Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego tak jedziecie na Polskę? Że tu syf a w waszym kraju piknie :P ?

Polecane posty

Gość gość
Polska jest dnem i syfem. I bieda, baby za lby sie biora o stare szmaty po dziciakach, hahahahahaha!!!!!!! Niezly ubaw jest z tej polskiej biedy :D Mieszkam we Francji i moje dziecko boi sie Polski, tej dziczy, chamstwa i wulgarnosci. Maz tez nie lubi tam jezdzic wiec rodzina przyjezdza raczej do nas. Przynajmniej, jak sami mowia, troche normalnosci wokol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ,ale to prawda :) W Polsce naprawde jest syf nie ma co porownywac do Anglii ,Francji czy Niemiec.Tylko ktos kto nie byl poza granicami Polski bedzie mowil ,ze jest inaczej :)Polacy to sa mocni tylko w gebie a inne narodowosci mocni w czynach.Mi sie wydaje ,ze to sie bierze z wielkiego nie dowartosciowania.Aha i Dzunia radze pisac jako gosc ,bo zaraz psy beda wieszac na Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Wy gadacie, mieszkam w de
i jest tak jak w Polsce tak samo w pl jak i de ludzie syfia, leza smieci, psie kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we Francji czysto
tak jasne,i jeszcze tyle kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze we Francji jest lepiej, czysciej i normalniej niz w Polsce :D I taniej, w stosunku do zarobkow :D Nie bijemy sie o stare szmaty po dzieciach bo kazda stac aby kupic nowe. A jak nawet cos sie oddaje to sie oddaje a nie pozycza, jak u was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francja? Nawet gdy
Nawet gdy sprzątasz? Albo mężczyzna pracuje na budowie? Z takich porac,wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francja? Nawet gdy
Nawet gdy sprzątasz? Albo mężczyzna pracuje na budowie? Z takich porac,wątpie. W Polsce ledwo,ale we Francji nie możliwe,drogi kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha, z ta Francja to sie usmialam. paryz- tragedia majac 2 nielze pensje mieszka ise w klitkach albo daleko za miastem. Francuzi w mieszkanaich maja brudno! ocyzwiscier nie wszyscy, ale proporcjonalnie czesciejniz Polacy. Na prowinci troche taniej, ale np nowe domy wszycy buduje takie sama bo na inne ich nie stac i trzeba placic horrendalne podatki od wielkosci domu. mam wrazenie, ze pod tym wzgledem jest jak w pl za komuny! Alkoholikow tez jest wiecej! Fakt kraj jest piekny i od dizecka uczy sie mowic dziekuje prosze i przepraszam. Ludzie poza stolica sa grzeczni i usluzni. W Paryzu zadufani do granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska tosyf ,a Polacy jeszcze gorsi od syfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja 123
"Ok wyjechaliście,ale po co obrażacie tak swój własny kraj? W czym wam on zawinił ? To wina nie samego kraju,a ludzi na stołkach! " x x co wy jeszcze nei wymyslicie, zeby sie usrpawiedliwic? Chamstwo pani w urzedzie, buractwo ludzi na ulicy, złodziejstwo,dziadostwo to wina Tuska? Mnie najbardziej razi nie bieda, ale mentalnosc tego kraju, jest to typowa mentalnosc postkomunistyczna. Jednego nie rozumiem dlaczego ludzie nie potrafia rozmawiac na ten temat spokojnie, bo albo nie przyjmuja prostych faktów do wiadomosci: czytałam wczoraj ten topik co na nim ktos zauwazył, że straszna bieda w Polsce, od razu sie wszyscy obruszyli i zaczeli pisac ze to nieprawda, bo oni maja pieniadze... Nawet ludzie co wyemigrowali z kraju maja mentalnosc polska, więc to nie jest tak , że jak sie nei jest w Polsce to Polakiem sie byc przestaje, widac to tez po poziomie wypowiedzi tego forum... Jest tu potworny syf, tylko dopiero sie to widzi jak sie wyjedzie choc na pare dni na zachód... sporo sie tez na szczescie zmienia, ale za wolno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie twierdzę że w polsce jest syf, Polska to piękny kraj, ale trzeba być wyjątkowo zdolnym by zarabiać rozsądne pieniądze, tu na zachodzie nie trzeba tak bardzo się produkowac, w Polsce nie skończyłam żadnych studiów, tu pracuję w banku i zarabiam takie pieniądze które pozwalają mi żyć może nie na bardzo dobry poziomie ale na dobrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja 123
niestety w Polsce we wszystkim króluja znajomosci, i ze zdolnoscia nei ma to nic wspólnego, co jest najgorsze. Moze oczywiscie poza paroma zawodami, dobry informatyk zawsze bedzie w cenie, ale nawet srednia 5.0 na studiach czy 3 fakultety moga nie pozwolic na znalezienie nawet jakiejkowliek pracy... Ludzie zatrudniaja własne rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już tak nie zachwalajcie Francji. Mieszkałam 1,5 roku w Paryżu i to miasto po prostu śmierdzi. Jak się wejdzie w jakąś uliczkę do śmierdzi moczem :/ w Anglii też jest burdel, może trochę mniejszy niż w Polsce, a do tego mentalność młodego pokolenia. poszłam parę razy do clubu i to, co zobaczyłam mnie przeraziło. wszyscy n******i w trzy d**y, rzyganie, sex po kątach... w Polsce jest syf, ale jeśli chodzi o politykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To "jechanie na Polskę to chyba zazdrość tych co kiedyś wyjechali i żyli w czystm kraju np Niemcy.Czy byliście teraz w Polsce ???Pewnie tak i ............to was wk..........urwia.Słuchajcie ,Polska zrobiła się pięknym czystym zadbanym krajem,zielonym kolorowym. Bloki nawet te stare już w 80 proc pięknie otynkowane ,ocieplone.Trawniki kosi się ,przynajmniej u mnie systematycznie ,już czasem od 7 mej rano praca wre,śmietniki czyste -większość pozamykana .