Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacy_o_rade

Poznałem dziewczyne w nietypowym jak na takie okoliczności miejscu, co dalej

Polecane posty

Gość pytajacy_o_rade

Niedawno poznałem fajną kobietę, na basenie. Ona pływała sama na torze, ja też ale obok, gapiłem się na nią cały czas ale dyskretnie. Chciałem jej jakoś zaimponować to przepłynąłem motylkiem 200 metrów, bo powiem skromnie że pływakiem jestem bardzo dobrym. Później gdy odpoczywałem a ona co jakiś czas się zatrzymywała to w końcu zebrałem się w sobie i zagadałem do niej, na temat jej techniki pływania. Coś zasugerowałem, spotkałem się z duża aprobatą z jej strony, potraktowała mnie jak specjalistę w swojej dziedzinie. Później powiedziała że liczy jeszcze na kontakt. Poczekałem później na nią i jak wychodziła to wziąłem od niej nr telefonu, najbardziej mnie rozbroiło jak ją zobaczyłem, na basenie wygląda po prostu na fajna dziewczyna a na zewnątrz bez czepka tych gogli mega atrakcyjna kobieta, szczupła mulatka brunetka, miałem opad szczeny. Udało się wziąść telefon, ale to przecież zaledwie początek, chciałbym ją poznać bliżej tylko nie wiem jak to rozegrać narazie się do niej jeszcze nie odzywałem nie chciałem od razu pokazać że mi jakoś bardzo zalezy od razu z nią się kontaktować, tylko czy to jest dobre ? Nie wiem czy zadzwonić czy wysłać sms. musze się nad tym zastanowić :) Jak radzicie ? pytam kobiet i kolesi którzy zagadali w podobny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona siedzi w domu i myśli: czemu on się nie odzywa? Pewnie nie ma nawet zamiaru. I tak rodzą się nieporozumienia... Napisz do niej lub zadzwoń jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslij smsa z pytaniem kiedy razem poplywacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sms'y są dla gimbusów. Zadzwoń na drugi dzień i się umów na mieście. kuj zelazo póki gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy_o_rade
ale jest sens od razu tak zdradzać się ? coś mi się wydaje że nie można specialnie się odsłaniać za bardzo, tylko spokojnie i z rozwagą, żeby nie myślała że jakiś napalony jestem na spotkanie z nią bo to ją moze zniechęcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty chcesz jej się oświadczać czy na razie niezobowiązująco spotkać? Umów się znią, poznacie się lepiej, może nie jest taka fajna, a ty się czaisz jak na królewnę z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuj żalazo póki gorące; zadzwoń do niej, smsy to możesz jej potem pisac jak juz sie znów umówicie na basen;) i pogadacie, popływacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 metrów motylkiem, a ona jak pływała?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradz gdzie ten basen;) też się tam wybiorę, chce miec opad szczeny:classic_cool: jak ty:D a moja rada taka: dzwon, sms to Dobranoc moja pływaczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona pływała dobrze, ale robiła błedy, ja jestem instruktorem pływania, ale nie pracuje na basenie mam po prostu zrobiony kurs, i duzo wiem na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający o rade
może mi ktoś coś jeszcze poradzi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to Ty jeszcze do niej nie zadzwoniłeś? Dawno ją poznałeś na tym basenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona jeszcze nie jest jego to jak 'moja pływaczko' ? tak lepiej nie pisz bo od razu ucieknie :D nie czaj się jak szpak na yebanie tylko działaj ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisała kobieta w pierwszej odpowiedzi. tylko nie pisz, a zadzwoń i zwyczajnie zapytaj - jak jej minął dzień i kiedy następnym razem będzie na basenie? proste jak konstrukcja cepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myśle, że dzwonienie byłoby zbyt natarczywe w tym wypadku, w końcu się nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisanie sms'ów w takim wypadku to dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy_o_rade
dobra zamykam temat. pokazałem jej watzka ale nie przyjęla tego z aprobatą. podajcie inne metody🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×