Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiasteczkowska

dr. Sankowski

Polecane posty

Gość gość
Produkuj sie chora dziewczyno dalej widze ze wczoraj znalazłas czas zeby usiąść i nadrobić zaległości bo ostatnio jakos ucichłas, rozumiem ze zając sie swoim pseudo portalem i robic koło tyłka innym pochłania dużo czasu. Jednak nie ma to jak w ciagu jednego dnia nadrobić zaległości z całego tygodnia. Powodzenia- bądź nadal tak kreatywna bo za odgrywanie zawistnej dostałabys Oscara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury! Robiłam biust w klinice Sankowskiego. Jest rewelacyjny! Czytać sie nie da tych bredni.. Mam biust który wyglada naturalnie piersi sa dobrane do mojej postury a cały proces od konsultacji do zabiegu poprzez rekonwalescencję przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Klinika jest godna polecenia i uznania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powieka
Witam wszystkich. Czy ktoś z forum poprawiał powiekę lub powieki u Dr. ? Np dolne ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno jest pewne,nie warto wykupować konsultacji u tego doktora,bo i tak efekt końcowy będzie inny niż on obiecuje,więc jak ktoś lubi ryzyko to lepiej iść w ciemno,a tak poważnie nonszalancja tego doktora powala,potrafi zrobić wrażenie i na tym się kończy,takie jest moje zdanie i mam do tego prawo,potrafi oszpecić twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tego dowodem czy piszesz oby pisac? Oszpecić twarz.. Wiecej szczegółów prosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powieka
Siema wszystkim, ja juz po wizycie u Doktora. Powiem ze był bardzo mily i profesjonalnie podszedł do tematu. Zamiast kłasc mnie na stół i kroic kazał mi sie jeszcze zastanowic. Zamiast skalpela kazał mi cwiczyc dolna powieke tz ten miesien zaciskac i wrócic za 2 miesiace na kontrole. Juz kiedys o tym myslałem ale bałem sie ze zerwe itd. Troszke mnie uspokoił. Widział ze jest problem ale jeszcze kazał sie wstrzymac z operacja. Mysle ze jesli sie zdecyduje na zabieg to tylko u niego. Inni chcieli mnie juz kroic zaraz po sylwestrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jednak negatywne uwagi poskutkowały ,bo wcześniej nie było mowy ,by się pacjenci zastanawiali ,tylko dawaj kasę i tyle.Operował nawet tam,gdzie należało zaznaczyć,że jego umiejętności nie przebiją natury,bo są zbyt małe.Nos jest większy niż przed operacją ,ma garb tylko dziwnie wyżej umieszczony,na środku jest wklęśnięcie,twarz pociągła a nos ścięty i wydatny,jakby przyczepiony z innej twarzy.Nierówny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coż mogę powiedzieć o tym lekarzu----jedno słowo ---unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem zadowolona z usługi tego lekarza,znajomi mówią,że jest bardzo żle, chociaż poczatkowo starali się unikać tematu,poprosiłam o szczerą opinię ,bo sama byłam załamana,musze mówić ogólnikami ,bo moja sprawa jest jeszcze w toku i zanim dotrze do tego lekarza jeszcze troche musze spraw załatwić,ale wszystko jest na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był taki temat Sankowski .Pomocy, niestety nie chce się ładować,tam było dużo prawdy na temat smutnych doświadczeń pacjentek z tym doktorem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem jak najbardziej zadowolona z kliniki Sankowskiego! I czytałam przeróżne opinie a dzis sama osobiście klinikę polecam i polecić bede. Obsługa super specjaliści super efekt super! Operowalam biust i jestem zadowolona w pełni, a sam doktor jest cudownym człowiek widać ze to co robi robi z pasja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem krótko po operacji akurat nosa w tej klinice nie sadziłam nawet w najgorszych koszmarach,że może być aż tak zle,nie wierzę,że lekarz nie jest w stanie aż w takim stopniu nie przewidzieć skutków swojej operacji,dla mnie koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego został zlikwidowany topik pt.Sankowski Pomocy.tam było dużo cennych informacji,czyżby komuś przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim zdecydowałam się na operację u pana sankowskiego(jakoś słowo doktor przy tym nazwisku nie przechodzi mi przez gardło) byłam piekną kobietą ,mój drobny defekt to profil,który według mnie psuł garbek na nosie.To co zobaczyłam po operacji nie da sie opisać,moj nos przypominał miejsce bitwy,wyglądał tak jakby swoje umiejętności ćwiczył student medycyny na dodatek bez zdolności,Moją nieudaną operację przeprowadził pan sankowski i Greese jakoś takbrzmiało jego nazwisko.Moja opinia o tej klinice jest bardzo negatywna.Szkoda tylko pań ,które tam pracują bo są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie spartaczył tak,że inni boją się poprawiać bo nie wiadomo jaki syf jest w środku,taki doktorek z tego S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam opini o dr Sankowskim. Był topik na kilkanaście stron. Parę miesięcy temu czytałam i znikł. To przez złe opinie? Chcę zrobić termin, ale czytam i ograniają mnie wielkie wątpliwości. Czy on jeszcze operuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe tematy o Sankowskim były kasowane. Ludzie wiedzą, że super dobre opinie to kupiona reklama. Będziemy reaktywować każdy usunięty wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tam operuje, teraz będzie sie z Minge procesował, więc nie ma czasu na operacje. Stary dureń, widać z daleka że baba ma twarz w wypełniaczach, a on twierdzi że to lifting. Chciałybyście takiego ślepego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj Kobieto dalej, ale Sankowskiego omijać szerokim łukiem. Nie ma dobrych opinii a te co znajdziesz to reklama. On nie tylko nosy partaczy. Piersi, brzuch a lifting to tragedia. Tylko panie po liftingu tutaj nie siedzą. Latają od chirurga do chirurga po pomoc po fuszerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@2015.05.08 Akurat ta pani miała nie jedna operacje, wiec tu Andrzej S ma racje. miała operowany na bank nos. wystarczy porownac stare zdjęcia,ludzie nie sa slepi. Nie wiem po co się wypiera. Co do Sankowskiego to nie wiem jak operuje bo nie jestem jego pacjentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sankowski może nie robi plastyki najlepiej, ale przynajmniej nie rujnije zdrwia jak Tomasz D. Najgorszy w nosach jest Dydymski!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Sankowskiego to on już nic nie robi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sankowski jeżeli robi coś dobrze to tylko wyciąga kasę ,ale nic więcej,przekonałam się o tym na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to miałaś duże szczęście nawet jemu coś od czasu do czasu się uda,ale skoro jest tyle negatywnych uwag to znaczy ,że trzeba uważać z nudów nikt tego nie pisze,a po sobie wiem ,że gdybym wcześniej uwierzyła w te nieprzychylne opinie to teraz nie byłabym jedną z wielu niezadowolonych od tego doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie na sankowskiego dużo tematów negatywnych na jego temat znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze ktoś się u niego operuje,przecież to masakra on nie ma za grosz estetycznego wyczucia ,nos po operacji u niego jest tak skopany że nikt nie chce poprawiać bo trzeba robić przeszczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś był topik sankowski pomocy o spartaczonych przez niego zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
steczkowska, kayah tez miały operowane i nadal maja nieladne nosy. Zwlaszcza kayah ma dlugi i szpiczasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×