Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiasteczkowska

dr. Sankowski

Polecane posty

Gość gość
Ja byłam operowana przez Dr Sankowskiego w sierpniu tego roku i jestem w pełni zadowolona z zabiegu. Co z tego, że jest starsza osobą? nie rozumiem, skoro czuje się na siłach to dlaczego miałby przestać operować. Naprawdę skończcie wymyślać te głupoty, bo to wygląda tak jakbyście nie mieli się czego przyczepić i szukacie na siłę powodów. Poza tym jak się nie podoba to proszę iść do innej kliniki, a nie wypisywać stos bzdur... aż ciśnienie się podnosi czytając niektóre komentarze! Przestańcie krytykować doktora i jego pacjentów, którzy są zadowoleni bo to zaczyna się robić podejrzane, i naprawdę wskazuje albo na konkurencje albo na osobę zazdrosną o sukcesy kliniki, która od lat prosperuje i ma się dobrze. Zadowoleni pacjenci, żegnają również tych niezadowolonych z nosa ! przestańcie się powtarzać, bo tych waszych żali to się już nawet czytać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Której kliniki? bo w ostatnich czasach dość często zmieniał miejsce pobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli chodzi o odruchy wymiotne to każdy NORMALNY człowiek na tym forum ma po dziurki w nosie niezadowolonej/ niezadowolonego z nosa .. ile można .. i na każdym forum ten sam banał... skończ człowieku się powtarzać bo zepsutym nosem Doktorowi nie zaszkodzisz.. musisz się bardziej postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to której kliniki? przecież ma tylko jedną, więc nie rozumiem pytania. Biust operowałam na Alejach Jerozolimskich, a plastykę brzucha wykonałam na Zgrupowania Żmii Proszę sobie sprawdzić dokładny adres na stronie internetowej. czy to, że zmienił miejsce prowadzenia działalności ma jakiś wpływ na jakość usługi? Pytam bo wyczuwam dziwny podtekst w tym pytaniu. Z obu zabiegów jestem zadowolona na porównywalnym poziomie i polecam z czystym sumieniem Dr Sankowskiego i jego klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja widzę, że ktoś ma tu wielki żal i próbuje się zemścić na forum... to nic nie da, strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacja u doktora Sankowskiego wyleczyła mnie z kompleksów. Polecam wszystkim, którzy mają dość łez. warto odmienić swoje życie i być szczęśliwym. W klinice uzyskałam pomoc, wsparcie i fachową opiekę. Dbają tam o pacjenta tak jak należy, rezultaty przerosły moje oczekiwania. Polecam raz jeszcze. Nie wierzcie w to co piszą, ja przekonałam się na własnej skórze, że warto jest ufać swojej własnej intuicji i dzięki temu dziś wyglądam pięknie i jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę krótko i konkretnie jeśli chcecie cokolwiek robić żeby poprawić swój wygląd to tylko i wyłącznie w KLINICE dr SANSANKOWSKIEGO. A osoba która pisze te wszystkie brednie niech zajmie się czymś konkretnym a nie obrabianiem d**y KLINICE która jest jedną z najlepszych w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze prawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kilka dni mam Lifting i wiecie dlaczego wybrałam Klinike i właśnie dr Sankowskiego??? ponieważ czytając te wszystkie sztuczne opinie osoby która ewidentnie robi wszystko żeby dokuczyć doktorowi nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia.Doktor jest bardzo dobrym i doświadczonym chirurgiem wiec z tąd mój wybór.dodam jeszcze że operował moją przyjaciółkę rok temu efekt wyśmienity.Pozdrawiam osobę która jest zakompleksiona i wylewa te pomyje na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co na to wszystko syn Sankowskiego jako jego były wspólnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zażenowana 1
