Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonim2133

czy cena za remont pokoju jest odpowiednia prosze o opinie

Polecane posty

Gość gość
mi za całkowite poprzestawianie ścianek działowych, szpachlowanie i malowanie, położenie kafelków w 2ch łazienkach, montaż drzwi i poprzeciąganie przewodów elektrycznych i rur kanalizacyjnych wział cos pomiędzy 3.500-4.000, robił 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i to w mieszkaniu 70m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim2133
prace które zostały wykonane..... -demontaż listew przypodłogowych, -zabezpieczenie podłoża(podłogi)folią, -zdrapanie starej tapety(sufit) dekory(ściany, -zdrapanie starej powłoki(farba klejowa-gips)z sufitu, -zdrapanie do tynku (grzyb-wilgoć)ściana' -zlikwidowanie gniazdka elektrycznego, -wykucie otworu pod oknem(dla grzejnika), -obrobienie otworu,wnęki płytą Rigips, -podszpachlowanie dużych ubytków(sufit)przygotowanie pod szpachlowanie, -gruntowanie sufitu-ścian, -równanie sufitu goldbandem, -w szpachlowanie siatki(cały sufit), -szpachlowanie goldbandem(sufit), -podrównanie goldbandem ścian(wnęki), -przeszpachlowanie sufitu gipsem, przeszpachlowanie gipsem(ściany)niekompletnie..... dojazdy...........................................................3 x 30,00zł / 90,00zł zabezp.podł........................................... 6,60m2x6,00zł /40,00zł zerw.tapety ........................................... 6,60m2x6,00zł/ 40,00zł gruntowanie .........................................34,00m2x5,00zł/ 170,00zł skrobanie sufitu ze starej farby-gipsu.... .................................................................6,60m2x6,00zł/ 40,00zł wyburzanie ściany,otwór pod grzejnik-obróbka płyta Rigips.... ........................................................................................./ 150,00zł wszpachlowanie siatki(sufit).................6,60m2x6,00zł/ 40,00zł przygotowanie powierzchni do prac malarskich(szpachlowanie dziur ubytków,sufit) .................................................................6,60m2x5,00zł/ 30,00zł szpachlowanie ścian-sufit ...............34,00m2x18,00zł/ 612,00zł Razem.............................................................. 1.212,00zł ---------------- zaliczka ............................................................ 800,00zł ---------------- wczoraj wyrzuciłam go z domu i powiedziałam żeby wyliczyl mi fakturę nie chcial przyjechac z faktura tylko wyslał w dokumencie doc. "fakturę" tak mi wyliczył koszty... Co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek_Morawski
To zależy, ja za szpachlowanie płaciłem w miarę tanio. Tylko wtedy musisz się liczyć z tym, że jakość takich usług jest dosyć słaba. Ja korzystałem z firmy http://szpachlarze.pl U mnie wykonali całkiem spoko robotę, ale wiadomo, każdy ma swoje zdanie, więc musicie sami ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×