Żywopłoty poprzycinane ,klatki non stop sprzątane.Iiiiiiiiii teraz ciekawostka :DMaszyny myjące w nocy od 2-giej drogi osiedlowe -to już naprawdę wydawało by się przesadą aleeeeeee.Jest super czyściutko ,nie to co kiedyś oj nie.Przepraszam ale co niektóre Niemieckie miasta mogą się schować -tak,tak.O Anglii nie wspomnę ....bo tam to jest syf :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno codziennie o 8 smej na moim osiedlu jedzie sobie taka maszyna :D Co myje ...dosłownie myje chodniki na mokro aż wydaje się to niesamowite,po co ?Jest po co zapewniam ....przeszłam się po takim chodniku na bosaka zaraz po myciu(byłam z psem)i moje nogi były czyściuteńkie :D Jest dobrze,jest pięknie ludzie zaczynają dbać .A propo Francjii byłam na wycieczce tam 2 lata temu -takiego syfu nie widziałam dawno:(to u nas teraz jest super czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Niemcy to niestety w większości brudasy ,tak tak . Polska mnie zadziwiła ,byłam tu pierwszy raz od 5 lat i...........szczena mi opadła .Place zabaw piękne ,pozamykane monitorowane wszędzie zieleń ,czysto.Odnowione domy .Śmieci na ulicach sporadycznie ,boooooo zaraz ktoś sprząta .Nie mogę się nadziwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos kto pisze takie brednie to chyba nigdy e De nie byl.W niemczech jest bardzo czysto i zileono,nie mam czego zazdroscic polakom.mieszkam w pieknym miescie.do francji.szwajcarii czy wloch mam bardzo blisko.zarabiam bardzo dobrze.mam kochanego meza i cudowne dzieci.nie tesknie za polska a rodzina uwielbia nas odwiedzac.czego mam zazdroscic polakom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce zaczyna się sprzątać aż do przesady :D Ale to prawda -zmieniło się i to jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te piekne place zabaw? Dawno sie tak nie usmialam :D Mieszkam w Pl ale tych cudownych miejsc jakos nie widze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba w niemczech nie byliscie :O tu sprzataja non stop az czasami w*****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne place zabaw i monitorowane :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napiszę tylko do wypowiedzi dziuni o psich kupach. Gdybyś sprzątała po swoim psie to pewnie byłoby ich mniej na trawnikach. Ale nie najlepiej nie sprzątać po swoim psie i pisać o tym jaki w pl jest syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mieszkasz w jakim miescie i gdzie widzialas te monitorowane place zabaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O K***A MONITOROWANE PLACE ZABAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mieszkaj sobie w DE ,przecież nikt na siłę Cię tu nie ciągnie ale naprawdę to jak się tu zmienia to jest szok ,pozytywny dbałość o wszystko -porządek .Oj nie zgodziłabym się z Tobą że tak czysto w niemieckich domach ,byłam niespodziewanie u koleżanki -owszem przyjeła mnie w salonie (a reszty pokoi nie pokazała bo.......wiesz tam jest bajzel)rozumiem -niech sobie ma .Jednak mieszkania w Polsce to w większości pięknie odnowione ,zadbane i czyściutkie .Więc mało o Polsce w tej chwili wiecie-kojarzycie wciąż z komuną .Niestety tego już nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na śląsku gdzie teraz jest bajecznie czysto ,na moim osiedlu jest jeden pięknie wyposażony plac zabaw czynny od 6-20 i monitorowany .500 metrów dalej jest skate park +również prześliczny plac zabaw (monitorowany)zamykany na noc.Nie mówię że wszystkie już są -jednak są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie polska jest brudna szara i nijaka na stale mieszkam w pl ale czesto podrozuje wiec mam porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie jest to nowe osiedle,choć tak teraz wygląda bo wszystkie blokoi są pięknie otynkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd mi za polaków!!!! Niemcy jadą do Polski i są zachwyceni jaka piękna ile natury jak pięknie mamy porobione miasta,jakie cudne lasy ile u Nas wszystkiego co naturalne wszyscy są zachwyceni Holendrzy Hiszpanie Grecy a Wy k***a jego mać wyzywacie własny kraj!!! Jedź jeden z drugim do Niemiec do Holandi ani pierdnąć głośniej nie można bo zaraz Hallo !! lasy syfiaste brud zgnilizna pełno przeróżnych nacji czego sami Niemcy mają dość ! miasta obrzydliwe ,nigdzie tak dobrze nie można się zabawić jak w Polsce! Sami Niemcy a nawet Angole to mówią. Tylko śmundak pieprzony Polak wiecznie nie zadowolony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×