Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiasteczkowska

dr. Sankowski

Polecane posty

Gość gość
A więc drogie Panie przeglądam fora i dyskusje na temat Dr Sankowskiego i muszę powiedzieć że to co czytam jest to zwykła nagonka i piszą to osoby zawistne lub konkurencja,polecam artykuł na ten temat.... byłam pacjętką dr. Sankowskiego i widziałam i zaznaczam nie jest tak jak piszą. Dobrym przykładem jest to że poczekalnia pęka w szwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy może zatrudnić za śmieszne pieniądze osobę do robienia tak czarnego piaru jak robią to doktorowi Sankowskiemu a to dlatego że jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz Zapraszam te wszystkie panie do klinik które nie mają żadnej złej opini to się przekonają jak zostaną zoperowane. trochę logiki i inteligencji bo większości jej po prostu brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół roku temu przeszłam operację BRZUCHA,dziś z czystym sumieniem mogę powiedzieć że bardzo się cieszę trafiając do dr Sankowskiego po operacji nie było lekko ale już jestem ładnie zgojona a brzuch mam fajny tak że polecam wszystkim panią które chcą to zrobić nie bójcie się. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wystarczającym powodem, żeby unikać dra Sankowskiego, jest nos Kayah, która razem z panem doktorem wystąpiła w którejś z tv śniadaniowych i pochwaliła się, że on robił. To ja dziękuję, jak on takiej gwieździe, którą się będzie chwalił, robi coś takiego na twarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko mi Sankowski robił nos i jestem bardzo zadowolona,nos miałam duży i z garbem teraz w końcu pozbyłam się kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do koleżanki wyżej: masz zdjęcia przed i po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zabieg powiększania piersi u Dr Sankowskiego. Oczywiście czytałam przed zabiegiem opinie na jego temat w necie, co spowodowało, moje mieszane uczucia - zrobić czy nie robić tego zabiegu? Ale wizja życia z tak paskudnym biustem była gorsza. Dodatkowo przekonał się po konsultacji u dr Sankowskiego kiedy to zobaczyłam tyle wspaniałych efektów i swoją szansę na normalne życie! Udało mi się po konsultacji porozmawiać z dziewczyną, która wychodziła już po zabiegu do domu. to dodatkowo spowodowało, że jednak jest to Klinika i lekarz, który odmieni moje życie! Konsultacja była wyczerpująca, nawet ze zmianą implantów nie było problemu, ponieważ prawie do ostatniej chwili nie widziałam czy decydować się na większe czy mniejsze wkładki. Udało mi się umówić przed samym zabiegiem na konsultację dodatkową na której jeszcze raz zapytałam Dr Sankowskiego, które wkładki mam wybrać. Dr Sankowski jest specjalistą jedynym w swoim rodzaju i myślę, że mało takich mamy w Polsce. Widać, że jest prawdziwym chirurgiem z powołania, a nie z przypadku. Pomógł mi odzyskać pewność siebie i sprawił, że w końcu mogę się cieszyć z życia. Żałuję tylko, że czytałam te wszystkie brednie, które spowodowały moje wahania i to, że odwlekałam swój zabieg bardzo długo. Dlatego postanowiłam, że muszę napisać jak było i jest. Dziewczyny korzystajcie jeśli tylko o tym marzycie i cieszcie się z tego, że jest taki specjalista jakim jest dr Sankowskim! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sankowski poprawia jeszcze po partaczach ale drogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu Plastyki piersi w Klinice dr Sankowskiego wynik mega zaje fajny dr sympatyczny. Opieka wspaniała.Dziękuje za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Sankowskiego poleciła mi moja znajoma którą operował, poszłam i ja. jestem dwa miesiące po zabiegu i wszystko jest w porządku efekt bardzo ładny polecam klinikę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim najlepsi specjaliści dr Sankowski stanął na wysokości zadania i w końcu mogę żyć normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę się rozpisywać co i gdzie miałam operowane bo zaraz zaleje mnie lawina hejtu ..... Szczerze polecam Klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam, znajoma powiększała piersi i jest bardzo zadowolona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Sankowski pomimo swojego wieku nadal operuje,a nie jak to piszą że nie i jestem tego czystym przykładem. Pan doktor robił mi lifting skroniowy z przeszczepem tkanki tłuszczowej z znieczuleniu miejscowym ponieważ ogólne z przyczyn zdrowotnych nie wchodziło w grę. jestem dwa tygodnie po zabiegu ale efekty już są i to super. Polecam klinikę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kliniki trafiłam z polecenia, jestem zapisana na zabieg pod koniec stycznia, szkoda że tak póżno ale nie było wolnych terminów miałam nadzieje że na bal sylwestrowy pójdę odmieniona... Pan doktor bardzo konkretny, nie namawiał na zabieg powiedział że decyzja należy do mnie i muszę dobrze się zastanowić. Nabrałam zaufania dzięki temu. Dam znać po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!W zeszlym roku zdecydowalam się u Sankowskiego na zabieg zmniejszenia biustu.Ustalilismy,ze miseczka C będzie tą pożądaną.Zastanawialam sie nawet nad B,ale lekarz odradzil.Wyraźnie dalam do zrozumienia,iz zalezy mi na sporo mniejszym biuscie.Jestem filigranową osobą.Efekt taki,ze mam miseczke E!!!a doktor stwierdzil,ze jemu sie podoba!!!://Ale skoro mi nie to moze mnie ponownie zoperowac za dodatkowe 12 tys.Co daloby kwotę 32 tys.razem.!!!Zero odpowiedzialnosci za swoja spartaczoną robotę.On robi co chce i jeszcze kaze sobie za to słono płacic.Jestem mega rozczarowana.Nie na taki efekt sie umawialismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzTakaJestem
Ja miałam w tej klinice kilka lat temu operację nosa. Niestety skrzywił się on na bok i wygląda bardzo źle :( Ze swojego doświadczenia nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka zapomniała dodać że po operacji mineło kilka lat i jak to możliwe że nos się skrzywił po latach.. nie logiczne. A może jakiś uraz był i nie chce się przyznać. Ja jestem stałą pacjentką dr Sankowskiego i jak czytam te wypociny to myślę , jacy ludzie są wredni. Znam doktora od 20 lat, zrobił mi 4 operacje i jest wszystko dobrze , fakt każdy ma swoją wizję i zdanie ale większość tych złych opinii jest nieprawdziwa. Rozmawiałam na ten temat z doktorem i powiedział że większość sytuacji które są opisywane to bzdury które nie mają pokrycia i nie miały nigdy miejsca. Robi to konkurencja która wynajmuje osobę żeby siedziała i pisała złe opinie. Z resztą doktor ma bardzo dużą ilość pacjentów i nie musi przejmować się psychicznymi osobami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Klinikę i doktora z czystym sumieniem.. nie będę się rozpisywać co i kiedy miałam robione bo i tak zaraz zaleje mnie lawina hejtu . Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu , wstyd mi za ciebie,jak czytam twoje wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

Dzien dobry,

napisalm neutralna opinie o dr Sankowskim na Znani lekarze. Niestety z mojej opini nic nie zostalo, wszystko przekrecili. Mialam u tego lekarza pare lat temu zrobiona korekte nowa- powiem krotko- nie polecam. Ciagle jakies poprawkia tyle lat minelo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×