Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cięzarna

Pro-Familia Rzeszów, który lekarz do cesarki

Polecane posty

Gość cięzarna

Witam, Chciałabym rodzić w Pro-famili przez cc. Nie mam wskazań (poza psychiką). Czy któraś z Was rodziła? Którego lekarza polecacie? Tzn chodzi mi o to, który nie będzie mi tego pomysłu wybijał z głowy, tylko po prostu zrobi cesarkę. Dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzilam do sabiny kluz 4 lata temu , tylko niewiem czy ona pracuje dalej na rycerskiej czy w profamilii. W przychodni przyjmuje na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie wiem nie pomoge Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cięzarna
Z tego co widzę na stronie dr Kluz nie przyjmuje w Pro-familii. A potrzebuje lekarza z tego szpitala bo nie jestem z rzeszowa i nie wiem czy ot tak moge sobie do publicznej przychodni przyjechac z innego województwa i zostac przyjęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza psychika???ttez tak mialam,ale teraz dwa tyg.przed porodem zmienilam zdanie.bo cc jest o wiele ciezsza.zrosty.a kolejne dzieci?a co jak Ci macica peknie?jak sie rana nie zagoi.jak sie zagoi ta na brzuchu a ta na macicy nie?jak bedzie bolec.ciagnac i ropniec?jak nie bedziesz sie mogla wyprostowac ani napiac miesni?moja znajoma dwa lata po cc a nadal jej bol doskiera...ja ide na zywiol...raz sie namecze,ale pozniej spokoj..zastanow sie...moze Ci sie nawet jelito zrosnac z macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goscia z2013-07-04 22:01:24
Boże co za ciemnota:O to na podkarpaciu typowe: matka polka rodzi siłami natury, peka , sra pod siebie i obowiazkowo karmi cyckiem:O jakie zrosniecie macicy z jelitem???????:O ps w profamilii na SZCZESCIE cesarka jest na zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cięzarna
na pewno jest na zyczenie? z tego co sie zorientowalam, wszedzie musza byc wskazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na życzenie, płacisz 1500 zł + 150 zł konsultacja u anestozjologa i masz cc. zadzwoń do pf i zapytaj o szczegóły. W którym jesteś miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cięzarna
W piątym. Dzwoniłam i Pani mo powiedziała ze oni owszem robią cesarki ale musze miec wskazanie. Może po prostu bała się mówić o takich rzeczach przez tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że jest na życzenie tylko warto chodzić do lekarzy którzy tam pracują!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cięzarna
Oczywiście że warto chodzić, ale mam do Rzeszowa 160 km, więc zanim się wybiorę na wizytę, chciałam się zorientować którego lekarza wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mieli wyraźnie w cenniku na stronie int. wyszczególnione cesarka na życzenie, może faktycznie przez telefon babka nie chciała mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktoś wcześniej pisał im wcześniej pójdziesz do lekarza stamtąd, tym większe szanse na przyjęcie do tego szpitala gdy poród się zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cięzarna
Ja sie na cesarke musze umowic, nie moge czekac az sie porod zacznie bo tak jak juz pisałam mam do Rzeszowa 3 godziny jazdy samochodem.Nie chce rodzis naturalnie a wiem ze w PF była możliwa cesarka na życzenie, nie wiem tylko jak jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej umów się na wizyte do któregoś lekarza, jak Ci nie spasuje to wtedy umówisz się do innego. Ale nie masz już na co czekać, skoro już 5 m-c. Będziesz wiedziała na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cięzarna
Juz sie umówiłam na wizytę. Mam tylko nadzięję że dalej jest u nich coś takiego jak cc na życzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko do którego lekarza umówiłaś się na wizyte? Ja osobiście tam nie rodziłam, ale duzo moich znajomych chodziło tam do lekarzy i rodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cięzarna
