Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o firmie KREDYTY-CHWILÓWKI?

Polecane posty

Gość kassia445
Każdy czasami jest w potrzebie chwilówki, czyli szybkiego pożyczenia pieniędzy. Według mnie warto ale trzeba wiedzieć gdzie brać, http://www.chwilowki.com osobiście tutaj dają niezłe wskazówki na temat chwilówek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KellyM
No to prawda trzbeba wiedziec gdzie brać i uważać na oszustów! Moim zdaniem najbezpieczniej czerpać informacje z www.supernovafinansowa.pl Wydaję się bardzo wiarygodną stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brałam z tej firmy pożyczki, ale mogę polecić firmę Profi Credit. Jak ktoś nie wie gdzie, albo się boi, to mogę zaświadczyć o tej firmę, że jest bardzo w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sądzę że lepiej się w to nie pakować, ale jak już to najlepiej wcześniej wszystko dobrze sprawdzić. porównać można na przykład tutaj: https://sowafinansowa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal551
Mimo złej opinii o takich kredytach są one potrzebne na rynku, każdy może potrzebować nagłego przypływu gotówki, jednym z takich miejsc jest Profi Credit, skorzystałem, było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aninaa
Interesujący wydaje mi się Profi Credit, są solidni, do tego można nawet zarobić, gdyż oferują program partnerski http://partner.proficredit.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanula90
Ja ufam tylko firmie ExtraPortfel , bo dają szybkie i wygodne w spłacaniu chwilówki. Pierwsza pożyczka to nawet 2000 zł dlatego bardzo na tym skorzystałam kiedy opłacałem leczenie mojej mamy,które ma problemy z sercem. Tutaj jest ich strona internetowa: https://www.extraportfel.pl/ gdzie można śmiało się zarejestrować i dostać pieniądze bez wychodzenia z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu potrzebowałem trochę kasy, żeby dzieciom szkolną wyprawkę opłacić i musiałem z chwilówki skorzystać. Trafiłem na niezłą ofertę przez porównywarkę – www.chwilovka.pl Od razu jest tutaj przekierowanie do wniosku, ja decyzję dostałem w ciągu pół godziny nie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii chwilówek powiedziałbym, że najbezpieczniej jest po prostu porównać oferty na www.sowafinansowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałem pożyczkę w firmie kredyty-chwilówki, gdy miałem problemy z pieniędzmi, a trzeba było opłacić pewne rzeczy. Jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinka
A Ci co dobrze nie czytają podpisywanych wniosków później narzekają w internecie, zaskoczeni, że musieli spłacać w ogóle!- szok... :D Kredyty chwilówki- jak najbardziej jestem za, po tym jak musiałam kiedyś naprawić samochód, a nie było funduszy "na już"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas33
Tylko we http://fresh-finance.pl chcieli mi dać pieniądze na spłatę komornika w dość pilnym terminie. Przed nawiązaniem z nimi współpracy kontaktowałem się z 15 innymi firmami, gdzie do żadnych konkretów nie doszło. Niestety zadłużeni ludzie nie mają w Polsce lekko. Jak dla mnie serwis robi dobrą robotę, zna rynek i potrzeby osób bez zdolności kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W firmie Kredyty-chwilówki jest bardzo fajna możliwość by wziąć pierwszą za 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo teraz różnych porównywarek pożyczek w necie powstało. Jak potrzebowałem pieniędzy parę miesięcy temu to chwilówkę znalazłem na www.chwilovka.pl Na pewno warto sobie porównywać przed złożeniem wniosku, bo oferty różnych firm się mocno różnią. Porównywarka jest całkiem fajnie zaopatrzona, jest tam ponad 20 różnych pożyczek, także można sobie faktycznie porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profitowa
Z tego co patrzyłam ostatnio to extraportfel ma teraz najkorzystniejszą ofertę. Tutaj https://www.extraportfel.pl/ wniosek wypełnisz szybko a decyzja przyjdzie do 15 minut. Można im zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastek777
To i ja dorzuce swoje 3 grosze. Jak nie jestes zadluzony po uszy i wiesz, ze oddasz to korzystaj z kredytów-chwilówk. Nie dosc, ze proste formalnosci to jeszcze mozesz podejsc jak do banku i pogadac z czlowiekiem. Ja skorzystalem jak mi zabraklo na czynsz, dostalem wyplate i splacilem a wlasciciel sie nie czepial dziki temu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArlettaMaria
Ja brałam pożyczkę w kredytach-chwilówkach i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernika81
Niektórzy mają naprawde ciekawe oferty które warto przejrzeć i się zastanowić Money man ma np chwilówke zupełnie darmowa na 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dla głupich i naiwnych oraz niedouczonych. Powinno się pozamykac właścicieli takich firm- którzy żerują na ludzkiej krzywdzie! Ewentualnie niewiedzy! Złodzieje i wyzyskiwacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKlap
ja kiedyś skorzystałam z ich pożyczki trzy razy i było okej - wiadomo, spłaciłam wszystko na czas, więc nie miałam problemów, ale sam proces przyznania mi pożyczki właśnie w kredytach-chwilówkach był sprawny i jasno przedstawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złodziejskie bandy a nie firmy kredytowe. Kto ma rozum to plunie im w ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiakMarl
Nie przesadzajcie, jak ktoś jest w potrzebie, ale myśli rozważnie, to weźmie, poratuje go to i chyba w ten sposób Kredyty-Chwilówki czy jakakolwiek inna firma ma działać i pomagać? Wydaje mi się, że jest to działanie na zasadzie usługi, jak każda inna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrisstooper
ja uważam, że to dobra firma o ugruntowanej pozycji, która jest solidna, brałem tam pożyczkę dwa razy i za każdym razem byłem tak samo zadowolony z kredytów chwilówek, jasne warunki i informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio chwilówki? przecież oni mają prowizje z kosmosu?! ja z nich nie korzystam, zreszta każdy moj kredyt rozważam z doradcą finansowym http://wojciechkwitowski.pl/. mowicie co chcecie, przynajmniej potem spie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka811
Sądze że to dobre rozwiazanie na szybką gotówkę np w money man można pierwsza pożyczkę wziąc darmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarcia_wu
Kredyty Chwilówki to chyba najbardziej znana taka firma, większość kojarzy ten ich czerwony i żółty kolor. Ja ,,jestem wierna" im kilka lat. Nie lece cały czas oczywiscie na pożyczkach. Ale raz brałam na święta, raz jak corka miała komunie na przykład. Nie mam problemu ze spłatą, to nie mam problemu z całą pożyczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absztyfikaant
ja pożyczałem kiedyś chyba z cztery czy pięć razy w kredytach Chwilówkach i za każdym razem było bezproblemowo :) polecam, tylko trzeba wszystkiego wcześniej się dowiedzieć i być pewnym decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chitachi
Ja bym nie brnęła w chwilówki, lepiej tradycyjnie - bank. Jeżeli szukacie korzystnie oprocentowanego kredytu gotówkowego, to tutaj macie do dyspozycji fajną porównywarkę i najkorzystniejsze oferty: https://www.ekredytgotowkowy.pl/kredyty/ Ranking jest czytelny i przejrzysty, a informacje zawarte na stronie naprawdę szczegółowe. Według mnie, z wszystkich dostępnych na rynku pożyczek gotówkowych, najkorzystniejsza wydaje się ta od BGŻ BNP PARIBAS. Warto zresztą zerknąć i porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garyyyy
Ja nie narzekałem, obsługa na wysokim poziomie i jasne zasady, które są dostępne na stronie. Nie zawiodłem się i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×