Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice stracili prace i dach nad glowa. Nie maja nic. Co robicie?

Polecane posty

Gość autorka tematuuuuu
Czyli jesli zlozylam PIT w roku 2013, to rozliczenie bede miala w 2016 ? I wowczas jesli powiem, ze polowe pieniedzy nie wydalam na mieszkanie, to dopiero od tego momentu (czyli 2016) naliczane sa odsetki? Pani w okienku, 'milutka' urzedniczka, inaczej mi mowila.. ze odsetki leca od 2014 roku. A w dobroc komornikow nie wierze. Nie wcisniesz mi, ze sa tacy cacy. Poczytaj sobie piewsze lepsze forum finansowe czy komentarze do artykulow o US i ZUS. Ludzie wrecz ostrzegaja przed komornikami, ktorzy nie bez powodu ciesza sie bardzo zla slawa. Wiem ze siedza tu, na kafeterii przerozni z US i ZUS, wszelkiej masci urzednicy panstwowi - otwarcie potrafia o tym pisac. Moze Ty nalezysz do rodziny komornikow czy urzednikow? Normalnie podstep wyczuwam :D mydlisz mi oczy :D nie wierze w dobre intencje sluzb panstwowych. Dla nich czlowiek, zwykly obywatel sie nie liczy. Licza sie wyniki, szmal odzyskany. I procent z tego niezly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematuuuuu
Na poczatku mojej wypowiedzi powinien byc 2015 rok :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematuU
Az wierzyc sie nie chce ze o tej porze ktps wygrzebal moj temat... i ze akurat weszlam na kafeterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematuU
No i troche sie zmienilo u mnie. Narzeczony wlasnie odpadl z calej historii. Straszny wieczor za mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematuU
Nie kocha, nie szanuje, a jesli porzada to tylko dlatego ze taka jego natura. 5 lat !!! Calych 5 lat wpakowanych w ten zwiazek. A on nie kocha... Ale nie wyplakalam jeszcze ani jednej lzy, o dziwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×