Do Gość z 2013-07-12 11:32:02 Proszę o informację po wizycie jak to u nich wygląda, czy w ogóle jest możliwe. Do Gość 2013-07-12 14:42:27 umówiłam się do dr Ulmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknęłam na opinie o Dr Ulman i ma dużo pozytywnych, wiec miejmy nadzieje że bedzie ok i bedziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilam w Profamilii w pażdzierniku 2012 .Miałam cc i super wspominam. Co prawda miałam wskazanie ,ale lezałam z dziewczyną która płaciła za cc na życzenie 1500zł. Mi robiła ją dr .Mariola Lewandowska -super kobieta i dr.Łoziński -również polecam z całego serca. Powiem Ci szczerze że tam nie czekają z cc jeśli cos się dzieje w czasie porodu robią cc od razu -nie ma skakania po brzuchu ,wyciskania na siłe i innych chorych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Może ma ktoś/któraś jeszcze doświadczenie co do cesarki na życzenie w PF w ostatnim czasie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cięzarna
Ja niedługo będę mieć doświadczenie odnośnie cesarki, przynajmniej mam taką nadzieję:) Jestem po pierwszej wizycie, bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny widzę ze nie tylko ja panicznie obawiam sie porodu naturalnego i chciałabym rodzic przez cesarskie cięcie;) Obecnie jestem prawie w 7 mc ciąży i równiez chciałabym rodzic przec cc. Nie bedę ukrywac ze głownie dlatego wybrałam szpital Pro Familia, niestety nie jestem z Rzeszowa i musze sporo dojezdzac ale cel uświęca środki jak to mówią:) A tu kilka dni temu doszła do mnie informacja ze z cennika szpitala zniknęła cesarka na zyczenie..Pomyslałam: kurcze ja to jak zwykle mam szczescie..;)akurat teraz:) Zdaje sobie sprawe ze do czasu mojego porodu wiele sie moze zmienic, moge miec np. wkazania do cesarki ale juz dzis zastanawiam sie czy mozna temat ewentualnej cesarki na zyczenie poruszyc z lekarzem w gabinecie, jesli któraś z Was ma taką rozmowę juz za sobą to bardzo prosze o informacje. W sumie pewnie i tak bede musiała zapytac mojego lekarza prowadzącego (dr Łoziński) ale bedzie mi raźniej jesli choć wstępnie bede wiedziec jakiej odpowiedzi mogę sie spodziewac. Z góry dziekuje za odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Łoziński wprawdzie miewał wypowiedzi ze gdyby lepsze było cc od naturalnego to kobiety rodziłyby się z zamkami błyskawicznymi ale jeśli jest potrzeba to cc robi bez problemu. Byłam jego pacjentką i mimo ze chciałam rodzić naturalnie to miałam cc bo dr uznał że będzie to lepsze rozwiązanie i dla mnie i dla dziecka. cięcie robił osobiście ze znieczuleniem w kręgosłup, na drugi dzien już mogłam swobodnie wyprostowana chodzić, a w tydz. po nie czułam ze miałam operacje ;) jeśli jeszcze będe w ciąży to prowadzenie jej jedynie u dr Łozińskiego i cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci ężarna
ja własnie temat cesarki poruszyłam w gabinecie z lekarzem, bo w informacji jakoś nie bardzo chciały się dziewczyny wypowiadac. kosztuje to 1500 zł, chyba że znajdą się jakies wskazania to będzie na fundusz. został mi miesiąc do porodu, w przyszłym tyg mam kolejna wizyte to mysle ze juz na temat cesarki bedziemy wiecej rozmawiac, umawiac sie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężarna i masz juz ustalony termin tej cesarki? nie było żadnych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny a chodziła ktoras do doktora Janeczko Jarosława????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam cc na zyczeni w styczniu 2013 u doktora Łozińskiego szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogłaby Pani podać mi swój adres mailowy? miałbym kilka pytań. Z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berotec
Dodam, że na początku chciałam na życzenie cesarkę, ale potem okazało się, że mam wskazanie. Także cesarkę miałabym w każdym szpitalu, ale w Pro Familii jest najlepiej. A co do cięcia na życzenie to nie jest tak, że ktoś przyjdzie i powie: Chce i już i ma. Trzeba jakoś sensownie to uzasadnić i porozmawiać z lekarzem. Jeśli lekarz uzna ze obawy są słuszne to zezwoli na CC a jak nie to przykro mi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×