemy razem. Mam nadzieję że lekarka go nie wyprosi co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loo znowu jacys wszechwiedzacy goscie.. chyba serio nie maja swojego zycia ze wiedza co kto i kiedy pisal... Jasne, że trzeba ignorować. A co do Creamyful to własnie brawo, że nie zmieniła nicka, wlasnie tak powinno być, że każdy ma jeden i zawsze używa tego samego. A nie jak niekotrzy goscie, na kazdym temacie inny nick i inna tożsamość... :) annnnnnaa123- nas kiedys zatrzymali bez przeglądu , to zabrali dowód i dali taki kwitek który umożliwiał jeżdzenie przez tydzien jeszcze i przez ten czas trzeba bylo zrobic przeglad i potem poprostu odebrac dowod z urzedu miasta :) Mandatu nie bylo, ale chyba jakby policjant sie uparl to moglby dac :) Zreszta gożej by chyba było jakbyscie jechali bez oc..za to podobno jest duzy mandat-ale nie jestem pewna :) Co do samopoczucia to u mnie nawet nawet, mdłości prawie minęły (czasem tylko troche muli), spiąca i zmeczona to jestem caly dzien, ale jak sie nie poloze to tez przezyje, no i czasem boli mnie brzuch- ale moj ginekolog mowil ze nic sie nie dziele i wyglada ze dlatego ze wszytsko rosnie :) A Was boli brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Myślę, że na usg przez brzuch to bez problemu ale ja mialam to "przezc*pkowe" to nie sądzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
dziewczyny jesli chodzi o dolegliwości to u mnie jest lepiej. Czasem zdarzy mi sie zwymiotowac. najgorzej czuje sie wczesnym rankiem i wieczorem. Szczególnie wieczorami mam mega zgage. Oprócz tego czesto robi mi sie słabo i czuje silne zmęczenie, ale co tam, wazne zeby maluszek sie dobrze rozwijał. --- Ja tez niepojmuje po co ktos mąci nam na forum. Co to ma za znaczenie co ktos pisał na innych wątkach? Mamy tu fajną atmosfere. Pozatym człowiek sie zmienia. Raz ma takie zdanie na dany temat a za jakis czas moze miec inne. --- Mufinka ja czuje w brzuchy takie kłucia i ciągnięcia po bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam w Pl dwa razy na USG dopochwowym u dwoch innych lekarzy i oboje wpuscili mnie z partnerem...Byl obecny nawet przy badaniu.Nie bylo problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeden i ten sam nick od 2 lat... :) az strach teraz cokolwiek gdziekolwiek pisac bo jak widac jakis psyhopata mnie podczytuje :P hahahah nic tylko olac chyba jak byscie mnie mialy dosc jak "gosc" twierdzi to byscie mi to poprostu powiedzialy :) lub jesli bym sie rzekomo "przechwalala" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Jesli chodzi o usg przez pochwe to w moim przypadku nie było żadnego problemu bo niby czemu miałby byc? Lekarz sam zapytał czy zawołac męża do gabinetu. Skoro dwoje ludzi wchodzi razem na usg zeby zobaczyc swoje dziecko to znaczy ze akceptuja tą sytuacje i lekarz nie ma prawa nikogo wypraszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agan i jasienka normalnie wpuszcza partnera :) ja raz bylam nawet z mama na usg :) raz lekarz sam po badaniu ginekologicznym a przed rozpoczeciem usg zapytal czy chcialabym zeby poprosil "meza" zeby zobaczyl tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agan i jasienka normalnie wpuszcza partnera :) ja raz bylam nawet z mama na usg :) raz lekarz sam po badaniu ginekologicznym a przed rozpoczeciem usg zapytal czy chcialabym zeby poprosil "meza" zeby zobaczyl tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze bo mój już dzień wolny w pacy wziął, bardziej przeżywa niż ja.. smarujecie sie już namietnie jakimiś balsamami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Ja to nawet nie pytałam o to. Wizytę mam 03 września to już będzie pewnie przez brzuch. I będę w domu wypoczywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Położna Angelika