a co ma piernik do wiatraka? aż tak poinformowana jako pacjentka nie jestem... heh i w tym momencie ewidentnie widać, że te wszystkie negatywy pisane są przez osobę, która wcale pacjentem Dr Sankowskiego nie jest, ani nie była. widać nie tak trudno jest się zdemaskować mając myślenie ogarniczone do tworzenia coraz to nowych prowokacji przeciwko Doktorowi. WSTYD !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha faktycznie mozna sie tu uśmiać czytając te niektóre jakże błyskotliwe, złote myśli... "Co na to syn"Hmm..Moze idź Do jakiejś dobrej wróżki po ta odpowiedz bo nie sadze zeby "zwykły" pacjent posiadał takie info. Osobiście to nawet nie wiedziałem ze dr S. miał wspólnika. No ale skąd mogłem wiedziec skoro tylko sie tam operowalem.. Zreszta Jak większość zgromadzonych na tym forum z wyjątkiem jednej chytrej lisicy która tu brudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zgadza sie.. Od pewnego momentu tych "ciekawych" negatywnych jakby wiecej.. przypadek? Nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę pamiętać, że wyjątek nie stanowi reguły. Czasem natury nie da sie oszukać, a jeśli pacjent jest niezadowolony z zabiegu to niech załatwi ta sprawę w gabinecie, a nie wylewa wiadro pomyj na doktora. Kompletny brak logicznego myślenia. Ja jako była pacjentka polecam klinikę i nie spotkałam sie w niej z jakimkolwiek zaniedbaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy osoba która ma nos jak "świnia" mogłaby udostępnić zdjecie? Samego nosa, jestem bardzo ciekawa czy faktycznie jest tak tragicznie, bo aż dziwne zeby lekarz z taka renoma i doświadczeniem mogl tak oszpecić pacjentkę. Bardzo prosze pokazać a wtedy napewno wszyscy uwierzą bo Jak narazie to mało wiarygodne sądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba która ma nos jak świnia musi wyglądać jak świnia ha ha ha i tu już nic i nikt nie pomoże.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co w tym zabawnego ? Po prostu chciałabym zobaczyć efekt nieudanego zabiegu z kliniki doktora Sankowskiego. Zreszta mysle ze nie tylko ja. Wtedy juz nikt napewno nie zarzuci nieszczerosci Pacjentom obrażającym doktora. Z drugiej strony nawet jesli zostanie nam w końcu przedstawione to zdjecie w co szczerze jednak watpię to i tak nie uważam zeby forum było odpowiednim miejscem do załatwiania tego typu spraw. Od tego jest gabinet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tvn (Miasto kobiet)była osoba ,która miała nieudany zabieg powiększania piersi z poważnymi powikłaniami,mówiła,że operowała w renomowanej klinice u doktora Andrzeja S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jeszcze nigdzie nie spotkałam sie na żadnym forum z kimś kto byłby niezadowolony z implantow od dr Sankowskiego. A Tym bardziej zeby mowa była o tym w programie telewizyjnym. W kazdym razie robiłam piersi w tej klinice i moja koleżanka rownież. Obie jestesmy zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz sobie obejrzeć nosy sankowskiego to się wysil przeszukaj też inne fora a nie siedzisz i pier****olisz farmazony.Twoja ironia nie sprawi że jego nosy będą wyglądały inaczej każdy kto choć trochę interesuje się tematem nosów doskonale o tym wie że nosy sankowskiego są nienaturalnie zadarte do góry tzw: efekt świni o czym pisało wiele osób w różnych wątkach na różnych forach poszukaj i poczytaj to nie boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tu wierzyć kiedy czytam ten wątek. Wystarczy przejrzeć net i widać, że ktoś nieudolnie ratuje dr Sankowskiego wpisami. Byłam w przybytku zwanym kliniką. Nigdy więcej. Siedziałam z panną po op nosa. Myślałam, że przyszła miesiąc po operacji a ta po 11 miesiącach. Odechciało się wizyty. Nikt zdjęcia nie zrobił i nie zapisał co chcę ze swoim zrobić. A jakże dostałam za to numer konta na które kasę wpłacić. I kto będzie pamiętał co dokładnie chciałam? Wyautowałam się. Wolę Wilgusa, bo ten chociaż młodszy. A jak jedna z drugą będziecie za jakiś czas potrzebować skonsultować coś czy będą powikłania to możecie pocałować klamkę. Koleżanka tak miała. Załatwili ją z operacją na ul. Dzwonkowej. Przyjechała a tam kliniki nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to sie prosze wyrażać bo to nie obora dla "świń" po drugie mnie osobiście nosy nie obchodzą medycyna estetyczna to nie tylko naprawianie nosów! A wiele opinii pozytywnych odnosi sie do innego rodzaju zabiegów. Ja z kliniki z zabiegu który w niej przeszłam jestem zadowolona i bede polecac wszystkim ktorzy zechcą poznać moje zdanie na jej temat. Zreszta ilu przeciwników tylu zwolenników. Nikt tu cytuje - nie "pier*** " tylko wyraża swoją opinie! Kultury trochę by sie tu niektórym przydało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apel