Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego tak jedziecie na Polskę? Że tu syf a w waszym kraju piknie :P ?

Polecane posty

Gość gość
ale doj****as z tym slaskiem to najoblesniejszy i najbiedniejszy region w polsce,szczerze wspolczuje ze musisz w tym syfie mieszkac.ja mieszkam w Miedzyzdrojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też często podróżuję ,byłam nawet w USA bożeeeeeeeeee:(centrum jeszcze ok ale ten syf w bocznych ulicach ,przewalające się śmietniki i smród :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu co ktoras osoba pisze ze w niemczech syf,napiszcie gdzie podajcie konkretne miasta bo ja tego syfu nie widze.Jedz do pl tam zobaczysz syf w lasach w de na 100% tego nie zobaczysz.Niemcy zachwycaja sie tylko cenami w pl bo sa 2 razy tansze niz w de.Ja lubie jezdzic nad niemieckie morze jest sto razy ladniejsze od polskiego.Nie lubie tez patrzec na wiecznie skrzywione mordy polakow i te ciagle obgadywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki rejon śląska -tylko Bytom jest porażką :(tam wszystko się wali i mało kto chce to odnawiać.Mieszkam w pięknym zielonym miejscu ,mnóstwo drzew jezioro blisko nie narzekam i bardzo podoba mi się teraz ,oczywiście z Międzyzdrojami nie dyskutuję ;)tam pewnie jest też przepięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieskrzywione mordy ?nie przesadzasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszukujmy sie wiekszosc co siedzi na tym forum to nawet ze swojego miasta nie wyjezdza a co dopiero zagramanice :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj gościu jak pomieszkasz w DE tyle lat co ja to może ci się rozum nastawi z d**y do głowy bo na razie sam syf zamiast mózgu lasy k***a w niemczech widziałeś Ty lasy kiedyś ?? to idź i popatrz w PL bo takich nigdzie nie ma ! ceny jakie ceny gdzie Ty k***a żyjesz?? na marsa już cie w******i? ceny są już takie same prawie na wszystkich produktach jak w DE bosze co za cep! paliwo nawet tańsze ośle jak tutaj w SS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie skrzywione mordy w sklepach w knajpach wszedzie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Berlin ,Duisburg widziała przewalające się kosze ze śmieciami ,ludzie rzucają śmieci jak nikt nie widzi gdzie popadnie .Ogólnie było tam brudno na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lasu z mojego osiedla mam 5 min :)dalej nastęny za 13 km i ogromny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duisburg całe NRW to syyyyyffff aż rzygać się chce ! curwa siedzi takie w domu nosa za drzwi nie wychyli ale Niemcy piękne ta! w d***e k***a jest piękniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Berlin to syf w Duisburg nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ja widziałam jak to mówisz"skrzywione mordy "w DE i to ile ,jakieś niedostępne to to ,niezadowolone więc nie przesadzaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie byliscie i gowno wiecie,niemcy piekne panstwo zalosne polaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w niemczech od 9lat i tak fajnych sasiadow jak tu w pl napewno nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychowałem się w DE oprócz kasy nie ma tu nic! nic nic nic !!! życia ,przyrody ,uroku , kultury, fajnych ludzi,jedzenia dobrego ...NIC! niemcy mają kasę i co im po tej kasie? ano nic pracują jedzą srają i siedzą w domu oprócz tego strasznie lubią dokuczać sąsiadom zwłaszcza jeśli ci używają życia :) ot taki schemat Deutschlandu zapraszam ! zamieszkajcie tutaj ...ja już nie długo wyjezdzam do Australii powodzenia hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duisburg to akurat miast przemyslowe idioci :O Co tam chcieliscie zwiedzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie sie w De wychowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Polska przepiękna :)chyba znasz tylko -znałeś swoje podwórko zanimm wyjechałeś.Tak na marginesie ,koleżanka która przyjechała do mnie (wypasioną jak jej się wydawało furą ):D nie mogła się nadziwić ,skąd do cholery u nas takie bryki jeżdżą ?????Była wściekła że nikt się nawet nie zainteresował ,jaki to ma superr samochód.W centrach handlowych zgrywała wielką panią,mówiąć po niemiecku (choć polski zna ).Na konie wizyty jej -"kurrrrrrrrrwa i w Polsce jest bieda"domy,samochody ,wypasione meble hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwi jesteście niektórzy. Urodzeni w Polsce a o swoim kraju mówią, że syf. Proszę, jacy światowi. Ja kocham Polskę i mam gdzieś, że w innych krajach jest inaczej niż tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowala sie w De siedzi na pl forum i jeszcze polskie znaki uzywa a do tej australii to juz widze jak jedziesz :D :D :D na rowerze k***a :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj na śląsku dalej jest przemysł a ile miejsc do zwiedzania,ślicznych parków lasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tych wpisach wyzej widze jak w De byliscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma pojechała gdzieś za granicę (niestety nie pamiętam już gdzie), pracuje jako sprzątaczka w prywatnych domach. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak ludzie potrafią syfić. Nie raz już sprzątała zakrwawione podpaski z podłogi i inne śmieci. Na ulicach podobno też nie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat o samochdach nie bede sie wypowiadac,bo nawet nie ma czego porwnywac,widzialam te piekne pl auta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtrącę 3 grosze .Wróciłam właśnie z DE i przepraszam ,dziękuję wolę mieszkać tu w Polsce .Sąsiedzi tam są okropni:(obowiązuje jakaś mitag pauze i kiedy oje dziecko schodziło ppo schodach ,wyleciał Niemiec ,dosłownie drąć ryja -że ma być rhue !!!!!!!!! Koleżanka mnie opieprzyła że mam uciszyć synka .Nosz kurde,następnym razem go zaknebluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie tez przychodzi raz w tyg kobieta sprzatac,to jakis grzech brudzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech każdy żyje tam gzie mu dobrze ,mnie dobrze w Polsce -teraz .Mimo marnych zarobków.Wolę ten kraj :)Do innych mogę jechać i zwiedzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak te bajeczki jak to dzieci musza byc cicho itp,przestancie te brednie sadzic :Oludzie wy nawet nie widzieliscie niemiec z okna w aucie :D przynajmniej sasiedzi sa normalni nie napierdalaja w dzien i w nocy.nie kosza trawy 7 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zachwalajcie DE ,byłam widziałam nic specjalnego i wiecznie właśnie tam narzekają :-o już mi się tego słuchać odechciewało:(wszystko drogie,wszystko nie tak ach szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×