Drogie mamy jeżeli macie ochotę wypełnić ankietę odnośnie autonomii kobiet ciężarnych i rodzących a urodziłyście dzidziusia w latach 2011-2013 proszę kliknąć w poniższy link. Chcę zbadać czy kobiety są świadome swoich praw i jak przestrzegane są te prawa w stosunku do kobiet ciężarnych i rodzących! Gorąco zachęca!! :) http://moje-ankiety.pl/respond-51280.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Tzn wezmę l-4. W tym sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja byłam u gin w poniedziałek i też chciała mi dać L4 bo strasznie wymęczona przez te wymioty jestem, ale jakos mi tak głupio. bo dopiero co byłam 2 tyg.;/;/ w sumie w pracy ciężko nie jest;) cały dzień na kafe;D oby mi tej stronki nie zablokowali;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
ech strasznie jestem przejęta tym usg. Juz sie doczekac nie moge, niestety umówiona jestem dopiero wieczorem. Mam stracha. Nie moge sobie miejsca znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super dziewczyny, bo ja specjalnie na wieczór USG umówiłam żeby mąż zdążył z pracy wrócić - on bardzo chce iść :) To 9 tc więc na 100% będzie dopochwowo, ale mnie to nie przeszkadza więc w sumie lekarce nie powinno być nic do tego. Co do balsamów to ja ogólnie nie lubię się smarowac kremami a oliwkami to już mnie wzdryga na samą myśl. Narazie mój brzuszek tylko wieczorami wygląda jakbym sie objadła więc ja ze smarowaniem poczekam do 13tc - no chyba że wcześniej mi brzuchol urośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to chyba na 1 usg wykrywają jakieś tam wady co?? coś czytałam... ale na pewno będzie dobrze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnaa123 nie martw się na zapas, będzie dobrze :) ja w poniedziałek idę na prenatalne i stara, się na razie nie myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Ja w pracy też jakoś ciężko nie mam ale rano nie mogę się zwlec z wyra. Potem nie mogę dojść do siebie, brak koncentracji i czuję się jakbym 2 godziny spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też nie lubię się mazać;/ kurcze jak się nie będę tym tak przejmować to może nie będzie tak tych rozstępów dziwne,że usg w 9 tyg. mi gin. powiedziała,że nie ma opcji tak szybko i,że najlepiej robić 12/13 tydz. także mam dopiero 06.09.. jeszcze tyle czasu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasienka ja w 10 a w tamtej ciazy w 12 mialam dopochwowo wiec w 9 raczej tez bedziesz miec :) a w 15 juz przez brzuch mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda/ u mnie najgorzej jak przyjdzie ktoś brzydko pachnący.. wtedy muszę uciekać.. a reszta ma smiech ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Ja miałam ostatnie usg tydzien temu i dzidzius pieknie machał rączkami i kopał :) Ale to było takie zwykłe usg. A dzisiaj jade do kliniki na usg genetyczne na jakims wypasionym sprzęcie i bedzie je robił specjalista od takiego usg. Mi mój gin powiedział ze mimo ze ma niezły sprzęt to w swoim gabinecie mi takiego usg nie zrobi bo to musi byc jakis specjalny sprzęt. Mówił ze czesto trafiały do niego pacjentki nastraszone ze jest cos nie tak a jak miały badanie na innym sprzecie to juz było wszystko ok, tylko po co te nerwy. Moja koleżanka robiła usg i lekarz stwierdził ze jest bardzo duze prawdopodobieństwo zespołu downa. dziewczyna przepłakała 3 dni, poszukała dobrego specjalisty i na innym sprzęcie okazało sie ze jest wszystko ok. teraz jej córeczka ma 6 miesięcy i jest zdrowa. Ale co ona biedna przezyła za stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creamyful - spoko, już nie mam złudzeń że będzie dopochwowo - najwazniejsze żeby zobaczyć Dzidzię i żeby z nią było ok Następne conajmniej w 14tc, bo wcześniej nas nie ma w domu, więc może już będzie przez brzuch - okaże się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×