Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bieganie z obciążeniem?

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się, czy biegając z lekkim obciążeniem ramion ( 0,5-1kg), uda mi się ładnie wyrzeźbić i wysmuklić ramiona, pozbyć się zwisającej skóry na dolnych partiach ramion? Boję się, że efekt może być odwrotny od zamierzonego tzn. moja ramiona jeszcze bardziej się rozrosną. Macie doświadczenia z tego typu treningiem? Może znacie jakieś inne ćwiczenia na tę problematyczną dla mnie partię ciała, które mogą osiągnąć mi opisane wcześniej efekty? Próbowałam ćwiczeń z hantlami, ale strasznie mnie nudzą, takie stanie i machanie tymi ciężarkami jest niebywale nużące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84wwaa
no pewnie, bierz ciezarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Marcin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Moim zdaniem to zły pomysł. Każdy dodatkowy kilogram to obciążenie dla Twoich biednych stawów kończyn dolnych, a one podczas biegania i tak nie mają lekko. Z kolei Twoje ramiona prawdopodobnie nawet nie zauważą, że coś im doczepiłaś, bo ciężarki za małe, więc o wyrzeźbieniu nie ma mowy, to po prostu za małe obciążenie. Jeżeli ćwiczenia z hantlami Cię nudzą to już lepsze od biegania z ciężarkami będą ćwiczenia wykorzystujące ciężar ciała - pompki, deska, drążek. Może spróbuj gotowych zestawów (na filmach kręconych przez różne sławy fitnessu) z takimi ćwiczeniami? Spróbuj np. Zuzanę Light czy Jillian Michaels, czy cokolwiek. Ćwiczenia ogólnorozwojowe na pewno swietnie zrobią Twoim ramionom a z doświadczenia wiem, że z filmem (gdzie instruktor ćwiczy z Tobą i ciągle Cię motywuje, zagaduje, jest muzyka) łatwiej się ćwiczy, niż np. samodzielnie wykonując ćwiczenie x razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guziec_
ja jestem za, sama probowalam ale łukam figura extraslim na szybsze spalanie i poprostu spociłam się tak, ze bylo mi niekomfortowo biedac, wiec musialam z czegos zrezygnowac, zrezygnowalam z ciezarkow a dolozylam jedno okrążenie wiecej bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×