Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odważna w łózku

Do facetów kótrzy chcą być zerżnieci przez kobiety

Polecane posty

Gość Odważna w łózku

Jak w temacie zwracam się do mężczyzn którzy lubią kiedy to kobieta dominuje i chcą zeby to ona przejęła całkowicie kontrole nad nim. Powiedzcie mi jak chcielibyście być traktowani wtedy przez kobiete co sprawiałoby wam najwiekszą przjemność ? Czy są tu też tacy którzy chcieliby , żęby to ona wam wsadzała....? Mam na myśli ostry , stanowczy i dominujący seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna w łózku
I jak lubicie być perwersyjnie nazywani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna w łózku 22
Nie szukam tu facetów tylko odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetyt-na-ciebie
Hmmmm. Niekiedy taka zmiana ról jest inspirująca. Lubię wtedy klęczeć z wypiętym tyłkiem, być lizany, mieć masowanego mężczyznę i prostatę. Kiedy nie mogę już wytrzymać, ona wkłada mi swój wibrtator, pieszcząc cały czas dłonią lub ustami. Masakryczny orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym wsadzaniem to zalatuje pedalstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek1039
A ja uwielbiam jak kobieta mnie "r***a" analnie. Na przykład paluszkami albo wibratorem. Oddaję się jej cały. Robię co mi rozkaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna w łóżku
No właśnie niektorzy traktują to jako pedalstwo...ale wiem że niektórym mężczyzną to się podoba i podnieca ich to. Mnie w sumie też podnieca fakt, że to ja mam teraz nad nim władze. Ktosiek1039 - powiesz coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co cie dokładnie interesuje możemy popisać pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna w łóżku
Czego tak naprawde facet wtedy chce? Wiem, że każdy jest inny i inaczej podchodzi do sprawy, ale jak chce być wtedy męzczyzna nazywany?Masz jakies szczegolnie podniecające nazwy ktore podniecają wtedy mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie jak moja mówi do mnie np. zerżne cie. . . dalej wstawaj chce od tył itp chodzi o to aby ona dominowała i głośno stanowczo pokazywała czego oczekuje jakiej pozycji itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączam się do pytania :) mój czasem lubi jak go zduminuje a ja nigdy nie mam pomysłu co by ciekawego z nim zrobić :) tyle że on nie lubi żadnego analu w jego strone, jak mu dotknę paluszkiem to się spina i ucieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna w łóżku
A jak facet wtedy nie czuje sie w pewnym sensie upokorzony , że to kobieta dyktuje warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej wiekszość facetów to podnieca że jest poniżany nie za każdym razem ale raczej podnieca niż zniechęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna w łóżku
Hmm... delikatne ciągnięcie za włosy , drapanie pleców,klepanie w tyłek, czy kazanie zamknąć sie facetowi bo teraz ja tu rządze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie mówienie mu musisz to najpierw delikatnie sprawdzić nie każdy chce byś niżej niż kobieta jedni wolą jednak dominować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna w łóżku
Wiem o tym, oczywiscie że nie rzuca sie na faceta od razu z pazurami. Mówie o takiej relacji kiedy on tego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna w łóżku
Ja chyba wole być zdominowana przez mężczyzne , lubie czuć jego męskość, pewność siebie i dominacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba musisz wyczuć ja np to bardzo lubie krok po kroku ale napewno nie bedziesz żałować ja np z moją też lubie sie zmieniać ona dominuje a ja w pewnym momęcie łapie za głowe dociskam do mojej i mówie na ucho teraz kolej na mnie i ją np chwytając mocniej ustawiam ją pod moją pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz jak ty lubisz być dominowana może coś podpowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna w łóżku
tak , taka zamiana ról jest pociągająca na pewno, tez lubie kiedy mężczyzna docika mi głowe do siebie....i nazywa mnie swoją suką. Troche brutalne ale kręci mnie to. Pomimo ze jestem na ogół spokojną sympatyczna dziewczyną po ktorej sie nie spodziewa nikt takich upodoban. W zasadzie sama sie sobie dziwiłam , że to mnie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo zależy od upodobań partnera co lubi i w jaki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna w łóżku
Lubie kiedy ,mężczyzna mocno chwyta mnie za posladki, piesci i masuje , lubie kiedy drażni sie ze mną....najpierw ręką która wedruje w moje okolice pozniej jednak sie wycofuje co jest irytujące i strasznie pociagające tak samo jak robi to ze swoim penisem. Lekkie ściskanie za szyje i ciągniecie za włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie od tył ale w c*pke wtedy pośladki odchylić i wchodzić do samego końca podnieca to nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna w łóżku
Tak , też to lubie kiedy skacze cała w zaleznosci od jego pchnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna w łóżku
W zasadzie to mam chyba wiecej fantazji na ten temat niż doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak piersi swobodnie sie ruszają a co sądzisz o spermie kobiety to brzydzi czy raczej nie moja mówi że nie ale zależy też od dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna w łóżku
Spermie ,zależy o czym dokładnie mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto rozmawiać o tym z kimś zupełnie innym co ma całkiem inne podejście niż osoby związane ze sobą nie zawsze sie chce mówić co sie czuje myśli aby nie zranić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważna w łóżku
Dokładnie, zgadzam sie z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×