Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Czy warto wierzyć w "tę jedyną"?

Polecane posty

Zadaję to pytanie, bo chyba znalazłem idealną kandydatkę na "tę jedyną". Niemal ideał. Śliczna, ciepła, delikatna. Z taką nawet mógłbym się zdecydować na tzm "białe małżeństwo". Jednak jest problem. Problemem jest to, że wymagałoby to sporo wyrzeczeń ode mnie i sporo wysiłku. Nawet zastanawiam się, że możliwe są dwie opcje: To albo przeznaczenie, wola Boża odnośnie naszego szczęścia. Druga opcja jest taka, że może szatan ją podesłał, abym zostawił pożyteczne zajęcie, i starając się o nią, wpadł w tarapaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ona to samo mysli o tobie? albo chociaż podobasz się jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz dziwny nick
dlaczego masz zostawić "pożyteczne zajęcie" a czy wierzyć...tylko wiara pozwala przetrwać i Miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To anglosaski nick!!! Czy podobam się jej nie wiem. Nie gadałem z nią na ten temat. "2013-06-29 22:28:08 [zgłoś do usunięcia] masz dziwny nick dlaczego masz zostawić "pożyteczne zajęcie" a czy wierzyć...tylko wiara pozwala przetrwać i Miłość" Ktoś kiedyś tu stwierdził, że miłość jest dobra dla kobiet. Dla mężczyzn liczy się honor!!! Wiadomo tymczasem, że życie w celibacie jest najlepszą drogą życiową dla mężczyzny, bowiem wchodzenie w związki odciąga od priorytetów w życiu. W moim przypadku sytuacja jest jeszcze bardziej pogmatwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie ograniczaja sie do tego jedynego i sypiaja z kim popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znerwicowani egocentryczni dzisiejsi ludzie uczucie zdarza sie jak wygrana w lotto lepiej na nie czekac bo do końca zycia szkoda czasu odpóscić jak ma przyjsc to sama przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak. Ona ma bardzo ładne oczy, że aż się rozpływam, ale . . . Chyba nie do końca do mnie pasuje. Ma inny kolor włosów niż ja, inny kolor oczu niż ja - słowem inny typ antropologiczny niż ja. A ja wyznaję pogląd, że dwie osoby powinny być dobrane pod względem rasowym. Poza tym to polka, a polacy to nieczyści ludzie jedzący wieprzowinę przeważnie, dlatego mam poważne opory. Przeszkód jest naprawdę sporo. Poza tym się zastanawiam, czy to szatan jej nie zesłał, aby odciągnąć mnie od pożytecznych zajęć, i wciągnąć mnie w tarapaty . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwalił mnie ostatni komentarz :D dobry jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede ksiedzem jak moj ojciec
moim zdaniem jeśli postanowiłes być ksiedzem to nim bądz..zrub z niej grzesznice jesli tego chce-pierwsze koty za ploty a pozniej trafi ci sie jeszcze nie jedna parafianka warta złamania celibatu i wyzej bedziesz tym ich wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mi doradzacie? Odpuścić ją, czy się o nią postarać? Dodam, że czuję, że to ta, tylko widzę drobne przeszkody, jak wyżej wspomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ty wyznanie mojżeszowe a ona katoliczka to rzecywiscie schody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz jak piszesz ze sztan ci ja zesłał to lepiej odpósc bo człowiek zakochany nawet by tak nie pomyslał a co dopiero napisał duzo ws dzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełe Ausf.. VIb
ja w to wierzę i nie za bardzo dobrze na tym wychodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałem że twoją jedyną będzie piękna, wydana w limitowanej edycji, w białej okładce z falbankami z materiału, zdobiona diamencikami i złotem biblia. Moglibyście skonsumować wasz związek nawet. Spuściłbyś się na kartki czytając pieśń nad pieśniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpatruję taką możliwość. Wiem też, że jak ją przepuszczę, to będę sam do końca życia. Więc mam poważny dylemat. Próbowałem odpuścić, ale za bardzo mi się nie udaje . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredaserix
TROll Chyba czas na amunicje z wieprzowiną dla takiego palanta jak ty. Prowokuje Was ludzie i sie dajecie nabierać... Niech ginie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Fredaserix" Baj Baj Maszkaro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zrobisz z k*rwy księżniczki...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy jeszcze zapytasz, kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie chcą być tą jedyną bo to by oznaczało związanie się z prawiczkiem a prawiczkami gardzą i uznają go za ścierwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byle jakiego kwiatu. A ten kwiat jest jedyny w swoim rodzaju. To jakby "Syervana Tushba" - "Złoty Kwiat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Według mnie warto. A jaka ona jest? Jaki ma charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×