Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia wróży ;-)

Powróżę.

Polecane posty

Faktycznie nie napisałam , to bylo do Ciebie Aniu ;) Tez mam takie odczucie ,ona cos ukrywa i dopiero to wyjdzie na jaw do 3 miesięcy.Odezwie sie do Ciebie, macie mile wspomnienia bo byly pokazane dobre uczucia, sentyment ale wg mnie ona nie jest szczerą osobą i raczej nie warto w to brnąć bo mogą byc problemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze o wrozbe, jesli mozna
Dziekuje. Tez mam takie odczucia. Odkad miedzy mna a nia zaczelo sie psuc, nagle nasze wspolne kolezanki sie ode mnie odsunely i przestaly odzywac. Cos jest nie tak, ale nie do konca wiem co. Coz, pewnie sie za niedlugo dowiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angelika 27.03.1993 co z moim zyciem uczuciowym??? z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o wróżbę Gosia22.05.86 ogólnie i sparwy uczuciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu a co z moim pytaniem? Wpisalam sie kilka stron wczesniej? Agnieszka 7 wrzesien 1983, ogolnie kiedy spotkam milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
Do Kasia wróży :) "Marto (8.4.88): W finansach nie widzę zmian. Czy masz jasne włosy i dziecko? Jesteś pod wpływem jakiejś kobiety, lub chłopaka który cierpi po kobiecie (mogla to byc matka/dziewczyna ,ktokolwiek), nie jestes z tego zadowolona, widać jakies klopoty." Xxx naturalne włosy mam blond ale taki szarawy.obecnie mam farbowane brązowe.dziecka nie mam,ale bardzo chce mieć ;)czy pod wpływem to nie wiem ale fakt,że z pewnej sytuacji nie jestem zadowolona...a raczej z dwóch sytuacji... a kłopotów to mi nie brakuje niestety...Ciągle nowe problemy... szkoda,że nie napisałaś o sytuacji sercowej co tam widzisz...bo chyba też byłam bardzo ciekawa... ale miło mi,że o mnie nie zapomniałaś :)Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiu :P przypomne ci siebie sprawdz mi teraz moje polaczenie z Natalia 05.06.1995 ale nie uczucie ;) raczej odwrotnie :P czy ona kiedys pozaluje ze zostala ze swoim chloptasiem zamiast ze mna? a jesli tak to czy bedzie to tylko chwila zwatpienia czy glebszy kryzys ze jednak lepiej bylo by ze mna ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wykorzystuj jej tka perfidnie c**juuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o takie glupoty pytasz jakbys byl co najmniej uposledzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzisz ilu chetnych jest co sam nie jestes tu idz se do platnej wrozki to dostanuiesz odpowiedz na wszystko co chcesz a teraz w*********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy komuś z was Kasia odpisała na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wróżki są sługami demona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazne ze potrafi doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę dajcie sobie spokój z tymi demonami, każdy ma wolną wolę i nie musi sugerować się wróżbami. Traktujcie to jako ciekawostkę,a nie wyrocznię. Mam chwilę, ktoś chętny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka:*
Hej Kasiu!:* przepraszam ale rano zasnelam heh:) nom myslalam caly dzien dzis o tym wszystkim..i narazie jeszcze poczekam bo skoro mowisz ze on nie kocha tamtej to moze jednak cos by miedzy nami bylo:) tylko ciekawi mnie kiedy sie odezwie do mnie.. A niedawno jego kolega zaprosil mnie do znajomych na fb, a jestesmy pokloceni..bo w duzej mierze on tez przyczynil sie do zepsucia mojego zwiazku..bo zarywal do mnie..i niewiem jakie moze miec intencje.. Czy robi to dla mojego bylego bo chca mnie sprawdzic czy co:) bo oni teraz podobno w dobrych stosunkach sa..a wczesniej byli skłóceni.. Data urodzenia tego chlopaka to 08.12.1993:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisałam na mailu większości, byc moze do Ciebie nie dotarłam skoro pytasz. Nie sposób odczytać tyle wiadomości, bo poza tym forum mam też prywatne zycie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ur.15.11.1989 Łukasz ur.30.09.1988 mam pytanie co nas czeka w przyszlosci? i czy widac w kartach czy bedzie drugi dzidzius ? i kiedy ?bo jedno dziecko juz mamy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo hej :( w porządku :) w sumie to nie dziwie się, ja też mało co nie przysnęłam :D myslałam ze cos gorszego dlatego taka cisza:P Zaraz Sprawdze :( po nitce do klebka i bedziemy wiedzialy wiecej niz jemu sie wydaje;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja mam z tymi smutasami :D tam gdzie smutasy to maja byc usmieszki :) To najpierw Jola, potem Damian ii Monika :) I mysle ze na was juz zakoncze bo nie mam duzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka:*
Hehe:* nie no staram sie byc silna i glupot nie robic hehe:) no dokladnie bo on zawsze taki malo Wylewny i sama tego czlowieka nie umiem rozszyfrowac..:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu :) Nie chcę robić żadnych zludnych nadziei, ale karty mówia same za siebie :) zrobiłam rozkład na konkretne pytanie.W chwili obecnej widać jakieś kłopoty u Ciebie.Poprawi sie sytuacja materialna, widać miłość , jest karta 10kier i partner - Twoj byly. Mam takie przeczucie ze do roku sie zejdziecie. A co do kolegi to nie sądzę żeby on był w to zamieszany. jeśli masz jeszcze jakies pytanie to zapytaj teraz ;) podobno kart za czesto stawiac nie mozna w jednej sprawie bo się odwracają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka:*
O jej!:) serio wyszedl ci moj byly?? Jestem pod wrazeniem.. Nie jestesmy razem rok.. Czyli jeszcze rok czasu tak?:) prawie zdaze pozalatwiac sprawy i wyzdrowiec..:) moze sprawdz jeszcze ogolnie:):* dziekuje:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ja moge sie przypomniec? :):) to, ze nie pisze nie oznacza, ze nie sledze i nie czytam.... 29.06.13 [zgłoś do usunięcia] gość Anna 02.05.1974 finanse . moze nowa praca? oczko.gif pozdrawiam " :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna przyszła panna młoda
Kochana bardzo proszę o wróżbę pisałam wcześniej ale się powtórzę 12.01.1982 20 lipca tego roku biorę ślub z ukochanym. Strasznie się denerwuje. Czy wszystko się uda? Jak będzie nam się w małżeństwie układać? Jakim mężem będzie ukochany?? Plagam o odpowiedź!! Kochana bardzo proszę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×