do osoby która wypisuje złe opinie na temat doktora i klinik, zaprzestań to bo ja jako potencjalna klientka i tak przyjdę do doktora ponieważ wiem jaki to wspaniały artysta w tej dziedzinie. Z drugiej strony robicie mu dobrą reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W głowie sie nie mieści. Ewidentnie robi to jedna i ta sama osoba, która ma w tym swój osobisty cel a nie dobro pacjentów. Jedna wielka intryga sumiennie realizowana przez osoba ktorej najwyraźniej doktora bardzo mocno zalazl za skore. Jestem po konsultacji u doktora Sankowskiego po nowym roku mam zabieg i mocno zastanawiam sie nad przekazaniem mu informacji o tym co sie dzieje na tych forach... Szkoda mi go bo jest dobrym specjalista a ktoś tak szarga bezkarnie jego imię. Moze gdy sie o tym dowie i zajmie sie ta sprawa przy pomocy odpowiednich środków osoba która to czyni poniesie srogie tego konsekwencje. Przypominam ze obraza cudzego mienia jest karalna i te wulgaryzmy pod adresem kliniki i samego doktora Na forum publicznym napewno sie pod odpowiedni paragraf kwalifikują . To nie jest wielki problem ustalić kto to wypisuje. Jedna i ta sama osoba w kółko próbuje dojść po trupach do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Wszystkie wiadomości dotyczące bazy modelek oraz formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://bazamodelek.com/ Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuj gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie opinie na forach o tym lekarzu,ja się zawiodłam tylko wcześniej wierzyłam w pozytywne posty ,teraz wiem jak działa taka reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytuję z innego forum:,,witam Ja rowniez nie jestem zadowolona z efektow zabiegow ,ktore byly wykonane w jednej z "najlepszych"klinik w polsce.Chodzi o klinike dra Sankowskiego.Tez myslalam ze owe zabiegi wykonuje dr Sankowski ale niestety tak nie bylo.Mialam przeprowadzona operacje odstajacych malzowin usznych oraz powiekszenia piersi i zarowno jedna jak i druga operacja poszla nie tak jak trzeba.Jesli chodzi o piersi wygladaja inaczej: jedna jest wyzej a druga nizej co uniemozliwia mi noszenie np stroju kapielowego latem gdyz sutki znajduja sie na roznej wysokosci i jest to bardzo widoczne ,nie wspominajac juz o znacznym pogorszeniu jakosci zycia seksualnego.Odnosnie uszu jedno "odskoczylo" spowrotem na swoje wczesniejsze miejsce i czekam teraz na poprawke zabiegu i jestem bardzo ciekawa czy efekt bedzie tym razem lepszy.Pomijam juz to ,ze zarowno w jednym jak i drugim uchu wyszly mi na jakis czas na zewnatrz konce szwow (ok rok po zabiegu)co bylo troche bolesne i spowodowalo opuchniecie uszu.Klinika dra Sankowskiego JEST ZDECYDOWANIE PRZEREKLAMOWANA!!Dziewczyny nie decydujcie sie na dana klinike ze wzgledu na jej popularnosc ,chociaz czasami i ona jest wazna.Jestem doskonalym przykadem tego jak zespol ludzi z "bardzo dobrego" szpitala moze niezle schrzanic robote!!A ile jeszcze takich przypadkow ??Ludzie glosno o tym nie mowia!!Nie mowia ze cos poszlo nie tak i ze ich wyglad ulegl pogorszeniu oraz wpadli w jeszcze wieksze kompleksy ,ktore towarzysza im przez wieksza czesc zycia." Goraco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę, co myślę czytając to wszystko. Jako przyszła pacjentka lekarza, którego jeszcze nie wybrałam, dochodzę do dwóch wniosków. 1. Chciałabym zrobić sobie piersi, ale chciałabym również by ten sam lekarz w razie czego wymieniłby mi implanty za kilka lat, a to u dr. Sankowskiego nie będzie możliwe (niestety nikt nie młodnieje) 2. Nie wybrałabym lekarza, który na forach ma niezbyt dobrą opinię. Jakoś na stronie nie widzę rewelacyjnych efektów jego prac. 3. Czy w Polsce nie ma lepszych chirurgów? Otóż są i można ich znaleźć po kilku latach w tym samym miejscu. Chyba bym z przerażenia umarła, jeśli po operacji nawet po kilku latach potrzebowałabym zasięgnąć porady czy nadzwyczajniej zgłosić się na przegląd piersi a zastałabym zamkniętą klinikę albo lekarz dawno by nie praktykował. Do kogo wtedy iść? Post dla ludzi mądrych, a nie krzykaczy z kliniki. Każdy wie, że siedzą paniusie i bazgrolą, że to niby pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×