Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Batman z Białegostoku

Co sądzicie o Cyganach? Lubicie ich czy nie?

Polecane posty

Gość Batman z Białegostoku

To kontrowersyjny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinno być "o Romach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ich żyłach płynie drawidyjska krew, obca krew. Uważam to za skandal, że niektórzy nazywają ich Ariami, podczas, gdy Ariami nie są. Ci ludzie zachowują się inaczej, wyglądają inaczej i pachną inaczej. Po trzykroć "inaczej" oczywiście na minus. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" i pachną inaczej.' \I Wąchasz ludzi??? Spotykam na ulicy wielu Romów,ale w życiu nie przyszło mi do głowy żeby ich obwąchiwać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie wszyscy cyganie w moim mieście zajmują się żebraniem, wróżeniem. Jeśli sobie siedzą na chodniku - ok, nie przeszkadzają mi ale jeśli jakaś natrętna cyganka przyczepi się i krzyczy na ulicy o pieniądze - krew mnie zalewa., Dlatego nie przepadam z tą nacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ich nie trzeba wąchać. Gdy w twojej lodówce psuje się jedzenie, nie musisz niczego wąchać, aby to wyczuć. Z cyganami jest podobnie. O ni mają jakieś trefne geny po prostu. Cygan w swej istocie jest fenomenem. Ma w sobie coś ze szczura. Nawet wygląda podobnie. Lecz bardziej istotnymi podobieństwami są: szybkość z jaką się rozprzestrzenia. Szybkość z jaką się rozmnaża. Oraz fakt, że zajmuje najbardziej niszowe środowiska . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooo....jakby to powiedzieć.... do mojego szefa przyjeżdża jeden Cygan;przyjeżdża zarypiastym mesiem i wygląda na takiego, co pachnie najlepszymi perfumami,wiec z tym zapachem to ....noooo...jakby to powiedzieć...oni też maja łazienki...chyba...bo u żadnego w chacie nie byłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę, bym ich wszystkich pozabijala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas czytania tego typka Atelgasta czuję się jak podczas lektury nazistowskich wypocin. Mam nadzieję, że niewiele takich osób mamy w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Haha, ale fajny temat. Cyganie mi się kojarzą z tanią odzieżą i biżuterią z tombaku, którą próbują wcisnąć zabieganym ludziom na targowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didula
a co sądzisz o ślązakach czy o gorolach ????? czy cygan chciał być cyganem ?>??? uważasz że miał wybór????No slązak też miał wybór ! jeju co za pajac porusza taki temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo cygan bezprzecznie jest fenomenem!!! Wyszedł z Bangladeszu i się rozprzestrzenił prawie na cały świat. Przypadek cygana przypomina mi histtorie wyżej wspomnianego szczura wędrownego (ratus norvegicus) i sierpówki (rodzaj gołębia). Sierpówek nie było w europie Polsce przed 45, a teraz są powszechne. Nie zrozumcie mnie źle. Cyganie to naprawdę fenomenalna populacja z uwgi na fakt, że wyszli z tej swojej kolebki, rozprzestrzeniając się w tak szybkim czasie, żyjąc w najgorszych warunkach. Warto zadać sobie pytania. Co daje nam sąsiedztwo z nimi? Co wnieśli w naszą kulturę? Czy mieli wkład w rozwój gospodari? Ja widzę tylko korzyści jednostronne . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
A co wnieśli w naszą kulturę Cyganie i Węgrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyganie nic. Węgrzy Batorego. :p Nie rozumiem, co mają cyganie do Węgrów . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja122222
właściwie to nie przepadam ale to chyba uprzedzenie jakieś . Kojarzą mi się ze złodziejstwem cwaniactwem g****ie na dzieciach itd..... dziwne to ale tak mam zakodowane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mi obojętny kolor skóry i narodowość tak nie cierpię dwóch...Niemców i Cyganerii to są dwie nacje których mentalność jest nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja122222
coś w tym jest ......nie jestem rasistką ale mam wrażenie że faktycznie są "wyjątkowi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Zmieniłam temat, bo mnie Cyganie w ogóle nie interesują. Może niech się wypowie autor topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak uważam za ogromne niebezpieczeństwo cyganów, przejawiających popęd seksualny do Ariów, stanowiąc w ten sposób zagrożenie dla czystości szlachetnej krwi. Nie posądzajcie mnie o uprzedzenia, ale w ich przypadku najlepszym rozwiązaniem byłaby profilaktyczna sterylizacja. Bo powiedzmy sobie szczerze. Przyrost naturalny ogromny. Korzyści z sąsiedztwa z nimi mizerne, jeśli nie ujemne. Oraz niebezpieczeństwa płynące z ich popędu. Bo powiedzmy sobie szczerze. Życie pokazuje, że cygańscy mężczyźni mają zponadprzeciętną skłonność do g***tów (co życie pokazuje). A i zagrożenie dla zdrowia genetycznego przyszłych pokoleń z tego płynie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on3922
idź się chłopie wyśpij!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
I co w związku z tym? Mamy się zebrać w grupę członków kafeterii i wyruszyć w świat i wykastrować cyganów? Niekórym polakom-gwłacicielom też by się przydała kastracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszą mnie też pseudouczeni nazywający cyganów Ariami. Mówiący, że w Indiach aryjskiej inwazji nie było, a indoeuropejska kultura płynie właśnie z Indii. Tymczasem na tym filmiku macie prawdziwych Ariów z Afganistanu, Pakistanu, Iranu i Indii: www.youtube.com/watch?v=URqN0Iu64D4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj piękna Iranka występuje, bojkotując arabską kulturę, broniąc zaratustriańskich wartości: www.youtube.com/watch?v=WsHZwuHiTSo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Po co pokazujesz nam jakieś iranki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beruthiel w prawie Bożym kara za g***t to śmierć, nie kastracja. Ja mówię o profilaktycznej kastracji, lub sterylizacji, aby uniknąć niebezpieczeństw, dla przyszłych pokoleń, naszych dzieci. Jednak w wypadku cyganów jedynym rozsądnym rozwiązaniem zdaje się być deportacja. Cyganie są agresywni. Cyganie zaczepiają ludzi. Cyganie, jeśli nie kradną, żyją z socjalu, albo z matactwa. Sam byłem świadkiem, jak dwóch cyganów okradło pijaną kobietę. Cyganie w wieku 40 lat nie umieją czytać, ani pisać. Do ładnych ludzi też cyganie nie należą. Więc się pytam, jakie korzyści z sąsiedztwa z nimi? Nawet jeśli się znajdzie czysty, uczciwie pracujący cygan, to jest to tylko wyjątek potwierdzający regułę . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mi przyszło do głowy,że autor jest Cyganem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Uważam, że zamiast się rozładowywać na kafeterii, powinieneś publicznie gdzieś wystąpić i tam przemawiać :) Tam napewno znalazło by się dużo ludzi na Twoim poziomie, bo tutaj to mało osób czyta książki, interesuje się historią.. tutaj, na tym forum marnujesz swój talent. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opiszę tą sytuacją. Kobieta nawalona jak rakieta, aż kiwała się na nogach, gadała z dwoma cyganką. Przy czym cyganka niepostrzeżenie zsunęła jej pierścionek, rzuciła na ziemię, zagadując ją dalej. Przy tym podjechał cygan na wstecznym (zdezelowanym fiatem uno), otworzył drzwi i ten pierścionek wziął z ziemi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sytuacja. Cygan z cyganką stoją przy straganie z warzywami. Przy czy cygan z ni stąd ni zowąd zaczyna się trząść i wrzeszczy: "Kurvyerro pyerdollenno" :o I wy mi powiecie, że ci ludzie są normalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×